Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 35 376
  • 736
# 270
Честита Нова Година. Да сте живи и здрави и бебчетата също. Пожелавам ви една вълнуваща и много щастлива година!
Ние сме добре, малко понатежала се чувствам след толкова хапване,а и кантара е на същото мнение. Как се движите с килограмите до момента, аз съм +5 даже към + 6 отивам.Май трябва да обърна внимание на менюто...Че ще изпусна нещата...Бебка надявам се вече да си по-добре. На преглед ходя през месец и нещо. До този момент 2 пъти при аг-то и веднъж 3D-то. Повече пъти кръвни съм правила, тъй като утайката ми беше много висока и в урината имах левкоцити, еритроцити, бактерии и какво ли още не, но следващите кръвни бяха добри и в стерилната нищо нямаше. Хемоглобинчето ми пада 120 е, сигурно нещо желязо ще изпише...На преглед съм на 10-и.
Виж целия пост
# 271
Здравейте момичета! Отдавна ви чета с много голям интерес!
Бременна съм в 14 г.с.+3 дни с термин 30 юни.

Искам да помоля за помощ! Появиха ми се кондиломи...първо беше само един,но последната седмица бях с кашлица и зачервено гърло, имунитета ми изключително много падна, и снощи забелязох че са ми са се появили още кондиломи и то към входа на влагалището. За пърия кондилом гинеколога ми каза да се мажа с Кондилин, но в листовката пйше че е противопоказан за бременни....Незнам какво да правя...решила съм да търся лечение във Варна, тъй като е най- близкия голям град. Досега съм нямала такива проблеми- никога! Чета в интернет за горене и за течен азот, но просто нямам никаква идея какво да правя? Гинеколог или дерматовенеролог да търся?

Моля някоя мама ако е имала такива проблеми, нека сподели как е процедирала! И ако може мамите от Варна да споделят добър лекар.

Извинявам се за дългия пост!
Виж целия пост
# 272
Благодаря ви момичета - ще питам АГ за синбиотика, даже може би личната утре.
А как пък ме е яд на неяяяяя, звъня й, знае, че съм бременна, знае за всичките ми неволи и не ми вдига  #Cussing out #2gunfire

RedDress, добре дошла.
Лека и успешна бременност ти пожелавам.
Не си ли имала преди това кондиломи ? Сега за първи път ли излизат ?
Аз имах преди, сега имам едно малко образувание по пиренеума, но още не съм ходила на лекар.
И аз трябва да се прегледам, особено за вътре, че там не знам как стоят нещата сега - дано няма.
Трябва да те види кожно-венерически специалист.
Принципната терапия е засилване на имунитет - то в момента май само Биозин мама може + има едно хомеопатично Енгистол, може и то да е разрешено, но не съм питала.
Може да вземеш и спрей Глизиген, с който да пръскаш по няколко пъти в деня самите кондиломи - той става при бременност.
Не знам как стои въпросът с третирането на външните по време на бременност.
Ще питам моята лекарка като отида. За вътрешни, знам, че не се пипат сега и че задължително се ражда секцио. Иначе могат да причинят ослепяване на бебчо като се отърква в лигавица с кондиломи Sad
Сподели с нас като идеш на лекар, моля  Peace
Виж целия пост
# 273
Благодаря мила bebka_8 ! Лека и успешна бременност на всички мами! Нека накрая гушнем здрави бебчета!

Досега никога не са ми излизали такива неща...явно от срива на имунитета сега се появяват...тази седмица ще разучавам лекари и ще записвам час...откъде ми се появиха тези гадини...просто съм се отчаяла...

Скрит текст:
Благодаря ви момичета - ще питам АГ за синбиотика, даже може би личната утре.
А как пък ме е яд на неяяяяя, звъня й, знае, че съм бременна, знае за всичките ми неволи и не ми вдига  #Cussing out #2gunfire

RedDress, добре дошла.
Лека и успешна бременност ти пожелавам.
Не си ли имала преди това кондиломи ? Сега за първи път ли излизат ?
Аз имах преди, сега имам едно малко образувание по пиренеума, но още не съм ходила на лекар.
И аз трябва да се прегледам, особено за вътре, че там не знам как стоят нещата сега - дано няма.
Трябва да те види кожно-венерически специалист.
Принципната терапия е засилване на имунитет - то в момента май само Биозин мама може + има едно хомеопатично Енгистол, може и то да е разрешено, но не съм питала.
Може да вземеш и спрей Глизиген, с който да пръскаш по няколко пъти в деня самите кондиломи - той става при бременност.
Не знам как стои въпросът с третирането на външните по време на бременност.
Ще питам моята лекарка като отида. За вътрешни, знам, че не се пипат сега и че задължително се ражда секцио. Иначе могат да причинят ослепяване на бебчо като се отърква в лигавица с кондиломи Sad
Сподели с нас като идеш на лекар, моля  Peace

Виж целия пост
# 274
Моля, няма защо Simple Smile Отиди, хубаво е да се пусне и цитонамазка ако все още не си... Все пак това си е човешки папилома вирус. И при мен се появиха от нищото в началото на 2015. Тъкмо се канехме да правим опити за бебе и хоп ! Тотална гадост. За мое щастие бяха само външни, та няколко пъти ги замразявахме с течен азот и спряха да излизат. Само това ми седи по пиренеума отдавна,не расте - ще го видим.
Иначе никога не ми бяха излизали подобни неща, кога, как и от кого съм ги хванала - никой не може да каже. Той вирусът си дреме в нас ...
Виж целия пост
# 275
Здравейте и Честита Нова година, аз днес бях с много тъмно зацапване след полов контакт,  ли е подобен проблем. Вие колко килограми от началото качихте аз вече съм +6струва ми се много.
Виж целия пост
# 276
Аз съм с +500 гр. Simple Smile
Ако имаш зацапване след па, май трябва да се въздържите за някое време и да споделиш това на гинеколога.
Виж целия пост
# 277
Бебка, аз малко късно се включвам, но по спомен си мисля, че ходим при една и съща док. Ако й нямаш личния номер мога да ти го дам.
Виж целия пост
# 278
Аз бях 3-4 отгоре преди НГ Simple Smile
Направо не смея да се кача Sad
Не, че ям особено с това гърло сега, ноооо пити месих, тортичка за здравето на свекито хапнах и те така Simple Smile
Струва ми се, че ако ми се гадеше в началните седмици, щях да съм отслабнала или поне да съм си задържала килата. Но при мен с този вълчи глад, просто няма как да стане Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Бебка, аз малко късно се включвам, но по спомен си мисля, че ходим при една и съща док. Ако й нямаш личния номер мога да ти го дам.

Имам го - не вдига Sad Бързашки въобще не съм го и пробвала Sad
Нито тя, нито личната - абе направо да полудееш Sad
Виж целия пост
# 280
Bebka,дано скоро се оправиш.Много е лошо с тези вируси и грипове.И мен от няколко дни много ме боли гърлото Sad
За кондиломите,задължително консултация с гинеколог.
Аз да сега съм качила 1килограм,напоследък обаче такъв апетит ме тресе.До края сигурно ще се търкалям.
Виж целия пост
# 281
Аз съм +1кг.Бях 49...сега 50кг.Струва ми се малко Grinning   
Виж целия пост
# 282
Аз съм плюс 2 кила и то защото много се залежах тия дни. Иначе бях плюс един доста време. Днес за първи път не ми се гади толкова. Дано отшуми вече.
Виж целия пост
# 283
Честита Нова Година, момичета! Записах се за ФМ при доц. Томова в МЦ "Надежда". Макар че гинеколожката ми предложи други две клиники от близки раждали приятелки чух за Томова и се записах при нея. Дано да е добър избор. Вие чували ли сте отзиви от там?


И аз съм при нея, при втората бременност се следих при нея - 2009-2010 г. и сега също - направих първата  ФМ ноември и сега на 17ти съм на втора. Доволна съм, много е любезна, обяснява, постоянно ти говори какво вижда.


Относно килограмите аз сигурно вече съм 6-7 + нагоре, не смея даже да се премеря....но си хапвам, честичко, не се лишавам от това, което ми се яде....единственото хубаво е, че не ми се яде много сладко и тестени храни, което си ми е  режим по принцип и поне няма да ми е трудно да се върна към него след раждането.
Виж целия пост
# 284
Момичита,аз сигурно сьм вече с точно 10кг отгоре Grinning . Имам апетит,сега покрай празниците,само ме глезеха. Така като гледам вашите кг.... сьм с едни гърди напред... трябва да се кротна Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия