Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 539
  • 764
# 315
Аз имам възглавничка от разпродажбата, като за 10ната лева платени за нея става, но не е уау
Имам и масажна седалка за стол...хубаво е, но бързо ни мина мерака и рядко се сещаме. Особено като я бях занесла в офиса и й скъсах кабела със стола  Mr. Green Та нея по я препоръчвам, но е значително по-скъпа, а и заема стол...
Има едни сполучлив инфраред масажор със сменящи накрайници, той е най-сполучлив по мое мнение, но май скоро не са го пускали
Виж целия пост
# 316

Вече се порязах с един. От шарените бях доволна, но бързо се изтъпха.
Виж целия пост
# 317
Дали някъде в София сте виждали останали от ъгловите етажерки за баня? ТАЗИ
Виж целия пост
# 318
Миналата седмица купихме тази етажерка от лидъл Сливен.
Виж целия пост
# 319
Ми то и аз търсих някой да ми купи ваничка за кукли, ама няма. Те хората затова не се навиват, закото един двама като се опарят и после ги е страх.... Как може да накараш някой да даде 40 лв, че и да ти го праща с куриер, та сега двойни разноски да поеме и да се покриеш като мишка.

Подобен паркинг има в Джъмбо, не е съвсем същият, но пак е прилично голям, че и се сгъва като куфар. Провери ако искаш.
Виж целия пост
# 320
Подобен паркинг има в Джъмбо, не е съвсем същият, но пак е прилично голям, че и се сгъва като куфар. Провери ако искаш.

Благодаря, но ми трябва лидълския. Детето го видя на кутията с магистралата, с друг подобен няма да мине номера Mr. Green
Виж целия пост
# 321
Много благодаря на Viki_1974!






Виж целия пост
# 322
Ходих за полите (кожените), не си заслужават. Много са дълги и не са толко разкроени,както на снимките
Виж целия пост
# 323
Аз ходих за мъжките потници - материята е странна и на пипане изкуствена. Не взех.
Другата седмица ще гледам спортните облекла.
Виж целия пост
# 324
Нищо не харесах и аз.
Виж целия пост
# 325
Харесах си клиновете и туниките за вкъщи са ми перфектни. Чудих се на смърча, но май няма да го наместя у дома. Нямах време да разгледам каталога и да си набележа неща за другата седмица.
Виж целия пост
# 326
Многооо исках да взема на детето си от чоропогащниците със Олав и Елза и Ана,нямаше размер 122/128 в 8.15!!! Нямаше и Размер 110-116 от Бялата блузка със Елза и Анаа,Егати Ние хортата от провинцията нямаме право на тези неща ли,какви са тези бройки,по 1-2 от размер,даже някои нямаше! То бива,то може,ма те се излагат вече! Аман!
Виж целия пост
# 327
Харесах си клиновете и туниките за вкъщи са ми перфектни. Чудих се на смърча, но май няма да го наместя у дома. Нямах време да разгледам каталога и да си набележа неща за другата седмица.
Клина тънък ли е?
Виж целия пост
# 328
Поне хубави ли са детските неща, че аз още не съм ходила до там. Исках да взема от комплектите потник + бикини, блузка и някои др. неща.
Виж целия пост
# 329
Взехме за децата по един чорапогащник Simple Smile едната ми близначка много харесва олаф Simple Smile  Crazy.
От новата седмица само Тирамисуто ме грабна. някакви мнения ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия