Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 381
  • 741
# 240
Айде да подкрепим фирма Престиж в надпреварата за награда ?


http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-fo … mer-focus-1/18994
Виж целия пост
# 241
Айде да подкрепим фирма Престиж в надпреварата за награда ?


http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-fo … mer-focus-1/18994

Дано ме подкрепят и те другия път, че от техните игри нищо не съм печелила  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Айде да подкрепим фирма Престиж в надпреварата за награда ?


http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-fo … mer-focus-1/18994

Дано ме подкрепят и те другия път, че от техните игри нищо не съм печелила  Mr. Green

Поръчах го вече  Wink
Виж целия пост
# 243
И без това игри няма, поне да ги подкрепим  Flutter
Виж целия пост
# 244
Игра на Бочко

http://bochko.bg/tvoetobebe/
Виж целия пост
# 245
Подкрепям Престиж с 2 ръце  newsm10

Излезли са първите печеливши на якобс- мрън, мрън, мрън.
Виж целия пост
# 246
Подкрепих ги и аз Simple Smile Нищо от Якобс, мрън отново  Laughing
Виж целия пост
# 247

И аз ги подкрепих! Peace
Виж целия пост
# 248
На мен пък първата награда за годината е награда от Queens - календар много го харесах и исках така, че е мечтана награда.  Laughing
Виж целия пост
# 249
Получих още едно плюшено зеленчукче от Бондюел. Бях си видяла името отново в списъка им, но ми писаха , че има съвпадение на имената. Със сигурност знам, че има още една мацка със същите имена като моите, така, че не съм протестирала. Но явно са размислили и си имаме чуден Броколчо Grinning
Виж целия пост
# 250
Днес какво ми се случи....
В кварталния магазин бях играла в играна на млечни продукти "Хаджийски и сие" и сутринта ми обажда търговската им представителка и ми казва, че печеля награда кошница с техни продукти.
10 минути по-късно ми звънна и ми каза, че тегленето е анулирано от управителката, защото тя не присъствала на него. Rolling Eyes
Свързах се с магазина и се оказа, че няма такова нещо като анулиране на тегленето. А търговската представителка не ми вдига, а ми затваря  Laughing
Мисля утре да се свържа с фирмата, защото смятам, че тя си е прибрала наградата.
Не съм за една награда.....но самата ситуация е Sick Sick
Виж целия пост
# 251
Дани, една дума..разпилей ги #2gunfireКЗП плаче за тях Cry
Виж целия пост
# 252
О да, утре ще се занимая с тях.......
Те от фирмата едва ли знаят, представителката най-вероятно като е излязла от магазина и ми е звъннала, че е анулирано тегленето. Тя трябвало да ми достави наградата... #2gunfire

Ядосах се, а не съм за един кашкавал и едно сирене...принципен е въпроса.
Виж целия пост
# 253
О да, утре ще се занимая с тях.......
Те от фирмата едва ли знаят, представителката най-вероятно като е излязла от магазина и ми е звъннала, че е анулирано тегленето. Тя трябвало да ми достави наградата... #2gunfire

Ядосах се, а не съм за един кашкавал и едно сирене...принципен е въпроса.


Лоша асоциация, ама ми идва... сещам се за Щурите съседи и как  опоскаха кошницата...  Joy
Виж целия пост
# 254
Тази представителката за едно сирене ли е умряла? Егати хората, честно.
Подкрепих и аз Престиж, връщам жеста. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия