Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
# 300
Cristi, мерси  Hug
Нямам лентичка в 26г.с съм Simple Smile
Малко се притеснявах, че АГто ми е от старата школа, но май ще излезне печена Simple Smile
Ще я послушам и ще почна по 8капки
За Б12 ще я разпитам пак  в събота, но и аз мисля че трябва да се вземат мерки.
Виж целия пост
# 301
Една инжекция от 1000 месечно мисля, че ще свърши работа.
Виж целия пост
# 302
Мече супер си за тази седмица ...
Следи ги на всеки триместър и ще вземеш мерки, ако се налага.

Вигантола в момента ми е 10 капки, а даже не съм с дефицит  Crazy
Пии си го, зима е и няма как да си го набавим висейки вкъщи.

Б12 си е благодат Simple Smile ... аз явно с години съм имала дефицит, сега направо съм друг човек  Embarassed Shocked , а може и просто да ме тресе еуфория, но едва ли, мързела ми може да надвие всичко  hahaha
Виж целия пост
# 303
Мерси, момичета  Hug
Виж целия пост
# 304
Синеока, аз докога ще стоя бременна на първа страница??!!! Laughing Не, че корема ми не е като на бременна в 5 -ти месец .
Виж целия пост
# 305
Бананче, как са бебоците?
Виж целия пост
# 306
Бананче,как сте?
Виж целия пост
# 307
Бананче, аз съвсем съм изперкала ... Нали се разбрах с Блинк за темата и вече съм в предродилен отпуск!  Mr. Green
Като седна на компа следобед, ще се поправя Wink
Виж целия пост
# 308
Бебетата са добре, вече качват грамчета и така. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Аз ще поема щафетата от следващата тема, но тази няма как да я пипам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 310
Бананче много се радвам, да вървят нещата все така.
Виж целия пост
# 311
Момичета, хемостаза и фибриоген тествате ли като си правите пълна кръвна картина?
Виж целия пост
# 312
Аз не. Обаче искам да ви питам доколко е нормално да има воднисто течение? Като си слагах утрогестан беше същото - воднисто и основно нощем. Сега пак е така, но утрогестан не слагам от 12 г.с. И все забравям да питам, защото през деня е слабо или никакво ooooh!
Виж целия пост
# 313
Аз пускам пкк с диференциално броене, фибриноген, хемостаза, аптт, тсх всеки месец.

Бананче, тук сме като в Сибир, студ е и няма интернет! Добре е поне че тока е ок.
Браво на малките шушулки ... Дано си ги приберете скоро и да не е в някой кучи студ!

Аз съм добре уж ... Нещо от хипер ниско кръвно сега съм го вдигнала рязко. Ако не падне, и не е моментно, утре пак в болницата.
Виж целия пост
# 314
Електра, нормално е да имаш засилено течение.

Йоли, колко е кръвното?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия