Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 382
  • 741
# 60
Аз си я получих, но преди това писах /отново/ на мейла, на който си пратих данните да питам какво става? 2-3 дни по-късно я получих  Crazy
Виж целия пост
# 61
          Благодаря за отговора Пепи, ще взема и аз да им пиша тогава.
Виж целия пост
# 62
И аз искам игри на Нова бразилия, нескафе, барни. Промоционалните опаковки на чупа май свършиха във фейса видях няколко снимки на спечелени уикенди. Но аз такъв късмет нямах наядохме се на пуканки.
Виж целия пост
# 63
           Искам да попитам тези, които спечелиха книга за/на леля Евдокия . Всички ли си я получихте ? При мен ни вест , ни кост ...

И аз получих книгата в петък.

а с тази игра някой знае ли какво се случва http://apps.woman.bg/electrolux/ на мен продължава да ми разрешава да се регистрирам, а сякаш беше преди доста време.
Виж целия пост
# 64
Току що получих храната от Gourmet Gold, която спечелих 5-тата седмица интересното е че тогава спечелих и драскалка, но само храната пристигна днес. Дали има още някои които е спечелил храна и награда в една и съща седмица... newsm78
Виж целия пост
# 65
            Искам да попитам тези, които спечелиха книга за/на леля Евдокия . Всички ли си я получихте ? При мен ни вест , ни кост ...

И аз получих книгата в петък.

а с тази игра някой знае ли какво се случва http://apps.woman.bg/electrolux/ на мен продължава да ми разрешава да се регистрирам, а сякаш беше преди доста време.
Вече обявиха кой печели Simple Smilehttp://woman.-spam082-/n/vizhte-koj-specheli-nova-furna-za-koled … trolux.49240.html
Виж целия пост
# 66
           Искам да попитам тези, които спечелиха книга за/на леля Евдокия . Всички ли си я получихте ? При мен ни вест , ни кост ...

И аз получих книгата в петък.

а с тази игра някой знае ли какво се случва http://apps.woman.bg/electrolux/ на мен продължава да ми разрешава да се регистрирам, а сякаш беше преди доста време.
Да излезе преди 1-2 седмици, но нещо не намирам статията с победителката
Виж целия пост
# 67
Току що получих храната от Gourmet Gold, която спечелих 5-тата седмица интересното е че тогава спечелих и драскалка, но само храната пристигна днес. Дали има още някои които е спечелил храна и награда в една и съща седмица... newsm78
От легло и храна, спечелени в едно теглене, ми пристигна само леглото newsm78
Виж целия пост
# 68
а с тази игра някой знае ли какво се случва http://apps.woman.bg/electrolux/ на мен продължава да ми разрешава да се регистрирам, а сякаш беше преди доста време.
Вече обявиха кой печели Simple Smilehttp://woman.---/n/vizhte-koj-specheli-nova-furna-za-koleda-ot-e … trolux.49240.html
Понеже линка не се отваря копирах текста:
Скрит текст:
"Коледа все още не е настъпила, но една от вас, дами, вече получи своя подарък за празника. Той е всичко онова, за което съвременната майка и домакиня може да мечтае, а именно - мултифункционална фурна с бутон за пара Electrolux PlusSteam. Нейната технология, позволяваща храната да бъде с изключително хрупкава коричка и същевременно сочна отвътре, ще помогне не само за създаването на перфектната празнична вечеря, но и за това домашните ястия да бъдат винаги на висота. А щастливката, която си спечели въпросната страхотна фурна, е Ана Петрова с номер 744. Честито и весели празници!"
Виж целия пост
# 69
Много Ви благодаря, не съм си и помисляла, че ще съм аз, но много ни трябваше фурна Simple Smile Сега продължавам да се оглеждам за нова промоционална печка и ще чакам с нетърпение нови игри, че в това лошо време наиситина е скучно като няма игри. Даже миналата седмица не ходих в Кауфланд, понеже нямам "нищо за купуване " от там, с което да участвам в игрите. Забелязах, че и нашия шкаф със сладки е празен  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing
Виж целия пост
# 70
като споменахте кауфланд там преди време си купих ленор и пусках касова бележка за ваучер( за дрехи в интернет магазин) .къде  мога да потърся дали са обявили печеливши
Виж целия пост
# 71
Много Ви благодаря, не съм си и помисляла, че ще съм аз, но много ни трябваше фурна Simple Smile Сега продължавам да се оглеждам за нова промоционална печка и ще чакам с нетърпение нови игри, че в това лошо време наиситина е скучно като няма игри. Даже миналата седмица не ходих в Кауфланд, понеже нямам "нищо за купуване " от там, с което да участвам в игрите. Забелязах, че и нашия шкаф със сладки е празен  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing

Ето на каква игра попаднах
http://www.igraiteispechelete.com/2017/01/300.html
Тъкмо щом ти трябва печка

Играта ми звучи добре, обаче приключихме с такива покупки. Току виж съм измислила нещо
Виж целия пост
# 72
            Искам да попитам тези, които спечелиха книга за/на леля Евдокия . Всички ли си я получихте ? При мен ни вест , ни кост ...
Здравей!
Днес получих книгата, достави ми я куриер на Еконт. Страхотна е тази леля Евдокия, много ми харесва и се радвам, че я спечелих.
Виж целия пост
# 73
И аз забелязах играта на Техномаркет - освен да си купя плеъра от там и после да се надявам да ми върнат парите? Simple Smile За съжаление, изборът не е много богат, ако се съди по електронния им магазин.
Виж целия пост
# 74
В условията пише, че електронния магазин не се включва в играта.
Иначе за асортимента в Технополис е много по-добър от Техномаркет, ама какво да правиш. Аз на Техномаркет съм малко сърдита, та не знам дали да се включвам, а и единственото което взимах от там, вече го нямат.
Но пък това, което го намирах там, не беше включено пък в електронния магазин, изобщо липсваше, като раздел стоки, а в магазин го имаше.
Ако имаш наблизо по-добре се разходи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия