Любители на кучета - тема 69

  • 43 654
  • 742
# 120
И Рекс на два пъти през 4-5 дни повърна, иначе няма промяна в настроението и апетита му. На разходките успява той да налапа боклуци навън, докато се усетя и нещо прищраква в устата му, та реших, че е по тая причина. Не съм го водила на доктор. Peace
Виж целия пост
# 121
Ооо, миличкият Страхо,бързо да оздравява този бабин душик! /както малката ми дъщеря нарича кучетата  Joy

Ние все едно и също - разхождаме се по студовете. Най-хубавото е, че след разходка пропускаме миенето на душа, защото навън абсолютно всичко беше в сняг. Днес обаче започна малко да се топи.
Виж целия пост
# 122
Здравейте,и моя повръщаше онзи ден 3 пъти нещо като пяна.Пристених се,но изчаках,ако пак повърне тогава да го водя на лекар,за щастие не повтори .Страхо е много сладък да се оправя бързо bouquet
Виж целия пост
# 123
Здравейте, чета ви непрекъснато, много полезна и интересна тема! Много са хубави вси4ки 4етириноги в темата. Да се представим, имаме 3 годишна по4ти девойка, смесена порода, 4ихуахуа и палене, глезла е голяма, и момък, немска ов4арка, на 8,5 месеца, Индра и Хектор. И двамата живеят вътре, навън ти4ат на воля, имаме градина. За съжаление Хектор има проблем със задните крака.. Няма диагноза, обиколили сме много ветеринари, криви си краката. Вси4ки изследвания които му правиха са добри. Има ли някой с такъв проблем?  Ве4е се от4айвам.. Оби4аме го много, и двамата са ни много мили.. Ще опитам да ка4а снимки. Поздрави
Виж целия пост
# 124
Нямам време да ви изчета  Tired, записвам се набързо с една снимка на СнОузи  Mr. Green

Умира си да се покатери на купчината изринат сняг и да оглежда важно, важно  hahaha
Скрит текст:
Виж целия пост
# 125
Foncé , при мен не се вижда снимката на твоя снежен шоколад  Confused
  Страхо как се е сгушил, едни уши стърчат само!
 Тази нощ 4 пъти ставахме с мъжи ми ( редуваме се !) да затваряме вратата след Макс, че му се ходи да пие вода . Голямо спане беше  #Cussing out Като станах окончателно и тръгнах да си правя кафе , проснал се нашия доволно разперен и спи като пън  Crossing Arms
Виж целия пост
# 126
Foncé, и при мен не се вижда снимката.

Макс много жаден Simple Smile Сложете му една купа с вода в стаята, ако има как, за да не ви вдига Simple Smile

Как са болничките? Да се оправят всички бързичко!

И да ви се оплача - сутринта Лили някак хвана едно дребно полско мишленце и го уби... Явно е било премръзнало, милото, и тя е успяла съвсем лесно да го хване. Скарахме й се с МП, той я перна през муцуната, но... Много се разстроих... Сега тя спи доволно в краката ми. Усеща, че съм й сърдита, защото постоянно се бута в мен, но явно не схваща за какво е всичко това.
Виж целия пост
# 127
Цоп и аз тук с моят джентълмен.

Скрит текст:
Тук е самото послушание просто:
Виж целия пост
# 128
Коте, като пие, после се стича вода от муцката. А и аз съм доста разсеяна, първа ще стъпя в купата  Mr. Green  Обмислям варианта да сложа купата в коридора близо до вратата, поне да не го чакаме по 3-4 минути . Споко, Макс не само ги хваща и си играе с мишките, ами и си ги хапва  Sick Е, на три години му се пада по една.
 Ау, Радика, наистина изглежда джентълменски...само папийонката му липсва  Laughing
Виж целия пост
# 129
Данък и от моя пакостник Марк [imghttp://][/img]
Много сладки муцунки сте публикували  Hug Стискам палци на болничките бързо,бързо да се оправят Peace
Ели дечкин като гъбка расте твоя малчо  Peace Не се притеснявай за зъбките,ще си паднат сами,давай повече кокълчета за гризкане .
Кари как е Бебълс?
Виж целия пост
# 130
Внимавайте с мишките, че може и да са отровени.
Какво стана с болните кученца?
Виж целия пост
# 131
Да покажа и нашата красавица
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета, Страхотията е здрав, беснее с пълна сила и яде всичко, което му дам  hahaha Един ден глад и му дойде акъла. Mr. Green




Видях много красиви нови (поне за мен) муцунки, много се радвам на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
Оле какви сладурковци се напускали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Как да не им намачка човек ушаците с кеф  Crazy Crazy

Не съм влизала 1-2 дни, за това не писах, че голямо тичане напред назад. Бебка е по-добре, док каза да пие и днес само фамотидин и утре да я заведа да я види, защото все още понакуцва и замята задно ляво краче. Но не постоянно, а на моменти, най-много вечер. Иначе се пуска да тича диването и аз ходя отзад така  Naughty Naughty

Виж целия пост
# 134
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия