Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 382
  • 741
# 180
Най- после имам награда от Фантастико- чаши. Бях решила, че само на мен няма да дадат.
Виж целия пост
# 181
Лаленце и AniMM,благодаря за споделянето!Мен ме има в списъка,но изобщо нямам спомен каква е тази игра.  Joy
Виж целия пост
# 182
Пристигна ми храната и драскалката,котетата са доволни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 183
И мен ме няма в Нивеа, аз бях забравила за тази игра. Много несериозно отношение, чак сега да излязат печелившите.
Виж целия пост
# 184
Благодаря,че споделихте печелившите.Име ме,не мога да повярвам.Само трябва да разбера къде да дам адрес    Joy
Виж целия пост
# 185
ЛАЛЕНЦЕ Благодаря че сподели майка ми печели
Виж целия пост
# 186


Спечелете сребърна гривна за свети Валентин!
Споделете в коментар под снимката с кого бихте се чувствали най-щастливи на празника на влюбените! На 9-ти февруари Jewellery & co Italy ще зарадва един от коментиралите с италианска сребърна гривна със сърце. Късметлията ще бъде изтеглен в томбола на случаен принцип.
Успех!

https://www.facebook.com/1971487479741492/photos/a.1972248022998 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 187
Кога щяха да обявяват печелившите от ДМ - играта с бележките?
Или съм ги изтървала?  newsm78
Виж целия пост
# 188
И нас с майка ми ни има в последната седмица на Фантастико. Всъщност се оказва, че съм играла с 2 имейла, но единия вече го нямам, така че ще можем да си вземем по една награда с мама.  Peace Тъкмо са различни.
Виж целия пост
# 189
Тези, които сте спечелили от Фантастико имейл ли получихте или проверявате в списъците за различните награди?
Виж целия пост
# 190
Кога щяха да обявяват печелившите от ДМ - играта с бележките?
Или съм ги изтървала?  newsm78
От правилата:

„Тегленето на наградите ще се извърши на 16.01.2017г. в офиса на Организатора дм България ЕООД по седалище и адрес на управление в гр. София, от тричленна комисия, определена от дм България, в присъствието на нотариус.“
Виж целия пост
# 191
Кога щяха да обявяват печелившите от ДМ - играта с бележките?
Или съм ги изтървала?  newsm78
От правилата:

„Тегленето на наградите ще се извърши на 16.01.2017г. в офиса на Организатора дм България ЕООД по седалище и адрес на управление в гр. София, от тричленна комисия, определена от дм България, в присъствието на нотариус.“

Мерси  Hug Лаленце!
Отначало си мислех, че съм си изгубила бележката и отписах играта. Но днес намерих въпросната бележка и се притесних да не съм пък пропуснала някоя гоооляма награда. Mr. Green  Още веднъж мерси.
Виж целия пост
# 192
http://eurofootball.bg/promo/vlez_v_igrata_2017/
Виж целия пост
# 193
Благодаря за списъка на Нивеа bouquet,има имената на единият ми син,не помня дали съм го регистрирала или е съвпадение.Ще помоля тези които ги има в списъка да кажат имат ли мейл,и...моля припомнете повече за тази игра Hug
Виж целия пост
# 194
Благодаря за списъка на Нивеа bouquet,има имената на единият ми син,не помня дали съм го регистрирала или е съвпадение.Ще помоля тези които ги има в списъка да кажат имат ли мейл,и...моля припомнете повече за тази игра Hug

Някой беше питал на ФБ страницата на НИВЕА.Отговорът беше,че няма да пращат мейли,имали ни данните и направо да очакваме доставка!  newsm78
Аз пък нямам спомен да съм си попълвала адреса...ама знае ли човек  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия