Снежец тихичко вали,вали , АПРИЛче в коремчето ни спи - Тема 9

  • 51 391
  • 741
# 480
Весела Коледа, момичета!
Теди, много ми хареса как сте се засекли с хохо.Голяма любов лъха от вас Simple Smile и аз много се радвам на такива случки.
Белинда,бързо да минава,че много ти се насъбра.Ама ти май мирна не можеш да стоиш.То не,че и аз не съм така и затова все с контракции си лягам.
Виж целия пост
# 481
Честита Коледа, момичета! Много здраве на вас и семействата ви и леко бременеене с възможно най-малко притеснения. Hug
Belinda, какво направи, бе душа.  ShockedСъжалявам, че ти се е наложило да минеш през това изживяване и то по празниците точно. Но все пак важното е, че е имало кой да ти помогне, да реагира адекватно и на време. Опитай се да изтриеш изживяването от ума си и ти желая едни по-спокойни и по-радостни предстоящи празнични дни.  bouquet
Ние от маса на маса тия дни. Плаша се какво ще покаже кантарът. Иначе си отдъхвам пълноценно. Дядо Коледа ми донесе електрическа четка за зъби и нямам търпение да я тествам. Като дете с нова играчка съм Wink
Виж целия пост
# 482
Аз днес се премерих на кантара на майка ми. Чукнах вече 70 килца или към края на 6 тия месец съм +7 кила отгоре. А една позната е веган и е качила само 3 кг, а ще ражда след месец. Това веганство трябва да се криминаризира. Дано всичко е наред с бебето, че с тия треволяци дето яде.....
Виж целия пост
# 483
Здравейте и от мен! Последните четири дни съм в интернет неизвестност  Mr. Green

Белинда, какви си ги свършила? И за папката, и за операцията - ще пусна една молба до всевишния за по-добър късмет и крепко здраве и за теб  Hug
Теди, разбирам, че ти е  по-спокойно след като си чела. За някои неща и аз предпочитам да си набавя информация, но се старая да поставя под съмнение всяко нещо. То дори да напишеш, че имаш главоболие ще ти излезе, че има поне три причини за фатален край.

За нас празниците са постоянно обикаляне на трапези. Уж си мисля, че не хапвам много, но постоянно дъвча нещо хаха Ще видим кантарът какво ще каже след угояването.
Виж целия пост
# 484
Аз днес се премерих на кантара на майка ми. Чукнах вече 70 килца или към края на 6 тия месец съм +7 кила отгоре. А една позната е веган и е качила само 3 кг, а ще ражда след месец. Това веганство трябва да се криминаризира. Дано всичко е наред с бебето, че с тия треволяци дето яде.....
Т.е. тя и по време на бременността яде само трева  newsm78 Аз например също не съм по месото,обаче по време на бременност и кърмене ям задължително  Peace
Виж целия пост
# 485
Моята снаха ядеше по 1 банан на ден или по 1 сандвич само с кашкавал и не пиеше въобще вода..
Чудехме се дали ще роди здраво бебче, но си роди здраво момиче, тежащо 3.500.
Още ми е чудно, добре че всичко завърши добре и сега имам една палава племенничка на 5 години  Laughing
А и коремът и в 9-ти месец беше като моя сега в 6-ти  hahaha
Аз вече съм качила 10 кила  Joy
Виж целия пост
# 486
Е, тя жената е веган, а не просто "не е по месото", има бая разлика Simple Smile

Наспах се чудно днес. Крачето е добре, не ме боли в момента. Благодаря на всички за подкрепата Hug Днес няма да правя НИЩО! Надявам се, че с чаша чай и книжка под одеялцето, няма какво да ми се случи. Оппаааа, ще сменя чая с нещо на стайна температура, че току виж съм се заляла с горещо hahaha

А, днес е понеделник. И на мен ми е ден за проследяване на теглото. Ама не знам след Коледа дали е  добра идея да се меря точно днес Mr. Green
Виж целия пост
# 487
Честито Рождество бъдещи мами.  Hug Желая на вас и вашето семейство щастие,здраве и късмет,и здрави априлски бебешорчета.  bouquet

Belinda бързо възстановяване.  Hug Аз вчера прибирах чиниите в шкафа и едната я ударих в дъската,и ми се изплъзна,хванах я във въздуха,и веднага си представих твоята рана на крака.  Laughing

Аз се теглих на един кантар преди два дни....надявам се,че лъже.В началото наистина бях много слаба като забременях 42кг.Сега съм 55. Това са +13кг. и се чудя до края какво ще стана.Не съм пълна, сложих малко по бузите,дупето и краката.Даже се и харесвам,офермена съм,а преди нямаше какво да щипнеш. Laughing Доктора ми каза,че до края трябва да кача 15кила макс,а аз мисля,че ще скоча доста над този максимум.  Embarassed Ама като чета други мами,че са качили по 30+ ми е по-леко.Часа ми е чак на 9 ,а с тези празници ще се угоя доста и стрелката ще фръкне към 60кг. 😂 Хайде,че поста стана много дълъг.  bouquet
Виж целия пост
# 488
Хора, вземането на душ беше някакво невероятно приключение Laughing С малко акробатика успях да се позаплакна тук-там без да намокря превръзката, обаче бях като в някакъв ням филм на ужасите Joy

Претеглих се. 62 кг. след коледното плюскане, доволна съм, можеше и по-зле. Общо +8 кг. на прага на шести месец Blush Като сложиш и че стартирах понадебеляла след морето, значи съм вече +10 на идеалното си тегло. Хо-хо-хо Twisted Evil
Виж целия пост
# 489
Аз днес се премерих на кантара на майка ми. Чукнах вече 70 килца или към края на 6 тия месец съм +7 кила отгоре. А една позната е веган и е качила само 3 кг, а ще ражда след месец. Това веганство трябва да се криминаризира. Дано всичко е наред с бебето, че с тия треволяци дето яде.....
Т.е. тя и по време на бременността яде само трева  newsm78 Аз например също не съм по месото,обаче по време на бременност и кърмене ям задължително  Peace
Да, и сега е на вегански режим. То и аз не съм по месото, но ям по малко, както  и яйца. Най-вече обичам и консумирам млечни продукти. По принцип знам, че веганите си набавят протеини по други начини, но 3 кг на мен ми говори за малко бебе предвид това, че след месец ще ражда. Та то самото бебе трябва да е едно 2 кила. Отделно плацента и околоплодни води. На мен тези килограми ми говорят за бебе с много ниско тегло. Дано всичко е наред с нея и бебето, но като цяло всичката тази треволясла история ми се вижда голяма безотговорност. Все пак си има установен минимум на килограми, които бременната трябва да качи /дали не бяха 7 кг/.
Виж целия пост
# 490
Е, тя жената е веган, а не просто "не е по месото", има бая разлика Simple Smile


10 години не бях яла месо преди първата си бременност  Peace Когато забременях започнах по малко да опитвам.Истината беше,че за първи път месото ми миришеше добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Аз тая смелост да се меря сега след толкова ядене нямам. Ще изчакам ден-два да си вляза в нормален режим и тогава. Засега вървя добре към 6 съм качила, но корема ми е като за осми месец. Но аз също имах няколко излишни кг от лятото.
Била съм и веган и суровоядка и то преди няколко години, когато още не беше толкова популярно и хората ме мислеха за луда. Истината е, че се чувствах супер, кожата ми беше идеална, нямах никакъв целулит. В един момент обаче след близо две години, независимо от всички супер храни, добавки и т.н. организма ми започна да се затормозявя и тогава постепенно си минах към нормално хранене. Месо също много рядко съм яла, но сега гледам да хапвам по малко. Въобще както всяко нещо мине ли се в крайности, не е ок.
Виж целия пост
# 492
Здравейте! Simple Smile
Белинда, как може точно на празника да ти се случи това... Ама че късмет ooooh! Дано не ти се е отразило много стресиращо цялото преживяване. И да, има такива превръзки за под душа няколко големини, но те съветвам ако има начин все пак да защитиш раната и с още нещо, може би стреч фолио  newsm78 , че ММ нали имаше операция и въпреки превръзката, пак успя да проникне вода (без лоши последствия за щастие)
Ние снощи си изкарахме горе долу добре, като изключим мръснишките шеги на 2-ма мъже на масата, и като изключим че не понасям единия и ми идваше да го замерям с подръчни материали през масата. ММ малко подпийна, така че стана по приказлив и емоционален, че като се прибрахме ми наговори едни глупости..... поплаках си в леглото, навикахме се, едвам заспах, и по някое време се обърна да ме гушка, милва и т.н. и ми се извини. Crossing Arms
Моят мъник се събуди и разбунтува пак по същото време през нощта, което ми гарантира още 2-3 часа въртене в леглото. Тайно се надявам да е малко по спокоен като се роди.
Виж целия пост
# 493
Истината беше,че за първи път месото ми миришеше добре  Simple Smile

Хаха, ти като Фийби от "Приятели", ако сте гледали сериала. Тя беше вегетарианка, но като забременя, единственото, което й се ядеше, бяха пържоли, салами и пастърми Joy За да не се чувства убийца на животни, най-добрият й приятел, който пък ядеше супер много месо, спря да яде всякакво, за да уравновесят нещата Joy

Теди, благодаря, че ми каза за превръзката. Мислех, че са 100% защита. Ще го имам предвид!
Виж целия пост
# 494
Весела Коледа! Да сте живи и здрави, усмихнати и спокойни и на всички ни леко раждане и здрави бебчета!
Belinda,  бързо възстановяване и никакви бели повече!
Аз преяждам системно тези дни - не се качвам на кантара, ако ще пари да ми давате  Joy
От върла месарка, не можех да подуша месо първите месеци - миришеше ми ужасно! Сега се нормализираха нещата, и добре че, че не си представям Коледа без мръвки  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия