С какво ви дразнят свекървите- 74

  • 72 145
  • 749
# 705
Ей сега ще си счупя краката да хвана следващия самолет за Б-я. На свеки баницата си заслужава. Sunglasses
Виж целия пост
# 706
Ау, Мако! Недей така! То и рождените дни не са почивни дни.  Laughing
Виж целия пост
# 707
Ама ги празнува един човек, не всички които по принцип имат рожден ден. Както бабите празнуват на бабин ден.
Сега сериозно, за мен е професионален празник на акушерките, не празник на тези които са станали баби. Майка ми никога не съм я поздравявала на този ден и тя никога не се сърдила. Изобщо от форума, конкретно от тази тема, разбрах, че някои баби държат, че имат празник. Сигурно се разсърдиха, че освен, че 8.03 от тях се счита за празник на майката, а не на жената изобщо, има и празник на бащата, даже в последно време май са две дати този празник (може и да бъркам) и те да не се минат  Mr. Green Сега остава дядовците да писнат  Laughing
Виж целия пост
# 708
Сега остава дядовците да писнат  Laughing
Сакън!
Виж целия пост
# 709
Аз съшо винаги съм възприемала Бабинден като празник на акушерките и родилната помощ и никога не съм поздравявала друга баба за него. Но, ако на някои места или семейства има традиция да празнуват и бабите на внуците, няма лошо. Изобщо, колкото повече празници и подаръци, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 710
Аз съшо винаги съм възприемала Бабинден като празник на акушерките и родилната помощ и никога не съм поздравявала друга баба за него. Но, ако на някои места или семейства има традиция да празнуват и бабите на внуците, няма лошо. Изобщо, колкото повече празници и подаръци, толкова по-добре.
О, разбира се, че няма лошо. Но не може свекървата да се сърди на снахата, че не я е поздравила, като за снахата този ден има съвсем друго значение.
Ако и двете са на едно мнение, естествено ще си празнуват, поздравяват и правят подаръци и ще е най-нормалното за този ден
Виж целия пост
# 711
Точно. Ако отношенията са кофти, все ще се намери за какво да се разсърди някой и от едната, и от другата страна.
Виж целия пост
# 712
Олееее, моята свекърва утре пак ще е сърдита... ooooh! Ама казвайте ги по-навреме тия неща, бе хора...  Tired
Да ми напомниха поне два дни преди 21-ви. Ще се оправдая, че аз за тая дата знам... Whistling
Виж целия пост
# 713
Не е нужно да са кофти отношенията. Достатъчно е само снахата да приема  деня като професионален празник, а не такъв на бабата, че тя да направи сцена
Виж целия пост
# 714
Това не е празник на всички баби в Б-я. Информираността не е чак такава анатема, че да се отричат очевадни неща.
Виж целия пост
# 715
И на снахата нещо ще й стане , ако поздрави свекървата.
Виж целия пост
# 716
И на снахата нещо ще й стане , ако поздрави свекървата.
Ти сериозно ли?
За какво да поздравява която и да е жена, която не е акушер?
Виж целия пост
# 717
Ше ѝ падне комплекса, недей така- тя за едното самочувствие живее! Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Не смятам, че ще й стане нещо, ако го направи. Ако свекървата си е наумила, че има имен ден, няма да й обяснявам, че няма.
Виж целия пост
# 719
И на снахата нещо ще й стане , ако поздрави свекървата.
И за какво да я поздравява като няма празник?! А колко свекърви поздравяват снахите за техните професионални празници?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия