Боледуване на децата ни - тема 46

  • 61 006
  • 740
# 405
Е нали уж в листовката пише,че не са известни странични ефекти. А за да каже един лекар,че предизвиква кръвоизливи трябва да е срещал поне няколко такива случая. Не ми звучи достоверно.
А това че е българско съм го пропуснала. Май ще звънна на ЛЛ да я питам и за нейното мнение.
Други ден сме на племенничката на мм на рд. Просто трески ме тресът от сега. По принцип предупреждават децата да са здрави,ама... Та за това мисля утре да се свържа с личната и да почна да го давам.
Виж целия пост
# 406
Моето дете е с грип от вчера.
Пиеа Авирон кидс.
Имаше температура вчера и нощес. Кашля по малко и текат сополи. Но иначе е като пушка. Все едно не е болен.
ММ също нещо го започва. Купих му Авирон ще го видим него. За първи път го ползваме.
Виж целия пост
# 407
Хоуп, а сигурно ли е, че е точно грип при вас? Питам, понеже се вдига постоянно Т и то в продължение на 4-5- дена, а при дечко доколкото разбрах от поста ти, днес няма Т ли? newsm78
Просто грип и пушка ве едно изречение не ми се връзва...
Тъкмо ще дадеш отзиви за Авирона, че дружно му се чудим тук Grinning
Виж целия пост
# 408
Тета ами абсолютно с е с клинична картина на грипа. Температура без нищо. Кашлица дълбока и рядка. И реки сополи.
Имаше и днес температура но за кратко.
Не е като парцал. Надявам се утре да е още по-добре.
Но все пак при него е второто сериозно боледуване през тази година.
Виж целия пост
# 409
На мен ми прилича на прост вирус, не на грип  Rolling Eyes Нали и ние карахме такъв, без нищо, без сопол, без гърло, без кашлица, само с Т-мина и замина.
 Но спомените ми от грипа са други - започва остро, с висока Т, която буквално те "отрязва"...и се поддържа висока 5 дена, поне при нас.

Каквото и да е, бързо оздравяване Peace
Виж целия пост
# 410
Хоуп, как започна?  С температура? Колко температура?  Имаше ли хрема преди това, или някакъв друг симптом?  Главоболие?  Отпадналост? 
Дано минава бързо. Ако е грип - звучи успокояващо развитието на нещата.
Виж целия пост
# 411
И според мен е просто вирус при Хоуп детето. Грип обикновено и при нас започва рязко с температура и кашлица, която бързо се засилва, хремата е  оскъдна или просто е запушен носа. И всичко се развива за часове.. от здраво дете изведнъж доста висока температура и силна кашлица.
Виж целия пост
# 412
Момичета, ние станахме две вкъщи на АБ... Снощи ми умря гласа и днес един зелен сопол като провлачих и викам, хайде на лекар. Гледа ме жената, слуша ме и вика, че нищо ми няма и на последнто преслушване, хоп - вика свириш, свириш моето момиче и получих една торба лекарства в аптеката за бронхитче Sad Освен това съм и като парцал вече, едно ми е отпаднало. Много тъпо... Ходя и с една маска из къщи, като нинджа, абе болест да му се невиди...
Тия АБ много модерни станали, бре. Като се замисля, че не съм пила нищо така сериозно от 11ти клас... Тогава Аугментин 1000 беше чудо на фармацията, а сега.. Изписа ми ЛЛ Азакс - за 5 дни по една таблетка само. Много странно ми стана. Нищо де, ще го преборя. Моля се само да не олепи малкото и от мен нещо, че много ще й дойде. И така... Утре сме на лекар с детето, да я проконтролира как тече лечението.

Да оздравяват всички болни bouquet
Виж целия пост
# 413
Нашият дечко е със суха кашлица идваща от гърлото и гъсти сополи. АБ не ни дадоха, ще му минело. Е как така? Само от някакви си капки за нос ...
Виж целия пост
# 414
Нашият дечко е със суха кашлица идваща от гърлото и гъсти сополи. АБ не ни дадоха, ще му минело. Е как така? Само от някакви си капки за нос ...
Като излекувате сопола и кашлицата ще си иде. А Т има ли? Вирусно е вероятно...
Виж целия пост
# 415
Нашият дечко е със суха кашлица идваща от гърлото и гъсти сополи. АБ не ни дадоха, ще му минело. Е как така? Само от някакви си капки за нос ...
Ако няма други симптоми, например температура,  защо му е АБ? На колко годинки сте? Какво те притеснява?
 Ако кашлицата е суха,  вероятно е от сополите, стичащи се в гърлото.
Ако имаш притеснения, можеш да пуснеш кръвни изследвания да се види дали има нещо бактериално. Иначе по описаната клинична картина и азне виждам основание за АБ.Все пак не сме лекари. Бъбрим си от личен опит тука.
Виж целия пост
# 416
Температура няма. На 4 години е.
Виж целия пост
# 417
За един сопол АБ ли...капи капките и следи Т Peace
Виж целия пост
# 418
И за промяна в кашлицата  Peace
Виж целия пост
# 419
Благодаря Ви момичета. Надявам се скоро да отшуми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия