"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 589
  • 737
# 540
Добро утро! Hug Heart Eyes bouquet

Скрит текст:




Добро утро! Hug Hug Hug Hug

Разпределението за пети епизод...

Снежка - от 40 до 50 минута  

Лили,  Heart Eyes ние ти благодарим, че правиш толкова много за нас. Hug bouquet

И според мен в този епизод вече си личи почеркът на Мелек.  Peace Мерси за фрагмана и превода.  bouquet  Ох, милият Али - хем го разбирам, хем искам да изслуша Шахин.  Sad  И неговият живот не е бил цветя и рози.  ooooh!  Кекс сцената.... какво да кажа... първи път и на тоя тепих.  Crossing Arms ooooh! Ще видим как ще е на втори прочит и с превод. Peace

Приятен ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 541
Благодаря на Лили за превода в ефир  Simple Smile и  за цялостния превод на епизодите,както и на Лу,Ренка,Ася ,Диди ,Снежка и Таня  bouquet omm
Керем е прекрасен ,много го харесвам ,няма сцена в която да не ми е харесал.Епизода също ми хареса.Не издържах да го изгледам с цялостния превод ,гледах сцените после четох превода ,сцената с разговора м/у Али и  Рауф ане ме разплака ,уникален Керем !
Виж целия пост
# 542
Деми, Hug bouquet

Рейтът е почти същият - със стотни по надолу и в трите групи. Sad ooooh!


Тотал

11. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:32 23:18 3,83 8,48

АВ и АВС

6. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:32 23:18 3,68 8,89

7. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:32 23:18 4,31 9,39

http://www.ranini.tv/reyting


Миналата седмица.

Скрит текст:
Тотал

12. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:36 23:17 3,97 8,83

АВ и АВС

9. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:36 23:17 3,78 8,73

7. BU SEHIR ARKANDAN GELECEK ATV 20:36 23:17 4,55 9,84
Виж целия пост
# 543
Лили, bouquet bouquet bouquet bouquet
Мале 3 сериала и трите ме побъркват с жестока доза как гледам не знам... #Crazy #Crazy #Crazy


Фрагмана  Peace



А:Ти моят баща ли си? Тогава ти си убиеца на майка ми.
Ш:Прав е! Всичко е по моя вина.Всичко е по моя вина.Всичко.
Т:Дерин приключи случая.Не остана проблем.
Д:Как ще забравя? Аз станах едно с него.


Фрагманът нареден.

https://youtu.be/RhesIToobUk
https://www.vbox7.com/play:d9e46ac3be
Виж целия пост
# 544
Привет, момичета! Hug

Не съм гледала епизодите, само първия. Керем е страхотен, но не ме грабна сериала Peace Обаче, следя фрагове, озети, снимки и т.н.

И се питам, защо трябваше Лейля да я слагат в такава сцена? Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Виж целия пост
# 545
Привет и от мен!  Hug Hug Hug Hug

Азе за разлика от Ренка  Hug съм гледала всичко без последния епизод  Laughing Laughing Laughing

Благодарско голямо на екипа по превод и суб  bouquet и още повече на неуморната Лили  Heart Eyes Heart Eyes
Чета всичко публикувано в темата - благодаря за което,  bouquet но да се изложа по темата на деня, все не успявам  Crazy Crazy

Сега... обаче, Ренка задавайки така въпроса, раздруса в мене мухите  muhi


И се питам, защо трябваше Лейля да я слагат в такава сцена? Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Може би... за да поставят Дерин в ситуация съща като майката на Али. Той е сърдит на града и всите около него... фаща си чантата и заминава. Она подула корема, нема избор ще взима големия пън за мъж... После се връща... бебе филан-фалан, набива зетя-пън, който в пристъп утрепва тъща и тъщата.  Mr. Green АслЪто нещастно влюбена си отмъщава и замисля алиби на пъна и айдеееее, отиде Алиту у затвора с 30 год присъда ... М? Как е? Ставам за писарка
Виж целия пост
# 546
Гале Hug Heart Eyes, друга ми беше мислата hahaha hahaha

Скрит текст:
Виж целия пост
# 547
Гале Hug Heart Eyes, друга ми беше мислата hahaha hahaha

Скрит текст:

Старата любов ръжда не фаща, бе Ренко  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 548
Гале Hug Heart Eyes, друга ми беше мислата hahaha hahaha

Скрит текст:

Старата любов ръжда не фаща, бе Ренко  Heart Eyes Hug

 Joy Joy Joy Joy

Защото е за каузата Керем, ще го преглътна, ама не само сценаристите изпитват липса на идеи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 549
Привет!  Hug Hug Hug
Снежи  bouquet за рейтинга.
Не знам дали тези цифри са достатъчни, за да се задържи на екран, но се моля да го изгледаме целия, както е замислен. И дано не е както го предлага Галето Георгиева, макар че и из имам предчувствие, че може да завият в тази посока, не чак толкова хард. Макар че ще ми е гадно, ако се окаже че Дерин е бременна и трябва да се ожени за Йиит. Дано да ни спестят това и да са замислили нещо различно. Praynig  Praynig  Praynig
И на мен сцената с този кекс ми прилича на кръпка, не ми се върза много с 2-те чаши изпит алкохол, ама с цялостния превод може да я приема.  ooooh! Но пък тоя тепих хич не ми е романтичен, но знам ли защото го използваха - литераторите може би ще го обяснят - алегория ли някаква трябва да търсим или нещо друго?
Сега и аз да се изкажа за играта на Керем - това момче има таланта да играе страхотно с мимиките, толкова лесно му се получава, че като го гледам имам чувството че не играе, а че Керем е Али. И ще се съглася с  Дайче, която беше споделила, че това момче не е актьор от турската актьорска школа, има друга визия и много по различна игра. А може би на мен ми допада повече този тип игра и затова го харесвам толкова много.  newsm78
Лейля е много по обрана откъм страна на мимиките, но пък само с едно леко потрепване на мускулче или повдигане на веждата например, аз разбирам чувствата й. Но всичко това са мои усещания и възприемане на играта, затова разбирам и приемам мнения, различни от моите.  Peace
Хубав ден!
Виж целия пост
# 550





Момичета, Hug
Лили, bouquet Peace
Ренка, Hug на всякъде има кутцузлук в идеи,но баш не се сетих за одеалото в Делибал  Peace за друго се сетих,но няма го споделям аз... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Като позиция на горе като проценти надолу... Mr. Green
С всички които съм говорила които не гледат дизито казват,че много им се иска,но денят в който е не им позволява. Peace
Виж целия пост
# 551
 wavey wavey wavey wavey wavey

Видях току що, че рускините са превели пети епизод bouquet  
Лили Hug за мен си героиня с този онлайн превод, ама ти си го знаеш отдавна! newsm51  
Не съм гледала, нито чела 5 епизод, но полемиката /ако въобще е такава/ между Рени и Галя Hug Hug много ме разсмя Joy Joy Joy да му се не видят и одеалата и еднаквите сцени hahaha Joy Joy

Оооо ooooh!, ако ще се повтаря историята от миналото, сериалът ще мине без мен newsm78, въпреки че съм убедена, че Али ще се справи много по-добре с житейските премеждия, отколкото Шампиона...дано закъснелите признания на мама Рауф и тате не повторят съдбата им 1:1 Mr. Green

А това момиче накъде ли ще забие? newsm78

Виж целия пост
# 552
Привет Hug Hug Hug

РенкаHug Heart Eyes ами то това като идея си беше много тъпо снощи. Тези двама млади хора кога се опознаха, кога връзката им се задълбочи дотолкова, че да тръгнат да се кексуват..  Не вярвам сценаристите да са се сетили за сцената от Делибал и да са я копирали..В Татлъ Интикам копираха ли сцени от Делибала? Че не съм го гледала.. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Обаче наистина за каузата Керем всичко си заслужава Peace Peace Peace

Галка, Hug Heart Eyes миличка, радвам се, че гледаш сериалчето ни..  Peace Peace Peace А със сценария спретнат от теб, рейтинга таван ще направи hahaha hahaha hahaha

Снейки, Hug Heart Eyes вече доколкото се задържи сериала..Няма какво да се прави. рейтинга ще е такъв..Но бях чела блогъра  Серкан Андич да казва, че сериали с рейтинг между 3 и 4 може да се задържат на екрана, зависи от политиката на канала.. Те това е!

Деми, Hug Heart Eyesпоста ти толкова ме зарадва.. Party Party PartyНаистина Керем е уникален.. И, да, Дайчето Hug Heart Eyes много добре го  е казала. Керем е от друга актьорска школа и това по всичко му личи.. Peace Peace

Диди, миличка, около мен пък всички са запленени от сериала, ама кел файда от това.. Рейтинга за съжаление се определя от хората, живеещи в тези 2 000 семейства, където са уредите, измерващи рейтинга.. Нищо не зависи от нас. Crossing Arms Crossing Arms

Бойче, Hug Heart Eyes миличка, снощи видях, че си писала, но така и не можах да ти кажа,, Здрасти,, Хади сега..Маръ хуууу  wavey wavey wavey wavey Я, ми кажи сега.. Плака ли с Керемчи? Sad Sad

СнежеHug Heart Eyes и на мен ми стана много мъчно за Шахин.. Този епизод явно и двамата ще страдат много.. Прочетох в туитър, че днес снимали в гробищета, явно Али ще отиде на гроба на майка си.. Също така говорят, че щели да запалят къщата на Шахин..

Лу, Hug Heart Eyes снощи не можах да ти благодаря за стоп кадрите..Благодаря, миличка.. bouquet bouquet

Иве Hug Heart Eyes Габи Hug Heart Eyes Веселинова Hug Heart Eyes
Дано не съм пропуснала някоя от вас. Ако е така, тогава  Hug Hug Hug Hug

Лиа, сега видях, че си писала.. Ами наистина..Трябваше Лейля да играе в Ичерде, вместо Бенсу Сорал, пък нея щяхме да я гледаме с Керемчи в Градът..  hahaha hahaha hahaha hahaha Та нямаше да се правят съпоставки между сцените Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Един Керемчи Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 553
нови снимки Peace Peace

Първо да сложа тази.. Заради лошия рейтинг  Керемчи по баровете ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!



С фенове Peace Peace




С хора от екипа Peace Peace



Утре в едно от папарашките предавания по канал д ще има репортаж с Керемчи Peace Peace



този пък е от в-к Миллиет..  Написал за Керем: Хубав човек и актьор от висша класа..
същия този, когото Керем видя на излизане от някакъв ресторант, и когото прегърна най-сърдечно  и с широка усмивка на лицето..





това не мога да не го оставя, много ми хареса Peace Peace



те това беше Hug Hug Hug

Онлайн превода тази вечер при Дръзките ме умори много..Не знам защо, но Едже пише много реплики, събитията вървят едно след друго, не схващам на места нишката, обърква ми се главата, не смогвам да превеждам  и се тормозя, че не  успявам. И в момента съм направо като пребита..
Та затова за тази вечер толкова..Имаше още някои неща, които исках да споделя, но сега не ми се търсят.. Че и в Чачковата тема щях да пиша, ама нейсе..И утре е ден!

Лека и спокойна нощ ви желая! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 554
нови снимки Peace Peace

Първо да сложа тази.. Заради лошия рейтинг  Керемчи по баровете ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!




Лили Hug,стига и ти чак пък за рейтинга да иде на бар та от мъка се напие.
Не го вярвам! Той,че не обича такива места - не обича.Ама има нужда да се отпусне малко.Какво лошо има?  Hug Само да не излезне пак хабер,че духат студени ветрове тогава ще е по за вярване  ooooh! Whistling


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия