Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 56

  • 74 121
  • 744
# 75
И нея я виждам определено до Киво и нея много я обичам  Heart Eyes но по-скоро в игрален филм ги виждам, ама на за една вечер скалъпих няколко двойки с Киво - да ни слушат продуцентите и следващите проекти да готвят  hahaha
Виж целия пост
# 76
И нея я виждам определено до Киво и нея много я обичам  Heart Eyes но по-скоро в игрален филм ги виждам, ама на за една вечер скалъпих няколко двойки с Киво - да ни слушат продуцентите и следващите проекти да готвят  hahaha

мда за игрален филм с Хандето съм навита, о и с ФЕ задължително Peace
дано да ни чете КЧ!! hahaha

лека вечер Hug
Виж целия пост
# 77
Обожавам Берг,не само,че чисто визуално ми харесва най много от познатите ми имена,но е и блестяща актриса.В КД просто ми обърна представата за турските актриси,но с Киво ,БУ никак няма да си подхождат.Киво ми е най красивия,но до нея ще стоят по добре друг тип мъже
Виж целия пост
# 78
katrina123, благодаря за поста  Peace

Освен това много мразя ограниченията. Сдържана съм, добре възпитана, старая се да не обиждам никого, но не обичам да ми се казва как и какво да пиша.   Peace

Обожавам Къванч,  Heart Eyes ама честно ви казвам наградата... актьор на годината... не знам защо му се присъжда при условие, че снима едва от месец.  ooooh! Същото е и за Джансу Дере. Несериозно е.  Peace Къванч го осъзнава предполагам и най-вероятно няма да отиде на церемонията, ако има такава. Peace


Снеже,  Peace съгласна съм с теб по принцип!!!
Но понякога написаното / не от теб / е далеч от доброто възпитание.
Именно такива грозни думи, аз не приветствам и не поздравявам.
Нека си пишат. На никой не мога да попреча да се излага!!!

А колкото до наградите на GQ,  не мисля, че са несериозни.
Да, раздават се за 4-ти път и всяка година стават все по-добри.
Първите от гилдията бяха връчени на Берен и Кенан Й.
От линка, който пуснах, се вижда,
че това са призове за ЛИЧНОСТИ на годината.
Условията, на които трябва да отговарят са –
дух, стил, сила, вкус, харизматичност, вдъхновение, джентълменство, ...
Мъж на годината е актьор, но не само заради последната си роля.
За жена на годината същото се отнася.
И аз смятам, че Къванч го осъзнава и ако има церемония,
ще направи всичко възможно да отиде!!!



Виж целия пост
# 79
И като са толкова добри актриси Берен и Нюргюл , защо участието им в Кьосем е пълен провал. Защо рейтинга е съсипващ в първи сезон с Берен и сега втори сезон с Нюргюл?
Никой не може да играе всичко, ама никой!
За това каста на актьорите е толкова важен, за де се избере най–подходящия актьор за дадената роля.
Аз например много харесвам Ханде Догандемир и Серкан не знам кой беше , ама летния им сериал беше гола вода, даже името му не запомних. Изгледах го заради двамата актьори с много, ама много усилие.
Мой много любим сериал пък е "Да обичаш на инат" и в него нямам нито един любим артист, но филма е уникална комедия, на която продължавам да се наслаждавам. И не виждам нито една актриса от изредените по горе да се справи с ролите в него.
Колкото до Туба, харесваме я или не, тя е запазена марка за търговски успех, най– малкото заради това,че е любимка на арабухите, а те както се знае имат огромни финансови възможности. В това се убедих, когато преди известно време бижутерийния гигант АРТЕ , направи анкета, коя актриса да им бъде рекламно лице и арабухите избраха Туба. Та с две думи, играе, не играе, важното е ,че се продава много успешно.
Мойто лично мнение е, че много добре играе влюбена жена, колкото пъти съм я гледала, винаги съм и повярвала на 100 процента в това. В реването някой път се проваля, но пък и то много рев в тия турски сериали, в другите сериали никъде не съм видяла толкоз рев, затвори, болници и асънъмъ.
В момента гледам един турски сериал – В сърцето ми е Дениз, артистите са ми абсолютно непознати, но сериала си го бива. Поне засега. Е няма красавци като Киво и Туба, но заковава интереса ми
Виж целия пост
# 80
Пак отиваме към невинния спор за харесването и нехаресването.Ще се съглася с Катрин,че не всеки може да изиграе всичко,а и в една продукция не са само главните герои ,тези от които зависи рейтинга.Всичко е комплексно.Харесвам Туба,има нещо толкова спокойно в нейната личност,че чак и на мен ми действа така.Примерно Нургюл,понеже БУ я даде за пример,когато съм я гледала,гласа и е толкова дебел,че през цялото време до като гледам се напрягам.Не оспорвам актьорските и качества,защото не обичам да давам оценки,но лично на мен не ми е любима.
Виж целия пост
# 81
ДиваHug не нарекох наградите несериозни, а друго.  Peace Ама няма значение, това е моето мнение и не смятам да споря или да се обяснявам повече защо така мисля. Иначе благодаря за поясненията.  Hug

Излишно е да се чудим какво щеше да е, ако е друга актриса, защото тази е избраната.  Peace Но не смятам, че Фахрие не би се справила с ролята. Peace
Виж целия пост
# 82



   Снеже Heart Eyesзамислих се и то сериозно newsm78


 





Виж целия пост
# 83
СебиHeart Eyes Hug Wink

Лека нощ! Hug

Виж целия пост
# 84
И аз мисля, че Фахрие би се справила. Доста твърда беше в Листопад, хем толкова млада и неопитна . Беше самоуверена и даже  нахакана като жена на Къванч Касабалъ. За мен ФЕ е жена със самочувствие и мисля, че щеше да й върви ролята.

Не можах да гледам серията, остана за утре. Успях за гледам само 42 мин., но ММ пусна джаз и се отнесох, не мога да устоя. Имаме си любими дискове и гадта ги пусна да ми саботира турския сериал, знае как да ме работи. Joy
Виж целия пост
# 85



     Момичета, радвам се, че сте били в къщичката на такава хубава раздумка.

     Някои темички са се възобновили на нов глас. Няма да постигнем равенство по тях и слава богу. Всеки има различен вкус. Стига да не се ползва лош език. Дори и за  героите  от сериала. Тук сме да споделяме мнението си, да ни е приятно, а не да сипем неприятни епитети, нали.

     
Скрит текст:
БУ, много те моля, не наричай  Тахсин "дъртият". Загрозява. Възрастен е, така е, но дърт звучи като обида. А това е само екранен герой.

     Не намирам Туба за велика актриса, но я намирам за най-подходящата за тази роля. И напълно споделям мнението на Фей:
Цитат
.Харесвам Туба,има нещо толкова спокойно в нейната личност,че чак и на мен ми действа така.
    и  това:
Цитат
Обожавам Берг,не само,че чисто визуално ми харесва най много от познатите ми имена,но е и блестяща актриса.В КД просто ми обърна представата за турските актриси,но с Киво ,БУ никак няма да си подхождат.Киво ми е най красивия,но до нея ще стоят по добре друг тип мъже


    И аз харесвам Берг. Много харесвам и Нургюл. Тя е великолепна актриса, наистина. Професионалистка. Но и двете не бих ги възприела много в тази роля. Дори и Берен, която също ни е показала различни превъплъщения. А Фахрие пък съвсем. И не затова дали може или не може да бъде нежна, или твърда, а защото героинята е вече по-зряла жена. Фахрие има все още много младежка визия. Дай Боже да я има още дълго. И да не изреждам още. Има го и "търговския елемент" в Избора на Туба, както спомена и Катрин. Но факт е, че двамата стоят много добре на екрана. С когото съм разговаряла в реала са потвърждавали това. Дори с дами, които са активни в съвсем други теми.

   Но разбира се, че всеки има право на свое си мнение. Стига да не го изразяваме агресивно. А, че в други теми може да прочитаме някой грозно написан пост за нашия патрон, ами игнорираме го. Знаем я приказката за високото грозде.

   Фен, Къванч няма нужда от фанатизирани фенове. Идва ми наум едно малко нелепо обяснение, но ще го споделя. Една майка обича всичките си деца. Но отделя по-голямо внимание и сили на най-малкото, или на най-слабото, болното и т.н. Къванч е много ярък, силен, харизматичен и много красив актьор. Сякаш малко дистанцира с всичко това. Дори и при рускините, доколко съм поглеждала тук-там някои коментари на негови фенове и на такива на друг актьор, също има разлика. И то голяма.

   Знам, че не точно това имаше пред вид. Защото едно е попрекаляващ с емоциите си фен, друго е да не се изказва мнение изобщо в темата. Но...всеки, както реши или каквото време и желание има. Затова се зарадвах на следобедната активност. Ако си бях у дома,  до компютъра, щях да взема още тогава участие.

  Говорите за изгледана серия с превод. Пропуснала ли съм нещо, защото не съм видяла превод на бг. Може би става въпрос за руския превод? Хубаво е, че Едже във всяка серия ни поднася поредна изненада.  И да има някои слабости, те са малки и аз дори не ги и забелязвам. А си падам малко критикарска натура!  Laughing  Партнирането на ГГ е много хубаво и романтично.


   И за лека нощ един хубав профил.

   


   
   
 

     
     
Виж целия пост
# 86
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:





Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 87


  Добро утро Hug Hug Hug

Снеже Heart Eyes пия си неделното  кафе bouquet с нашия любимец Hug

 А този зъл Тахсин от ДиК, в реала изглежда много кротко  и усмихнато деденце Laughing


 
Приятен ден bouquet





Виж целия пост
# 88
Момичета  Hug
Актьора, който играе Тахсин е много добър комедиант, има страшни комедийни роли.
Виж целия пост
# 89
Добро утро Hug

Снеже Hug, благодаря за неделното ти кафе bouquet
и аз мисля, че ФЕ би се справила с ролята Peace
Светле Hug, да в Листопад беше твърда и силна, освен красива....
оххх как ми се гледа тоя Листопад жалко, че го няма никъде Confused Confused
Фей Hug
съгласна съм за Берг, няма да си отиват с Киво, на нея й пасват друг тип мъже
но все пак не се знае....
за Туба и това, че придава спокойствие и топлина, също съм съгласна!
на Нургюл гласът е ужасен, ама аз съм я гледала май повече дублирана.

Дива Hug Hug благодаря ти за инфото за наградите Peace
не бях запозната....
може би си права, че наградара не е само за актъор, а за мъж, за личност Peace
аз се радвам, че наградата се връчва на Киво, прекалено дълго беше в сянка Wink

Орси Hug bouquet
Себи Hug, да Тахсин в реала е много симпатичен Wink

нямам търпение да изгледам 6-та серия Whistling
Снеже Hug, ти вземи да наваксаш Naughty Wink
какво ще правиш като ти почнат останалите три любимци, ще станеш ей така #Crazy



БУ Hug, май му личи, че има комедиен талант Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия