Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 54

  • 72 361
  • 759
# 90
Имам питанка относно един номер 0879114308...звъняха, вдигнах, но нищо не чувах, а после не ми дава да го набера. Конкертно въпроса ми е за играта на Кауфланд, имаше тук мама, която спечели пасатор от там...мечтателка съм аз Laughing
Виж целия пост
# 91
Вече никой не може да ме убеди, че всички печеливши се избират случайно в Кауфланд. Преди известно време ми се беше набило на очи едно име. Нямаше игра на Кауфланд, в която да не е сред печелившите  и оооо .....  каква изненада, пак е там. Другият интересен факт е, че в никоя друга игра я няма, нито във фейсбук, нито където и да било другаде, само и единствено в Кауфланд.
Виж целия пост
# 92
Аз пък, нали съм от Русе и ми се наби в очите, мъж и жена , с еднаква фамилия, и двамата от Русе. Естествено, може да е съвпадение, но наистина в овечето игри сме едни и същи физиономии, а там ги няма.  newsm78
Виж целия пост
# 93
 newsm44 newsm44 newsm44 Хопа идвам да се похваля. Имам награда за коледа.   jumpuu jumpuu Обадиха ми се от капачки роси печеля Мултикукър.  newsm03. Дано има повече от групата списък не намерих.
Виж целия пост
# 94
Честито, браво!
Аааааа нещо не ме кефи това дето казвате с Кауфландааа newsm78
Виж целия пост
# 95
Честито, страхотна награда. Hug
Виж целия пост
# 96
На мен ми излизат до 04.12. само тегленията.След това няма нищо Crossing Arms
Печелившите ще бъдат изтеглени на случаен принцип в Отдел Реклама и Връзки с обществеността в Централното управление на Kaufland. Теглене на печелившите ще се проведе на 5, 12, 19 и 27 декември 2016 г., като на всяка от датите ще се теглят печеливши за предходните дни от играта.
Виж целия пост
# 97
Честито!  Simple Smile
А аз преди малко регистрирах 6 кода на Мюсли - викам си, поне една кана да спечеля този месец, но не стана. Добре, че бисквитките ми харесват - закусваме си с тях Heart Eyes А и може да спечеля Нутрибулет.

Купих и кори Царица, но не смея да ги отворя и да проверя дали печеля, защото ще изсъхнат до празниците...
Виж целия пост
# 98
Имам питанка относно един номер 0879114308...звъняха, вдигнах, но нищо не чувах, а после не ми дава да го набера. Конкертно въпроса ми е за играта на Кауфланд, имаше тук мама, която спечели пасатор от там...мечтателка съм аз Laughing
Аз съм със спечеления пасатор от играта на Кауфланд. От 0899994347 ми звъннаха за потвърждение на наградата. Наградата ми е спечелена с чист късмет. Не мисля,   че има нещо нередно в играта.
Виж целия пост
# 99
Късметът ми продължа да бяга, а участвам къде ли не, особено във фейсбук е пълно с игри заради празниците, дано все нещо се падне.  Praynig

Нова игра на Милка без покупка

Игра за часовник MyKi
Виж целия пост
# 100
Ех, Dsdes, разби ми мечтите hahaha Благодаря ти за инфото, ще продължавам да играя , пък дано го видя този номер Hug
Виж целия пост
# 101
Имам питанка относно един номер 0879114308...звъняха, вдигнах, но нищо не чувах, а после не ми дава да го набера. Конкертно въпроса ми е за играта на Кауфланд, имаше тук мама, която спечели пасатор от там...мечтателка съм аз Laughing
Аз съм със спечеления пасатор от играта на Кауфланд. От 0899994347 ми звъннаха за потвърждение на наградата. Наградата ми е спечелена с чист късмет. Не мисля,   че има нещо нередно в играта.
Аз твърдя, че измежду случайните тегления има и НЕСЛУЧАЙНИ.
Честито за пасатора.
Виж целия пост
# 102
И от мен няколко игри без покупка (всъщност предпочитам тези с покупка, при които броят на наградите е няколкостотин/хиляди  Wink, но незнайно защо фейсбука ми е решил да ме затрупа с такива реклами  Laughing  ):
http://apps.sportal.bg/scrabble_chrismas/
http://apps.woman.bg/sofia_tour/
http://lenovomoto.bg/game/
http://apps.woman.bg/electrolux/
Виж целия пост
# 103
Да се запиша с Нищо Simple Smile Така се надявах на кошница от Градус. Не знам защо винаги съм искала да спечеля такава награда - някаква кошница с продукти - Защо обаче - Не мога да кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Благодаря за споделянето за играта на Милка, интересна е, ще участвам.

Не играя в играта на Кауфланд, но ми стана интересно от вашите коментари.
Те се водят сериозна фирма не ми се вярва да правят машинации, влязох в сайта на Спийди, за да видя тази прословута игра и тя плачевна като услугите им.

desdes79, колко пъти участва за пасатора?
Защото момичета бяха писали за миналогодишната игра, че е имало хора, които са се регистрирали по 100 пъти... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия