Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 35 381
  • 736
# 210
Аз записах за 02.02 при Марков и аз ще съм 21ва или 22-ра там някъде... Първата я правихме във Фемина, но  мисля че Марков е по-голям специалист. В сайта му пишеше, че може до 23-та г.с.

Аз също ще правя фетална морфология при др Марков и също съм на 02.02 Simple Smile
[/quote]

Хехе, супер, може да се засечем,ако са ни близки часовете. Моят е от 10и20.
Виж целия пост
# 211
Весело посрещане на новата година мамчета  Hug За запека на мен ми помага чаша топло мляко сутрин . Иначе и аз имам болки отвреме на време и все едно ме опъва корема .
Виж целия пост
# 212
И аз имам контракции и болки и ми изписаха магнезий.Лошото при мен е че съм с язвен колит и много ми дразни червата. Пих Магнерич една седмица и го спрях, а стяганията продължават.От Диаспорал още по-зле става. Една колежка ми предложи шуслерови соли с магнезий, не знам дали ще свършат работа.
Виж целия пост
# 213
И аз имам контракции и болки и ми изписаха магнезий.Л
ошото при мен е че съм с язвен колит и много ми дразни червата. Пих Магнерич една седмица и го спрях, а стяганията продължават.От Диаспорал още по-зле става. Една колежка ми предложи шуслерови соли с магнезий, не знам дали ще свършат работа.
Аз съм почитател на шуслеровите соли. Сега прочетох, че за преждевременни контракции помага номер 7. В 200мл топла вода се разтварят 10бр и се пие на малки глътки като се задържа по няколко секунди в устата и после се гълта.
Виж целия пост
# 214
Аз записах за 02.02 при Марков и аз ще съм 21ва или 22-ра там някъде... Първата я правихме във Фемина, но  мисля че Марков е по-голям специалист. В сайта му пишеше, че може до 23-та г.с.

Аз също ще правя фетална морфология при др Марков и също съм на 02.02 Simple Smile


Хехе, супер, може да се засечем,ако са ни близки часовете. Моят е от 10и20.
[/quote]

Моят е от 11 и със сигурност ще се засечем Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Охх момичетаа голяма чувствителност голямо нещо, гледаме с ММ филм аз рева той ми се смее, ми какво да направя че ми пуска такива филми   Laughing
Виж целия пост
# 216
Спокойно, и аз се рева често и мен ми поднася на завоите и се дразня за глупости. Simple Smile Реви си ако ти се реве. На бременните това е позволено.  Hug
Виж целия пост
# 217
Здравейте, момичета. При мен няма много новости, освен че в една лаборатория ми излезна, че имам левкоцити в урината, а после си направих в друга и се оказа, че нямам но съм пуснала все пак и стерилна урина. Иначе пълните ми кръвни изследвания бяха супер, никакви отклонения. Смених също така болницата, реших да се следя в Токуда за момента.  И аз като вас съм доста чувствителна и плача често, а и още по-проблемното много забравям различни неща. Иначе онзи ден имах рожден ден и станах на 26, видях че сте обсъждали годините си. Simple Smile))
Весело изкарване на всички в Новогодишната нощ, и да посрещнем новата година с много положителни емоции, защото през нея всички ние ще се запознаем с нашите малки човечета за първи път.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
И при мен се получава нещо такова с урината. Пускала сьм 3 урини до сега и 3те всеки пьт различни. Левкоцити,б2лтьк,кръв понякога и масово бактерии. Чакам да ми излезе стерилната урина. И аз окончателно сменям лекарката ми,за самата клиника Щерев още не съм решила.
Искам да ви питам през какьв период от време ходите на преглед,? И да пожелая на всички ви весело посрещане и повечко хапване 😉
Виж целия пост
# 219
Desi, а в коя си клиника сега? Аз ходя някъде през месяц. Първите седмици ходих през 2 седмици.
Имвш ли циститни оплаквания при такава урина?
Виж целия пост
# 220
Desi, а в коя си клиника сега? Аз ходя някъде през месяц. Първите седмици ходих през 2 седмици.
Имвш ли циститни оплаквания при такава урина?
  Препорьчаха ми д-р Календжи и д-р Ганева,пак в Щерев.При вьпросната лекарка сьм била 3пьти до сега. Края на януари сьм на фетална и ме вика на преглед края на февруари. За мен това е много рядко Simple Smile Търся си и лекар по здравна каса. Нямам никакви циститни оплаквания,но не пия въобще вода. Все забравям.
Виж целия пост
# 221
И при мен се получава нещо такова с урината. Пускала сьм 3 урини до сега и 3те всеки пьт различни. Левкоцити,б2лтьк,кръв понякога и масово бактерии. Чакам да ми излезе стерилната урина. И аз окончателно сменям лекарката ми,за самата клиника Щерев още не съм решила.
Искам да ви питам през какьв период от време ходите на преглед,? И да пожелая на всички ви весело посрещане и повечко хапване 😉

Повечето ми приятелки ги викат също на близо месец.Аз лично ходя всяка седмица...много рядко на две,но аз съм мн страхлива....патологичен случай и не съм критерий въобще.Но на три седмици...месец...може би е нормално.
Виж целия пост
# 222
И аз забравям. Затова при всяко влизане в кухня изпивам чаша вода, даже ако не ми се иска. И сложила съм шишетв с вода в хола и спалня на видими места. Simple Smile Мисля че на ранни сроково не са рядко прегледите и ако няма сериозни проблеми. Покъсно мисля че ще викат на почесто. Честно казано не ми се ходи често до болница. Не виждам смисл. Обаче ако ще имам оплаквания ще тпъгвам веднага в болницата. Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Момичетата с болни гърла, какво помага ? Sad
От вчера едвам преглъщам Sad Особено от ляво - имам чувството, че имам 8 кг. сливица Sad

Стържа джиндифил с мен и лимон, сега правя чай от липа и шипка...
Взех си Тонзилотрен - по колко смучете на ден ?
Някакви други методи ? Sad
Виж целия пост
# 224
Мисля че трябва да пише на упаковкаьа колко хапчета през деня можеш да вземеш. Освен тонзилотрен има и хомеожен и ангин хилл. На всеки човек помагат различни, защото е хомеопатия.
Прави гаргара с сол или сода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия