Ясновидци/врачки - тема 32

  • 258 885
  • 777
# 480
Браво!На мен ми е лят куршум и спах на него,3дни и го хвърлих в река.Също така ме къпаха с вода,в която са сложени билки,които са раснали на висока скала или високо място така,че първите и най-силни лъчи да огряват първо тях.След тази баня,се преобличаш и си лягаш-заспиваш като при упойка,дори да не искаш,усеща се неземна лекота на тялото и духа.Всеки трябва да пробва Peace
Виж целия пост
# 481
PELLI, не куршума, а билките са допринесли да изпиташ такова опияняващо спокойствие / има и много билки с упойващо лечебен ефект/. В някои случай след леенето на куршума, човек си внушава, че се е подобрил и известно време наистина се чувства така.
Виж целия пост
# 482
Не ми е минавало през ума,че ще се подобря,даже ме беше срам да съм по бельо пред жената,а тя да ме полива и да ми бае.Но това,което почувствах не може да се изрази,от тогава повярвах!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 483
И аз да се включа в темата за леенето на куршума ............
Всички които казват, че леят куршум, нищо такова не правят, т.е. правят, но последиците са с обратен ефект.
 Защо: Първо те не леят куршум, а просто си намират олово, а да се лее куршум си трябва точно куршум който да е гърмян.
Второ - предната вечер се спи на този куршум и чак тогава се лее, като още същият ден отливката се хвърля по определен начин с определени думи в река и то пак по определен начин. Водата в която се лее куршума не е от чешмата, а налята от чист извор по определен начин в определена част от денонощието и също преди леенето да е обработена пак по определен начин. /малко повечко употребявам определен и т.н/, но е така.  
Какво правят хората които леят куршума или какъв е резултатът и защо: Разтопеното олово в съприкосновение с водата прави някакво съединение, което е много вредно за организма дори като се вдишва от изпаренията, а какво да кажем когато точно тази отровна вода попадне в организма защото едно от нещата след леенето на оловото е да се пие тази вода - това от чисто здравна гледна точка - нали знаете, че навсякъде се тръби именно за тези оловни съединения как погубват здравето, как съсипват климата и още куп други поражения.
Другата вреда и то много съществена при леенето на куршума се състои в следното: Нали предназначението на куршума е да изтегли страхът или там каквото е от човека .......... да, ама не.......... точно тук се получава обратния ефект.
Защо: Оставяме на страна чешмяната вода - тя не е жива вода откъдето и да се погледне. Дори да е истински куршум, а не олово, то той отнема така наречения страх или другото за което се лее. Но също така и водата е приемник на това което и куршума. Защо след леенето се пие - та нали отново чрез водата се вкарва всичко лошо отново в организма / ние сме в по голямата си част вода/ - и още по лошото е че преди този на когото леят, на друг е лято и съответно част от неговия негатив е останал в този съд. С други думи в този съд има огромно много негатив от предишните хора на които е лято и всеки който пие от водата в този съд се заразява с остатъци от предишно натрупани негативи.
И това не спира до тук. Трябва няколко вечери да се спи на отливката. Та нали тази отливка е отнела негатива от човека и какво правим всъщност. Пак продължаваме да вървим срещу себе си като вкарваме и то със голяма сила отново този негатив - именно когато човек спи е най уязвим и неговото енергийно тяло прави енергообмен с всичко. Така от една страна пиейки заразената вода и от друга с енергообмена с отливката по време на сън са пре-пре достатъчни човек да си докара още куп вреди както на физическо и психично ниво, така и в живота.
Аз около Валя съм свидетел именно на хора с големи поражения от така нареченото леене на куршум и знам, че в повечето случай нещата много загрубяват.
Като последно мога да ви кажа, че най доброто било при стрес, било при здравословен проблем или нещо друго в живота на човека си остава само восъка, но той трябва да е истински пчелен. Обръщайте внимание за восъкът и водата, те са еднакво по значение компоненти.
И още нещо във  връзка с восъколеенето, ако се прави от компетентен човек, то този човек по определен начин вижда в процеса на леенето всичко във вашия живот, но не всеки се осмелява да ви го каже защото изхождат от това да не ги принизят към така наречените врачки и гледачки - все пак тези хора работят чрез  научно доказани методологии.

Много ми хареса обяснението. Наскоро четох статия за восъколеенето и там се казваше, че оловото има същата вибрация като страха, затова взаимодейства при уплах и стрес. За восъка пък пишеше, че понеже е продукт от прашеца на най-различни  цветя, побира в себе си почти всички възможни вибрации. И че трябвало този, който лее восък, да е с чист ум и чисто сърце, защото иначе може да навреди.

Апропо, коя е Валя? Simple Smile


По-специално за восъколеенето - при какви случаи се използва. В статията този въпрос не беше много разяснен.
Виж целия пост
# 484
Восък се лее абселютно за всичко - като се започне за изчистване от уплаха, та се стигне до разваляне на магии /само, че при изчистване от магии се ползват и други неща според вида и/. Когато има даден болестен процес на орган, восъка изчиства и спира болестта, но и тук се ползва в комбинация с други методи. Всичко е индивидуално, восъколеенето е много полезно и при психични проблеми.
serty, за Валя съм писала в по ранни постове.
Виж целия пост
# 485
Восък се лее абселютно за всичко - като се започне за изчистване от уплаха, та се стигне до разваляне на магии /само, че при изчистване от магии се ползват и други неща според вида и/. Когато има даден болестен процес на орган, восъка изчиства и спира болестта, но и тук се ползва в комбинация с други методи. Всичко е индивидуално, восъколеенето е много полезно и при психични проблеми.
serty, за Валя съм писала в по ранни постове.

Видях, че тази жена има рейки център. Само рейки ли прилага, или си има някакви сили по рождение?
Виж целия пост
# 486
Мисля, че дарбата и е по рождение защото фонтанелата /върха на главата/ и е мека като на бебетата.
С рейки  е започнала и е преминала още през много други, но по важна е дарбата на човек - то е нещо като следното: всеки може да пее, но само някои имат дарбата на певци и като минат чрез нужното обучение таланта им се откроява.
Виж целия пост
# 487
Здравейте,не съм писал по тази тема,но така си бях изпатил ....че не исках да чувам за врачки до преди седмица .Попаднах на Адриан почудих се и му звъннах.Имам куп неприятности с имот и с партн.Този човек който се определя като телепат контактьор ме смая.Дали е налучкал или е истина но говори с имена на хората и каза какъв ми е мокета в къщи Shocked имам подобрение но каза след 20-30 дни не ставало така бързо.И категорично отказва магии да прави ,защото исках да си върна приятелката.Каза ,че си има начини.Не взема и пари.Не знам просто не ми се спи и реших да пиша ,пък може да съм полезен!Аа бях завлечен с 1000лв и златно кръстче като глупак от Маг Дария
Виж целия пост
# 488
А какъв е телефона за връзка с Адриян?
Виж целия пост
# 489
Мисля, че дарбата и е по рождение защото фонтанелата /върха на главата/ и е мека като на бебетата.
С рейки  е започнала и е преминала още през много други, но по важна е дарбата на човек - то е нещо като следното: всеки може да пее, но само някои имат дарбата на певци и като минат чрез нужното обучение таланта им се откроява.

По здравословни проблеми консултира ли от разстояние?
Виж целия пост
# 490
Бързото търсене показва, че този Адриан има обява в alo.bg От там нататък всеки да си прави изводите. Аз лично на хора с обяви и реклами НЕ се доверявам.  Naughty  Crossing Arms
Виж целия пост
# 491
Изчетох доста от създаването на тази тема и останах с впечатлението, че Ани от Пловдив, която изготвя хороскопи е доста добра, а Иван Божилов има дарба удосттоверена от НИЦМБ Искам да се обърна за съвет към някой  да ми каже нещо конкретно а бъдещето дали Ани би ми помогнала и каква е тарифата и? Чувала съм много за Робърт Йовчев приема в Лиляна Димитрова има ли някой да знае нещо повече за него, колко взима и прочите. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 492
Ако става дума за Ани от Пловдив, която консултира и по скайп, говори прекалено общо. Не се ангажира с периоди, дори по години, а отговаря - да, ще стане някога. При мен не позна нищо нито за работа, нито за любов.
Виж целия пост
# 493
За Ани от Пловдив-пращала съм 25 лв. по easy pay и още в началото ме предупреди, че астрологията не е предсказване на бъдещето, а всеки трябвало сам да се захване и да си върши нещата, а не просто да чака те да се случат, защото звездите това казвали. Говори ми около час...според мен има известни неща, които позна, но не изтълкува съвсем правилно. Също не позна за работа и здраве, но пък нацели проблемите...50 на 50 съм.
Виж целия пост
# 494
Явно е същата Ани, защото и аз платих 25 лв предварително.
Приятна и мила е на приказка, любезна, но при мен не улучи нищо. Само общи неща говори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия