По-бърз растеж на косата - тема 7

  • 139 663
  • 738
# 540
 Добре хидратираната коса при миене е буквално лигава. Не знам как да го обясня...плъзга се между пръстите и е като жива.
Виж целия пост
# 541
Точно така. Става толкова мека , че става безформена направо, не пада с тежест, а перушинчесто мека. Спитва се една такава. ( УжасТТТ!! Хич не ме бива в обясненията Joy
Виж целия пост
# 542
 Дааааааааа и буквално с едно нанасяне на читав протеин нещата вече си идват на мястото  Laughing,но е много много важно първо да се стигне до тоя етап на перушинесто хидратирана коса  Laughing Laughing Laughing. В противен случай и най-малкото количество протеин я прави на метла  Joy.
Виж целия пост
# 543
Бих добавила и без обем  Laughing Поне при мен го има и този "симптом" на достатъчното хидратиране.  Laughing
Виж целия пост
# 544
А какво ще кажете за "дълбокото почистване"?
Не съм ползвала подобен продукт, но съм виждала като описание на шампоани
Къде се вмества между маските с масла, хидратирането и подхранването?
Виж целия пост
# 545
Аз много харесвам косата си, когато е добре хидратирана. Моята не става перушинеста, но е мека, да. Може би, защото косъмът ми е много твърд и дебел и не може да стигне до състояние на перушина.

Относно дълбокото почистване - аз използвам веднъж месечно ДПШ и ми се отразява страхотно. Почиства всички наслагвания и изчиства косъма много добре. Препоръчвам шампоана на Лейбъл М.
Виж целия пост
# 546
А с какво хидратирате  Thinking
Виж целия пост
# 547
Хидратирам с хидратиращи шампоани, маски и финиши.
Виж целия пост
# 548
 Относно ДПШ....той е своеобразно рестартиране на косъма. Почиства от наслагвания на финиши с неразтворими силикони,от минерали от "чистата ни вода",абе...от всичко. Не го ползвам често,може би веднъж месечно. След него задължително нанасям богата маска и ефекта е УАУ.

 Хидратирам с маската на Марокан с кафявата капачка,но когато положението е много зле залагам на домашния еластисайзер и то с повечко ЯЧРМ в него. Тоя последният обаче не е за фини нетретирани коси поне по думите на мацките тук в темата,защото отежнява. Понякога и моята коса на втория ден е с мазни корени от него,но пък дължините ми са перфектни.
Виж целия пост
# 549
Да, забравих за Еластисайзъра. Много го харесвам и го ползвам веднъж месечно. На мен не ми утежнява, защото съм с плътна коса, но наистина момичетата с по-тънък косъм се оплакват, че им отнема от обема.
Виж целия пост
# 550
Относно ДПШ....той е своеобразно рестартиране на косъма. Почиства от наслагвания на финиши с неразтворими силикони,от минерали от "чистата ни вода",абе...от всичко. Не го ползвам често,може би веднъж месечно. След него задължително нанасям богата маска и ефекта е УАУ.

Тоя последният обаче не е за фини нетретирани коси поне по думите на мацките тук в темата,защото отежнява. Понякога и моята коса на втория ден е с мазни корени от него,но пък дължините ми са перфектни.

Потвърждавам  ,моята коса е тънка ,много фина ,не е боядисвана  и домашния еластисайзер и се отрасява много  зле  Peace

Да споделя след няколко пъти ползване на шампоана на Дав,изненадващо,но наистина много ми хареса,хидратира косата много добре .
Виж целия пост
# 551
Относно ДПШ....той е своеобразно рестартиране на косъма. Почиства от наслагвания на финиши с неразтворими силикони,от минерали от "чистата ни вода",абе...от всичко. Не го ползвам често,може би веднъж месечно. След него задължително нанасям богата маска и ефекта е УАУ.

Тоя последният обаче не е за фини нетретирани коси поне по думите на мацките тук в темата,защото отежнява. Понякога и моята коса на втория ден е с мазни корени от него,но пък дължините ми са перфектни.

Потвърждавам  ,моята коса е тънка ,много фина ,не е боядисвана  и домашния еластисайзер и се отрасява много  зле  Peace

Да споделя след няколко пъти ползване на шампоана на Дав,изненадващо,но наистина много ми хареса,хидратира косата много добре .
Този шампоан ли ползва  https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … CycSqnAiPZ550fCjA
Виж целия пост
# 552
Да този,взех го по препоръки пак тук във форума.
Виж целия пост
# 553
На Дав нещата без значение какви са добре хидратиращи, и с много добро качество, това съм забелязала.
Жалко, че не смея да изпробвам някой техен шампоан, преди години взимах от Гърция-беше прекрасен щампоана, силно хидратиращ и омековящ. Но аз имам чувствителен скалп и много от масовите не ми понасят.
А пък сапуните им ги обожавам, но това е дрега тема.Трябва скоро да се престраша да пробвам някой техен шампоан.
Виж целия пост
# 554
А после как редувате протеин и хидратация? Или по преценка от вида и това как усещате косата си ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия