Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Умората в краката от коленете надолу и ръцете от лактите надолу, характеризираща се като изтръпване, може да бъде свързана с различни здравословни проблеми. Това състояние може да бъде причинено от намалена циркулация, дефицит на витамини и минерали, проблеми с нервната система или други медицински състояния. В този случай е важно да се консултирате с лекар, който да ви препоръча подходящи изследвания и лечение.
-
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
При липса на енергия, изследванията, които могат да бъдат направени, включват изследване на нивата на желязо в тялото, както и други кръвни изследвания за изследване на нивата на витамини и минерали. Тези тестове могат да помогнат за идентифициране на възможни причини за липсата на енергия и насочване към подходящо лечение.
-
Какви са възможните причини за ниски нива на плацентарен асоцииран протеин А (PAAP-A) и какви могат да бъдат последствията за бебето?
-
Какви са възможните причини за изолирана аномалия в глезена на бебето и какви мерки могат да бъдат предприети?


Дано не ме повтори утре пак....
А снимката е едно коремче с фанелка от уайкики "baby there" и с ръцете ми и на мм ...
че нали не се пазим... хахахах умрях от смях. Гледам да не го мисля много, че нали още се възстановява от операцията.
Взех няколко неща за новородени, ама като ги гледам колко са малки, направооо
Децата ми бяха като луд с картечница, едвам ги спрях да изкупят магазина
Вчера, като ми сменяха превръзката, погледнах - те едни конци стърчат, ще ми закача, ще вземе да се разтвори, не смея 