Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
# 255
Бананче, честити бебчета! Новогодишен подарък от съдбата!
Виж целия пост
# 256
Бананче,мила,бързо възстановяване на теб и малките юначета.Стискам палци да наддават бързо и скоро да се гушкате в къщи.Нека новата година да ти донесе само хубави емоции и всичко лошо да е зад гърба ти.
Щастлива Нова 2017, да бъде изпълнена с много хубави емоции,момичета.
Виж целия пост
# 257
Рости, честита радост, да са ти живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 258
Честити рожби на Магнетична и Бананарама  Hug
Виж целия пост
# 259
Бананче, честити бебшоци! Живи и здрави бъдете!
Виж целия пост
# 260
Честити бебчета, бананче! Бързо да наддават и да си ги приберете вкъщи!   bouquet
Виж целия пост
# 261
Честита Нова година! Нека това бъде годината на сбъднатите мечти! Бъдете здрави, обичайте се, късметът и щастието да не ви оставят никога  Hug

Бананче, честити рожбички, да растат бързо и здравички, а на теб бързо възстановяване bouquet
Виж целия пост
# 262
Бананче, честита двойна радост! Да папкат и слушкат малките душици.

Момичета, пожелавам на всички весела, щура, положителна и незабравима Нова 2017 година! Обичайте и бъдете обичани!
Виж целия пост
# 263
4естити бебоци, Бананче!! Нека бързо наддават и скоро се приберете у дома Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

На всички желя от сърце една здрава, щастлива и изпълнена с бебешки плач Wink 2017та година.
Виж целия пост
# 264
Бананче, честито! Да са ти живи и здрави малките бебоци, и скоро да се гушкате вкъщи щастливи и усмихнати. Много изтърпя ти... Hug

За много години на всички! Да сбъдваме мечтите си и да сме много щастливи през новата година.

Моето масло поръчвам или от Зоя или от един друг био магазин, в който работи моя приятелка и съм сигурна, че са качествени нещата. Тя е био-еко човек, малко вманиачена за моя вкус, но се интересува много  и предимно на нея се доверявам за такива неща.
Виж целия пост
# 265
Честита Нова Година и честити рожби на Бананчето ! Всички да сте здрави и щастливи !  Hug
Виж целия пост
# 266
Честита Нова Година ,момичета ! Бъдете много здрави,щастливи,обичани и нека новата години ни донесе много положителни емоции  Hug

Честита радост на Магнетична и Бананарама. Да са им живи и здрави прекрасните ангелчета  bouquet
Виж целия пост
# 267
Честита нова година момичета да сте здрави и щастливи .Честити бебчета на магнетична и банарама .
Виж целия пост
# 268
Честита Нова Година и от мен, момичета! Да бъде здрава, спокойна и сбъдваща мечти! Hug Hug Hug
Магнетична, честито щастие! Да е жива и здрава прекрасната София! Щастие и усмивки! Hug bouquet
Бананче, честито двойно щастие на теб! Да са живи и здрави малките борбени душички! Само усмивки и щастливи мигове! bouquet Hug
Виж целия пост
# 269
Здравейте. Бях на ехограф. Сеньорита номер 1 тежи 1300гр., а номер 2 е 1400 гр. Малко големички, но и дъщеря ми се роди почти 4 кг. Едната е с главата надолу, другата обратно, шийка 5 см, води в норма. Доволна съм. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия