За тези, които четат любовни романи №26

  • 89 539
  • 743
# 90
И аз май се настроих да почвам тоя лебед. С Миленака сме на една вълна Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Прочетох две мнения и се отказах от Лебеда. Моля, този, който първи я прочете да ми напише на лс -
Скрит текст:
защо първия брат изоставя главната
.
Виж целия пост
# 92
Страхотна тема, момичета!

Сега ще си харесам някоя книжка, от тези, които сте обсъдили досега и я захващам! Хем нещо да ме разсее, че винаги ми става тъжно като мине Коледа!

Весело посрещане на Нова Година! Simple Smile
Виж целия пост
# 93
Определено ми харесва Лебеда засега, на 40% съм.
Виж целия пост
# 94
Не съм много по-напред – 52%. Нещо не мога да седна да чета, днес ще се опитам, де.

Имам някакви смътни съмнения, че родителите ѝ са виновни за раздялата.
Виж целия пост
# 95
Весела Коледа, момичета! Здраве и безброй щастливи моменти!!!😊 От къде мога да си изтегля- "Само една нощ", не я намирам нещо..🤔

Не знаех на кой автор.  Simple Smile
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Неделя 08.01.17.
Файл : Ел Кейси-Само една нощ - 1-6-books.stoitsov.com.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=259fdaba2e

Файл : Симона Арнщед-Само една нощ - 1. Само една нощ-books.stoitsov.com.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=32800d4f9f

Файл : Симона Арнщед-Само една нощ - 2. Само една тайна-books.stoitsov.com.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=d95d8f9812
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Еййй много ми харесва втората книга Само една тайна. На половината съм и хем искам да я прочета по бързо хем да не свършва  Heart Eyes .... като цяла егмонт само хубави книги пускат. Кога ли ще излезе плана им за новата година  newsm78
Виж целия пост
# 97
Свърших Само една нощ - хареса ми  Heart Eyes кажете как е втората книга. Порових се малко и за третата ама до колкото разбрах е за съвсем различни персонажи (военни).

И втората ще ти хареса! Peace Има повече събития отколкото в първата част, паралелно с историята на Александър и Изабел се проследява и какво се случва с най-големият брат от фамилията! Heart Eyes Аз лично не мога да преценя коя от двете книги ми хареса повече, но и двете са страхотни! Party
Момичета, как се казва втората книга? Има ли я в читанката?
Виж целия пост
# 98
Линкът за сваляне е в предишния пост, който си цитирала.
Виж целия пост
# 99
Хем мога да критикувам Питър, хем толкова ми харесва  Heart Eyes моля ви знам че е нередно ама хайде в спойлер кажете събират ли се с Джина? Или стават само приятели? Любопитно ми е просто.
Виж целия пост
# 100
Хареса ми Womanizer-а , даже много ми хареса. Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Хем мога да критикувам Питър, хем толкова ми харесва  Heart Eyes моля ви знам че е нередно ама хайде в спойлер кажете събират ли се с Джина? Или стават само приятели? Любопитно ми е просто.
Скрит текст:
Ще, ще
Виж целия пост
# 102
Хареса ми Womanizer-а , даже много ми хареса. Simple Smile

Може ли инфо в спойлер?  bouquet

Весела Коледа на всички bouquet И щастливо посрещане на Новата година Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Хареса ми Womanizer-а , даже много ми хареса. Simple Smile
Как ти се вижда в сравнение с първата?
Виж целия пост
# 104
Линкът за сваляне е в предишния пост, който си цитирала.
Ама..разбира се, чак сега видях, много съм "умна".Благодаря! 😊🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия