Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 381
  • 741
# 465
Някой беше споменал за игра на Калиакра,видях промо опаковките-купува се маргарин голяма кутия,регистрира се касовата бележка на фейсбук страницата и наградите са:кухн.робот,кутия за храна и сервиз Луминарк.От 01.02 до средата на март.

Жалко, че е само големи опаковки. Имам тука една касова за няколко малки.
Виж целия пост
# 466
Наистина ли? И аз писах тогава - значи може вече да е пристигнало и моето червило! А ти поиска ли си допълнителните награди (т.е. компенсацията), или сами са се сетили?  Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Наистина ли? И аз писах тогава - значи може вече да е пристигнало и моето червило! А ти поиска ли си допълнителните награди (т.е. компенсацията), или сами са се сетили?  Simple Smile
Любезно им напомних.  Mr. Green Иначе те сами са преценили какво точно да изпратят.
Виж целия пост
# 468
А аз забравих да пиша за това, понеже не очаквах, че толкова бързо ще ми отговорят този път - направо си писах адреса... Едва ли ще се сетят да добавят нещо от себе си  Laughing
Виж целия пост
# 469
Идвам да се похваля, че съобщението ми до Мейбълийн в петък имаше резултат! Получих си точно това, което им написах и за компенсация имам на Гарние шампоан и балсам за подсилване на косата. Разнасят ги с Тип-Топ, търсете си наградите чрез фейсбук!  Hug
Страхотно! И аз имам писах в петък. Да видим дали ще ме изненадат днес или поне близките дни  Laughing
Виж целия пост
# 470
Някой беше споменал за игра на Калиакра,видях промо опаковките-купува се маргарин голяма кутия,регистрира се касовата бележка на фейсбук страницата и наградите са:кухн.робот,кутия за храна и сервиз Луминарк.От 01.02 до средата на март.
Много хубави награди, ама ние от 9-10 години не сме купували маргарин вкъщи. Късмет на участващите!
Виж целия пост
# 471
Здравейте, ето една игра
 Rolling Eyes мацки да попитам, дали някой няма, излишно драскало от играта на Gourmet, срещу заплащане съм готова да го взема!
Виж целия пост
# 472
Малко повече инфо за играта на Боровец.
Включи се и ти в томболата на Боровец за този чудесен велосипед! Търси специално отредените за това кутии в търговските обекти.
Виж целия пост
# 473
Lidl имат нова игра - да са живи и здрави, че малко ни разнообразяват, че ми втръсна само от игри във фейсбук  Hug

Маргарин вкъщи не се консумира и няма да се включа в играта на Калиакра, макар че ми харесват наградите. За вафлите Боровец се надяват да има кутии в CBA-то до нас, иначе няма да ги издирвам специално.
Виж целия пост
# 474
Пуу, най-после нещо от Фантастико, две чаши.  Laughing Може ли друг да ги вземе, че ММ е мобилният.
Виж целия пост
# 475
Пуу, най-после нещо от Фантастико, две чаши.  Laughing Може ли друг да ги вземе, че ММ е мобилният.

Ново теглене ли е имало?
Виж целия пост
# 476
Пуу, най-после нещо от Фантастико, две чаши.  Laughing Може ли друг да ги вземе, че ММ е мобилният.

Ново теглене ли е имало?
Явно, да. Следобед получих имейл.
Виж целия пост
# 477
Аз си получих леглото и валчера от Гурме,чакам двата комплекта на Виши.
Все още няма становище от КЗП срещу Монделиз..Уж срока беше 30 дни и 7 за отговор,а минаха 2м и 20 дни ..Пиша им звъня им Нищо!
След като те не си спазват сроковете то към кой да се обърна?
Виж целия пост
# 478
Пуу, най-после нещо от Фантастико, две чаши.  Laughing Може ли друг да ги вземе, че ММ е мобилният.

Ново теглене ли е имало?
Явно, да. Следобед получих имейл.
Аз също получих мейл, че печеля две чаши. Simple Smile
Виж целия пост
# 479
И аз съм с две чаши от Фантастико, но не знам дали ще успея да отида да ги взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия