С какво ви дразнят свекървите- 75

  • 70 097
  • 763
# 30
Права си, голямо издребняване и голямо запъване! Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Това е щото свекитата в темата тоолкова добре се разбират със собствените си снахи и/или проекто-снахи, че просто, сън не спят, да не влезнат във форума и да предадат светлия си пример и знания на всички останали за междуличностни отношения Mr. Green То се вижда  Joy
Виж целия пост
# 32
В интерес на истината, повечето хора (и снахи, и свекърви) проектират собствения си опит върху общите случаи и от този ограничен опит правят генерални заключения.
Виж целия пост
# 33
Ах, Тарти, сложила си моя снимка на картинката на темата.  :love
Добре, че не го каза за снимката от предната тема.... newsm43
Виж целия пост
# 34
Каква поредна свекървенска драма, уважаеми зрители! Да честитим ли Бабин ден или да не го честитим? - серия 35785656

То ако в едни отношения всичко е наред, надали ще стои въпросът да си честитим ли празниците, били те и присвоени или не. Но важното е да има за какво да се спори, иначе не е интересно.

Дами, на пазара има много добри медикаменти, които помагат за по-лекото преминаване през неприятните фази от менопаузата. Посъветвайте се с гинеколозите си, като им се обадите, за да им честитите професионалния празник Wink
Виж целия пост
# 35

Дами, на пазара има много добри медикаменти, които помагат за по-лекото преминаване през неприятните фази от менопаузата. Посъветвайте се с гинеколозите си, като им се обадите, за да им честитите професионалния празник Wink

Най-големите нервачки са още млади за менопауза.
Виж целия пост
# 36
Някои  отдавна  я  минахме паузата...И доста други работи минахме.И не са ни у ред всичките неща,ама пък чак за Бабинден не сме се сетили да се сдъвчем.
Виж целия пост
# 37
На сърбски, акушерка се казва бабица, на македонски също са синоними. Незнам дали на български има подобно нещо ?!
Виж целия пост
# 38
На сърбски, акушерка се казва бабица, на македонски също са синоними. Незнам дали на български има подобно нещо ?!

В българския език "баба" е била наричана именно акушерката, а процесът на израждане на бебето "бабуване". От там идваи празникът Бабин ден.

Сиксенс, съгласна съм с написаното от теб, особено за отношенията, но мисля, че драмата е колкото на свекървите, толкова и на снахите. Едните се тръшкат в стил "ти мене уважаваш ли ме", а другите- "Откъде накъде тая ще иска да я поздравявам".
Виж целия пост
# 39
Тарталета, заглавната снимка е чудна. bouquet
 Уиш, ще ти са да си ти  Whistling На друга ми прилича, но то си е в моето въображение. Mr. Green

Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Виж целия пост
# 40
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green
Виж целия пост
# 41
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green
Mr. Green Наостряй метлата.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 42
Уиш ,снаха ти може да не и се пише във форума.Само ще съсипеш момчето заради едната тема.
Виж целия пост
# 43
Личи си, че няма сериозни оплаквания от свекърви, Бабинден голям проблем стана.
Да взема да напъна Мамин Златен да се ожени- тогава темата ще се развие със скоростта на светлината. Mr. Green
Въображение имаш ли? Въобразявай са като свекърва  Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Записвам се, в темата, че ме успокоява  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия