
Днес беше изпит номер 5 - Основи на туризма и имам 6
, но имам още три изпита. 

, но имам още три изпита. 

Лека ви!
, след цяла нощ
и
.
,че довечера вече ще си взема Вики от бабата и ще ми е невъзможно през деня да уча с две зверчета в къщи
Вечер се събираме компания та поне е весело. 
Виии. 


... Хайде, остана им по-малко и от седмица






Аз смятам още малко почивка да си дам, пък догодина живот и здраве, ще запиша една начална педагогика...евентуално
Поживем увидим



Как пък за 24 часа никоя не надникна в блокчето ни.
Остави, че няма писателки, ама и читателки май липсват.
Еми, внесох си ги. После побръмчахме малко извън града на гости на родителите на ММ. В Пловдив има сняг, в Първомай има мноооого сняг, представям си в Хасково какво чудо е. Тротоарите им са заринати от снегорините. Всеки си е изкопал по една пътечка пред входа и се моли да се постопли по-бързо, та камарите да поспаднат.
Препоръчани теми