Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
# 390
Zozi тия дни напавих дробсърма от агнешки комплект. Ако не си правила пробвай
Виж целия пост
# 391
Ребра лента на фурна с мед и горчица.
Виж целия пост
# 392
Вчера спагети карбонара, за днес топки кайма с ориз и доматен сос. Това си поръча каката. Следващото ще е шницели със салата, тортия или боб. Я виж имаш идеи за една седмица Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 393
Момичета, ще пращате манджи по Е-конта Laughing
Виж целия пост
# 394
И аз напоследък се изчерпах откъм идеи и все ровя из интернет. От последните дни - кюфтета с бял сос, гювеч с телешко и зеленчуци и днес - джобчетата, по рецепта на Ваня Джорджевич Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Леле, страхотни сте! Какви неща си готвите... аз тук като най-голямо кулинарно постижение имах зеле с ориз на фурна Wink. Хич не ме бива, а и това месo да го готвя малко ме притеснява, та все го пробутвам на ММ.

Един въпрос: давате ли стерилна урина? Тук на прегледите тестват само с едни пръчици урината на място, но не знам това до колко е меродавно. Смятам на своя глава да дам една стерилна проба при личния ми лекар.
Виж целия пост
# 396
Аз все още не съм се записала тук, страх ме е че е много рано още, но....искам да питам нещо.  Датата на последната менструация 14 дни преди пункция, или преди трансфер се смята?
Виж целия пост
# 397
Момичета, благодаря за милите пожелания  bouquet

Бананче, честито двойно щастие  Heart Eyes  Бързо да трупате грамчета и много много да се гушкате  Hug Praynig

Софи, също спи с чувалче, а понякога спи и опакована с пелена, защото се буди от ръцете си  Laughing Моята кърма така и не слезе и се кърмихме много малко време. Сега се цедя веднъж дневно и давам с шише като бонус към АМ. Борим се с коликите и неспането сутрин, но всичко се забравя като го вземеш в прегръдките си  Heart Eyes

Електра, Рибочкова много сте напреднали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние също взехме матрак на Магнифлекс Бамбук и сме със сгъваема кошара и съм много доволна  Peace

А за мазането аз ползвах на Палмърс бутер маслото за бременни и олиото за много суха кожа пак за бременни и съм супер доволна - нямам нито една стрия никъде  Peace
Виж целия пост
# 398
Момичета, малко залитане в страни, но понеже съм в 9 м и съм тежка и тромава като кравичка, си мечтая да родя и да поплувам или да потичам и отново да бъда себе си
Виж целия пост
# 399
Кексче добре дошла Wink, когсто си готова пиши, за да те добавим в списъка на първа страница.

Ние имаме някаква тежка авария и нет има на пресекулки. Уж го оправиха, но било от ден до пладне. Аз тичам по болници, в урината имам глюкоза и калцификати излезе проблем с бъбреците. Днес пуснах нова урина и чакам резултати...
Честно, понякога ми иде да седна в средата на стаята и да крещя от безсилие Sad
Виж целия пост
# 400
Синеока, дано всичко се бареди бързо. И аз ще дам урина утре, че ми се струва важно. А тук нокой до сега не ми е казал да пусна една стерилна урина. Аман от загубени доктори в тази държава.
Виж целия пост
# 401
Стерилна урина се дава малко по по-специфичен начин.
Купи си стерилно контейнерче от аптека. Сутринта на първа урина, измиваш се старателно, пишваш малко и после в контейнерчето. Да не е първа струя. Гледаш да не допираш контейнерчето с кожа или пръст.
Виж целия пост
# 402
Мерси за съвета, да и аз прочетох йак се прави точно и си купих днес контейнерчета от аптеката. Wink

А аз да попитам, кога си купихте количките за бебоците? Чудя се дали ни е още много рано, има още 8 седмици все пак.
Виж целия пост
# 403
Йоли, стискам палци всичко да е наред Praynig

Зози
, моята количка още в 13а седмица я харесах, купих я в пети месец Mr. Green
Виж целия пост
# 404
Йо, стискай още малко не остана. Дано не е толкова сериозно и закрепите нещата Praynig
Кристи, бия те Mr. Green Моято още преди пет години я харесах и от 1-2 седмици усилено дебна за изгодна оферта Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия