Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 381
  • 741
# 525
Печеля билет за мача на Григор Димитров в Арена Армеец! Party
Честито! А от каква игра го спечели?
Благодаря на всички!
От фб игра в страницата на Теленор.
Виж целия пост
# 526
Игра с покупка на  Kikkoman и Barilla - http://kikkomanbarilla.bg/
Виж целия пост
# 527
В играта на Дм на втората снимка не мога да намеря втората торта. Зяпах като луда и няма, и няма  Crossing Arms
Виж целия пост
# 528
Играта на Лидъл не работи, язък ми за готвенето и снимането, че и ММ снимах за профилна снимка #2gunfire
Виж целия пост
# 529
Отдаденост.
Виж целия пост
# 530
Играта на Лидъл не работи, язък ми за готвенето и снимането, че и ММ снимах за профилна снимка #2gunfire
И аз днес готвих специално за играта  Joy
Виж целия пост
# 531
Игра с покупка на  Kikkoman и Barilla - http://kikkomanbarilla.bg/
Благодаря, ще участвам. bouquet
Виж целия пост
# 532
Играта на Лидъл не работи, язък ми за готвенето и снимането, че и ММ снимах за профилна снимка #2gunfire

Нали играта е за мъже. Дами могат ли да се включват, че гледам има вече такива участващи?  newsm78 Ако нещо да се включваме и ние.  Mr. Green
Виж целия пост
# 533
Ето ги тортите от втората снимка - една оранжева на долния рафт и една бежова най-горе.

Участвам, въпреки че съм разочарована от тях. То пък едни награди - 100 ваучера за отстъпка от 15%... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 534
http://belegacy.bg/

Наградата е бокал Stella Artois .

Мисля, че Лаленцето си падаше по такива чаши.
Виж целия пост
# 535
Ето ги тортите от втората снимка - една оранжева на долния рафт и една бежова най-горе.

Участвам, въпреки че съм разочарована от тях. То пък едни награди - 100 ваучера за отстъпка от 15%... Rolling Eyes

И аз на втора снимка търси доста кексчето. На мен не ми беше там. Моето второ кексче, на втората снимка, беше на последния рафт, в дясно, до жълтата опаковка. И кексчето беше жълто и беше се сляло много кофти, не се виждаше.
Виж целия пост
# 536
Една игра за велосипеди. Ще се хапват пак бисквити май  Laughing

http://konkurs-bg.blogspot.com/2017/01/specheli-vafli-borovets.html
Виж целия пост
# 537
Който е писал списъка е супер неграмотен - обектите в Плевен са в "Стургозия" и "Дружда", хайде "Сторгозия" е простимо - може да не знае как се пише, ама "Дружба"?! Joy Сигурно и при другите градове е същото ...
Виж целия пост
# 538
Нещо тази година ама изобщо не ми върви.
На зле тръгна още от 31.12 когато имаше игра в кварталния ни магазин- купуваш перилен препарат и въртиш някакво колело с дребни подаръци от марката.
Имаше само един празен сектор от още 30 и баш него уцелих  Mr. Green.Но продавачката и дожаля за мен и ми набута някакви цветоулавящи кърпички.
Виж целия пост
# 539
Нещо тази година ама изобщо не ми върви.
На зле тръгна още от 31.12 когато имаше игра в кварталния ни магазин- купуваш перилен препарат и въртиш някакво колело с дребни подаръци от марката.
Имаше само един празен сектор от още 30 и баш него уцелих  Mr. Green.Но продавачката и дожаля за мен и ми набута някакви цветоулавящи кърпички.

Имаш егати късмета Joy Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия