Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 54

  • 72 361
  • 759
# 705
Петя, честито.

Аз не разбрах какво трябва да пусна, че да участвам за наградка?
Виж целия пост
# 706
Поне за 4 лв. залог и веднага разбираш.
Аз пък все едно съм сънувал, че утре ще получа награда дано пък и да е така, но съм си го наумил.  Laughing
Виж целия пост
# 707
Благодаря, назад мисля, че имаше линкове, сега ще прочета, мм си пуска фишове от време на време, аз не знам как става.
Виж целия пост
# 708
Аз не разбрах какво трябва да пусна, че да участвам за наградка?
На лотарията ли?
Фиш или талон за бърза игра на стойност поне 4 лева за някоя от лото игрите - Големият джакпот, Златната топка, Лото 6/47 или Лото Спорт. Ето информация за лото игрите, а тук пише за бонус печалбите. Hug

Писали са преди мен. Peace
Виж целия пост
# 709
Лале, благодаря и на теб.
Виж целия пост
# 710
Ей, да ме ориентирате къде да гледам за игри в сайта на Арена?

Вчера си изхарчихме кодовете , даже бяхме сами в залата
Виж целия пост
# 711
Ей, да ме ориентирате къде да гледам за игри в сайта на Арена?

Вчера си изхарчихме кодовете , даже бяхме сами в залата

Мисля, че тук: http://www.kinoarena.com/bg/promotions
Виж целия пост
# 712
Благодарско, Алекс, успях да го открия и регнах билетите. Ще се радвам да забърша някоя наградка и от там Wink
Виж целия пост
# 713
Да благодаря и тук на АниММ, която сподели билети си за кино и зарадва децата. bouquet
Виж целия пост
# 714
Ивекс, благодаря и на теб  Simple Smile Сега си регистрирах старите билети за кола - бяха от цяла година и няколко пъти печелих джакпота, та имам към 1800 участия, но едва ли ще я спечеля (и друг път съм събирала така и накрая нищо)  Laughing
Виж целия пост
# 715
 yovanka имаш прекрасни деца радвам се че им хареса филма!
Виж целия пост
# 716
Какво разнасят Спиди ? Съпруга ми има СМС за пратка без НП. Чакаме само книжката от Бондюел. Възможно ли е да са те?
Виж целия пост
# 717
Не е от Бондюел. Друго е.... и аз имам такъв СМС.  newsm78
Виж целия пост
# 718
Аз пък нямам SMS  Mr. Green
Да се похвалите после какво е момичета, че ми стана интересно.  Hug
И честито на всички за наградките. Лаленце много е хубава монетата, чак ме изкушава да пробвам и аз, не съм играла до сега на такова чудо, но сигурно в лафка ще ми обяснят подробно.
Виж целия пост
# 719
И аз нямам SMS, но по принцип това, дето чакам (две котешки драскалки от играта на Гурме), трябва да дойде с Тип-Топ куриер. Стана ми интересно какво ли чакате толкова много хора, че даже един не е сигурен какво е точно, та ще чакам утре с интерес да споделите. Flutter

РосМар, благодаря ти. Hug Да, питай на място, със сигурност ще ти обяснят. На самите фишове също има информация отзад. А най-лесно е с талон за бърза игра, но тогава не избираш ти числата, а и трябва да гледаш да е такъв за 4 лева, че има и по левче.

Пуснах тази вечер един фиш за предстоящите две тегления на Големия джакпот, но нямам бонус печалба. Да не се приема като оплакване, защото наистина не е, а като споделяне. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия