Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 35 375
  • 736
# 255
Продължавай да звъниш, в моето ДКЦ имаше преди дежурен в почивните дни - детски всъщност, но не ми се е налагало скоро да имам нужда, не знам как е въпросът въобще по принцип сега по ДКЦтата, хубаво е да се направи една консултация, та да ти минава вече....
Виж целия пост
# 256
За много години, мамиии! Всичко най-хубаво през новата година желая на всички!
Искам да попитам на някой да са му изплатили болничните за декември?
На мен все още не са, а някъде прочетох, че ще ги изплатят до края на декември Thinking
Виж целия пост
# 257
Отивам направо в болницата Sad
Ще пиша после, охххх дано всичко бъде наред с мен и бебо ...  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 258
Bebka, тив София ли си? В болница ИСУЛ има спешен УНГ кабинет. Работят 24 часа всеки ден и по праздниците.
Виж целия пост
# 259
За много години, мамиии! Всичко най-хубаво през новата година желая на всички!
Искам да попитам на някой да са му изплатили болничните за декември?
На мен все още не са, а някъде прочетох, че ще ги изплатят до края на декември Thinking

Подаден ли е в НОИ? и аз имам болничен за декември, но ще го пусна днес или утре, по принцип срока за работодателя е до 10то число на следващия месец да го подаде в НОИ, и те имат срок 15 работни дни да го изплатят.
Виж целия пост
# 260
Аз имам за декември,  но работодател е го занесъл в нои на 29.12. Няма как за 1 ден да успеят да го изплатят. Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Моят болничен, който е до 20.12 е изплатен  Peace А следващия даже още не е занесен като гледам  Confused
Виж целия пост
# 262
Момичета, без антибиотик няма да мина Sad
Започвам Аугментин + Хексорал спрей.
Всъщност УНГ ми каза "някакъв антибиотик, разрешен от АГ за вашите седмици".
Можете да се сетите, че няма и много АГ-та, само дежурните.
Та дежурната ми каза, че може Аугментин. УНГ също каза, че той е добре.
Дано тази болка спре по-бързо, че едвам се храня.
Каза, че хубавичко съм си разранила гърлото с тези бабини илачи Sad
Да не махам налепите, защото само ги разнасям от болно място на здраво и става по-зле Sad
Каза, че може да правя гаргара с лайка и сода - те сами щяли да паднат.
На водна чаша лайка - 1 ч.л. сода. Оставям да се охлади и тогава правя гаргарата.
Моля се аз и бебо да сме добре  Praynig Praynig Praynig

За болничните - моят последен е от 20.12. до 19.01. От работа са го подали в същия ден.
Чаках да бъде изплатена поне частта за декември, но като звъннах в НОИ на 29.12. ми казаха, че още не е обработен от тях. Срокът е до 10 число на следващия месец, така че май има да поччааааакам ...
Виж целия пост
# 263
Бързо оздравяване!  Hug
Виж целия пост
# 264
Bebka_8, щом ще пиеш антибиотик задължително си вземи пробиотик, че и разтройство може да си докараш  Sad
Виж целия пост
# 265
Скорошно оздравяване Бебка! Всичко ще е наред, ще видиш Hug
Моя болничен, който беше до 29.12. ми го изплатиха на 29-ти.
Виж целия пост
# 266
Моя болничен беше до 28.12 и също беше изплатен.
Виж целия пост
# 267
Моят болничен беше до 14.12 и съм го предала началото на месеца, кога и дали е подаден в НОИ нямам идея.
Благодаря все пак, ще почакам и ще попитам счетоводителката какво се случва.
Виж целия пост
# 268
Много благодаря, кокичета Simple Smile
На своя глава си взех синбиотик Лактакеър плюс.
Никога не съм пила такова нещо, защото сигурно съм пила АБ 5 пъти в живота си.
Но не искам да си докарам гъби и други неприятности Sad
Дали е ок при бременност да се пият такива неща ? Някой с отзиви ?
Виж целия пост
# 269
Честита Нова Година, момичета! Записах се за ФМ при доц. Томова в МЦ "Надежда". Макар че гинеколожката ми предложи други две клиники от близки раждали приятелки чух за Томова и се записах при нея. Дано да е добър избор. Вие чували ли сте отзиви от там?

Бебка, и за този синбиотик пише, че при бременност да се консултира с лекар. Едва ли ще е вреден, по-скоро може да е силен за деликатното състояние, в което се наимира организма и според мен го обсъди д гинеколога си, за да знае и той.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия