Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 382
  • 741
# 90
            Хихих, да се похваля ! Играх с касови бележки в игра на София Мел в магазин в моя град. Днес ми звъннаха , че печеля хлебопекарна.  Определено започва добре новата година. Късмет на всички !
Виж целия пост
# 91
Може пък и да са честни..... Rolling Eyes
Или съм прекалено оптимистична?
Да ти кажа ако имах магазин ще се регистрирам с друго име и ще си взема голямата награда като нищо  Joy
Защо под друго име? Касиерката ми каза, че в извън работно време е клиент на магазина, а и в условията не видях да пише конкретно кой има и кой няма право да участва. Прави са си хората да участват стига да е честно тегленето, но тук вече имам съмнения.
Виж целия пост
# 92
            Хихих, да се похваля ! Играх с касови бележки в игра на София Мел в магазин в моя град. Днес ми звъннаха , че печеля хлебопекарна.  Определено започва добре новата година. Късмет на всички !
Честито!  Значи тегленето е честно! Аз  ще очаквам следващия  тираж, че за сега нямам обаждане за нищо.
Виж целия пост
# 93

Благодаря. Достави ми удоволствие!
Виж целия пост
# 94
            Хихих, да се похваля ! Играх с касови бележки в игра на София Мел в магазин в моя град. Днес ми звъннаха , че печеля хлебопекарна.  Определено започва добре новата година. Късмет на всички !

Честито!
Имаме хлебопекарна. Използвам само брашно на София Мел, но не съм намерила участващ магазин.
Виж целия пост
# 95
Благодаря за линка на играта на Якобс. Simple Smile От наградите ми се иска да спечеля само фитнес гривната. Творчески курс звучи интересно, но едва ли ще има в Плевен или наблизо...
Виж целия пост
# 96
Честито за хлебопекарната, със здраве да я ползвате, страхотен хляб става и не само. Hug
Виж целия пост
# 97
Ехе, хлебопекарна. Честитооо! Да е ползвате с много удоволствие.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Valida6, звъннаха ми днес от самия магазин Grinning
Виж целия пост
# 99
            Хихих, да се похваля ! Играх с касови бележки в игра на София Мел в магазин в моя град. Днес ми звъннаха , че печеля хлебопекарна.  Определено започва добре новата година. Късмет на всички !
Честито! Hug Наистина страхотна награда! Heart Eyes
Виж целия пост
# 100
Много хубава награда, честито и от мен.  Hug
Виж целия пост
# 101
Честито на печелившите.
Записвам се и аз с надежди, ама миналата година нищо не спечелих, че и съвсем каръшки ми завърши с ПТП и изгорял автомобил. Пак че съм жива и здрава. Айде дано поне в някоя игра да имам късмет.
Виж целия пост
# 102
Днес ми пристигна моркова от Бондюел!  Laughing
Виж целия пост
# 103
Момичета, от играта на Фантастико дали някой е получил мейл за седмицата 30.12 -06.01? Май съм спечелила нещо дребно, но нямам никакво писмо.
Оказа се, че в семейството сме спечелили 3 награди - 2 пъти чаши и един комплект чук+кърпа. Получих само един имейл (още на 6-ти) за едните чаши. После се загледах, че само това име е с 3 имена. Другите 2 регистрации съм ги направила без бащино име. Замислих се дали това не е причината да нямам имейли?  newsm78

ant, честито!  Hug

cvete7575, и черпаците са награда!  Wink Честито и на теб! Hug
Виж целия пост
# 104
http://chupachups.bg/


Ето печалившите от играта на Чупа Чупс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия