Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Умората в краката от коленете надолу и ръцете от лактите надолу, характеризираща се като изтръпване, може да бъде свързана с различни здравословни проблеми. Това състояние може да бъде причинено от намалена циркулация, дефицит на витамини и минерали, проблеми с нервната система или други медицински състояния. В този случай е важно да се консултирате с лекар, който да ви препоръча подходящи изследвания и лечение.
-
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
При липса на енергия, изследванията, които могат да бъдат направени, включват изследване на нивата на желязо в тялото, както и други кръвни изследвания за изследване на нивата на витамини и минерали. Тези тестове могат да помогнат за идентифициране на възможни причини за липсата на енергия и насочване към подходящо лечение.
-
Какви са възможните причини за ниски нива на плацентарен асоцииран протеин А (PAAP-A) и какви могат да бъдат последствията за бебето?
-
Какви са възможните причини за изолирана аномалия в глезена на бебето и какви мерки могат да бъдат предприети?
Бъдете живи и здрави
Желая ви щастлива и успешна нова година,леко раждане и април да целуваме пухкави бебчета
Пожелавам да сме живи, здрави, спокойни и в хармония със себе си, защото не се ли чувстваме добре в кожата си нищо не ни е добре
Но пък така си почивам най-пълноценно. А и ние доста попътувахме. Имам два дни в София за последните две седмици и хич не се оплаквам. От утре и без друго съм пак на кърО. Мисля да го стартирам с офис посещение, пък после ще видим как върви. 
На анимационно филмче, хора, детско
За пазаруването ми се вижда, че имаме време - нека да отминат януарските студове. За сега имаме легълце и количка. Имаме скрин, който ще освободя от моите неща за бебешките и мисля да изпозлваме повърхността отгоре за повиване.