Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Умората в краката от коленете надолу и ръцете от лактите надолу, характеризираща се като изтръпване, може да бъде свързана с различни здравословни проблеми. Това състояние може да бъде причинено от намалена циркулация, дефицит на витамини и минерали, проблеми с нервната система или други медицински състояния. В този случай е важно да се консултирате с лекар, който да ви препоръча подходящи изследвания и лечение.
-
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
При липса на енергия, изследванията, които могат да бъдат направени, включват изследване на нивата на желязо в тялото, както и други кръвни изследвания за изследване на нивата на витамини и минерали. Тези тестове могат да помогнат за идентифициране на възможни причини за липсата на енергия и насочване към подходящо лечение.
-
Какви са възможните причини за ниски нива на плацентарен асоцииран протеин А (PAAP-A) и какви могат да бъдат последствията за бебето?
-
Какви са възможните причини за изолирана аномалия в глезена на бебето и какви мерки могат да бъдат предприети?
.Дано всичко е наред,но ми е интересно как решихте да пуснете изследване за токсоплазмоза.Имаш ли някакви оплаквания.На моменти си задавам този въпрос,но моята аг не ми пуска.
Аз също бях изпаднала в ужас с тази токсоплазмоза, но се оказа, че е стара. Стискам палци скоро всичко да е наред с теб, важното е че бебо е добре.
С риск някой да се посмее,но ще питам.
С нетърпение чакам да изляза в болничен за да започна някакви упражнения в къщи.
И наистина забелязах, че когато се залежа на дивана пак се почва с контракциите. 
