Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои начини за облекчаване на болките в кръста?
Как мога да се успокоя, когато съм притеснен за бебето си и баща ми е в критично състояние?
Как се извършва феталната морфология и какво включва прегледът?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои начини за облекчаване на болките в кръста?
-
Как мога да се успокоя, когато съм притеснен за бебето си и баща ми е в критично състояние?
Когато сте притеснени, важно е да потърсите съвет от лекар относно приема на успокоителни. Валерианът и валидолът са възможни опции, но трябва да получите конкретни инструкции от вашия лекар. Освен това не забравяйте да потърсите подкрепа от близките си и да се съсредоточите върху положителните моменти, които ви правят щастливи.
-
Как се извършва феталната морфология и какво включва прегледът?
Феталната морфология е цялостен преглед на бебето, който включва доплерово изследване на кръвния поток, измерване на различни параметри на бебето и подробен оглед на всички органи. Прегледът обикновено продължава 40-45 минути и не изисква вземане на кръв. В някои случаи може да се предложи и 3D снимка на бебето.
-
Какви са начините за укрепване на имунната система по време на бременност?
-
Какви са ефективни начини за лечение на гъбични инфекции по време на бременност?
Нищо здрави да сме. Четох някъде, че много малък % от бебоците не се обръщат. На сестра ми се обърна чак към 8мия месец. Иначе за ФМ май и аз ще ида, така както гледам почти всички ще ходите. А и има и други мами с еднокилограмови бебчета, аз помислих че само нашето ще е слон, чак взех да се притеснявам и да мисля за това изследване за този гестрационен диабет дето го бяхте споменали.
. Появи ми се много неприятен и изнервящ даже бих казала запек
Аз гледах много онлайн, но на живо една единствена огледах по-обстойно, грабна ме и ми хареса. Реших да не гледам други, за да не се раздвоявам и чудя. Kiddo Jazz избрахме, устройва ме напълно, като цена. Харесва ми това, че мога да я взема без зимен кош, защото летния се трансформира и става за новородено. От приятелки знам, че той се ползва макс 4-5 месеца и няма особено смисъл и всички ми казват, че с пролетно бебе не си струва да се взима. За мен прецених, че наистина няма смисъл, защото нямам и къде да го съхранявам после. Другия голям плюс е, че е супер лека. Надявам се да е и стабилна, че то в магазина на гладкото всичко е стабилно и върви гладко, ама на софийските тротоари... 
