♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 50

  • 71 664
  • 736
# 420
Здравейте!

Темпи, хвърлям по едно око на темата и мамашите, но имаме празник у дома и нямам време да пиша...и като за последно Мера футболен мач ли ще ни представи, нестандартно и тъпа, но ако е пак с някаква благотворителна кауза ще я оправдая и къде е Елка, само Боре се вижда Sick
Виж целия пост
# 421
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
тук съм ама мамата ми прави  парчета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Кориш и вратара  Shocked Shocked боже, боже - магаре и компютър  ooooh! ooooh!
а и с тоя мач дето ще ни го показват Мера направо разцепи мрака  doh doh doh
 newsm78 newsm78 верно обаче Елка не се вижда на сета  Thinking
Виж целия пост
# 422
Ей ви я Елчин  hahaha hahaha Докато Йомер играе мач с колегите, Дефне е завела родата на вилата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 423
Здравейте момичета!
Е какво сега Мера ще ни занимава с футболен мач ли?  Mr. Green
И пак разделени Дефне и Йомер. Дано не ни занимава дълго с тоя мач!



Хубав ден и си стойте на топло, че ни обещават голям студ!
Виж целия пост
# 424
Къде сте  newsm78 newsm78

Корай май вратар ще го раздава  hahaha hahaha



При рускините има снимки и видео от сета в дома на майката на Йомер от вчера или днес  Thinking Доколкото схванах Исо бебек и Тъпото също са там  ooooh!
Нема нужда ,можеме и без Тъпото. Whistling
Виж целия пост
# 425
Нали още в началните серии Йо им беше обещал мач  Peace  ако са се помирили родата и вече са го приели заради Дефнето,може да се еосъществил този обещан мач и затова и сердар е там и Нихан  Peace
Елка може да не се вижда,но да е там  Mr. Green
Те и кога беше дефилето на Гало и Дефмер бяха скарани се писа тогава,че Елка я няма там,а в серията се видя,че си е била
Виж целия пост
# 426
Kara ( Laughing ) Burak  Heart Eyes




Хайде пак трагедия. Експлозия в Измир. Бог да прости загиналите!  Flowers Rose
Виж целия пост
# 427
 ooooh! ooooh! ooooh!



Актьорът, играещ Садри, е в болница   Sad Sad



И още от прословутия мач- треньора/вратар Корай и отборът на Пасионис  hahaha hahaha



Виж целия пост
# 428
И още от прословутия мач- треньора/вратар Корай и отборът на Пасионис  hahaha hahaha



Леле майко  Whistling ooooh!  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 429


https://www.youtube.com/watch?v=jePnLYouPTE
Виж целия пост
# 430
Актьорите от "Черна обич" в реалността





Виж целия пост
# 431
Добро утро  Heart Eyes Hug
При нас е кошмар положението - сняг до коляно, вятър и студ  ooooh! ooooh! Дано при вас е по- добре  Hug
Хубав ден от мен, че ме чака доста работа   Hug Hug

Виж целия пост
# 432
Добро утро  Hug  Heart Eyes Hug
При нас снега е по-малко  Wink

И малка почерхпка от мен, че брат ми е именник  Blush


Скрит текст:
Виж целия пост
# 433
И малка почерхпка от мен, че брат ми е именник  Blush


Скрит текст:

Да ти е жив и здрав, джанъм  Hug и много да те слуша  Mr. Green Laughing

Охх петък е и в моята глава само Ашка се върти  ooooh! ooooh!



Виж целия пост
# 434
Привет!  Hug

Коте  Hug Heart Eyes да е жив и здрав брат ти ! Късметът да е винаги с него !  bouquet

 Heart Eyes



Честит имен ден на всички празнуващи !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия