Любители на кучета - тема 69

  • 43 647
  • 742
# 45
Разходен, нахранен (не е много сигурно) и готов за игра

Виж целия пост
# 46
Ех какви красотички показвате, бонбони...

Бебка е малко по-добре, движи се вече, все още накуцва и мъничко занася, ама се хвърля да обикаля постоянно из стаята и я пращам да си ляга бързо бързо. Обаче ми повърна 1-2 пъти и док каза да спрем едното лекарство (антибиотика), защото най-вече и той дразни. Остава само на противовъзпалителните.
Виж целия пост
# 47
Рапунцел, много е красив.... Heart Eyes страхотен....
Виж целия пост
# 48
Рапунцел, много е красив.... Heart Eyes страхотен....

Направо царствен! Heart Eyes bouquet
Виж целия пост
# 49
Моля ви кажете добра клиника в София за голдън ретрийвърка. Имаме проблем със задните крачета. Пищи от болка горкото. В Плевен не може да й помогне никой.
Виж целия пост
# 50
Моля ви кажете добра клиника в София за голдън ретрийвърка. Имаме проблем със задните крачета. Пищи от болка горкото. В Плевен не може да й помогне никой.

Свети Анти, Добро хрумване!

Откога е проблема с крачетата ? Лечение провеждано ли е ? Кучето на каква възраст е ?
Виж целия пост
# 51
Моля ви кажете добра клиника в София за голдън ретрийвърка. Имаме проблем със задните крачета. Пищи от болка горкото. В Плевен не може да й помогне никой.

защо не отидете до Стара Загора, доколкото знам там са най-добрите лекари
след малко ще ти дам адрес и контакти
Виж целия пост
# 52
Моля ви кажете добра клиника в София за голдън ретрийвърка. Имаме проблем със задните крачета. Пищи от болка горкото. В Плевен не може да й помогне никой.

Chara8608, при Илиев и Ангелов ходи ли, поне нещо за болката да направят?
Виж целия пост
# 53
Оооо, страхотни пуделчета!  Heart Eyes

РапунцелHeart Eyes

Виж целия пост
# 54
Chara, от кога е това, травма или??

На Бебка и спряхме всички лекарства, сега е само на фамотидин сутрин и вечер, защото повърна 3-4 пъти, явно стомахчето му дойде много тежко толкова лекарства. Много се тревожа, още не е излекувана и понакуцва. Sad
Виж целия пост
# 55
На 4 години е. 30 кг. Като беше малка хапваше повече и когато лежи 2-3 часа и се схващаха краченцата по скоро предните. Пиеше артропроазин 3 месеца и оттогава нищо. Тази година не сме спирали да ходим по лекари. Първо беше една екдема но това е кожно. После от лакомия беше изяла нещо отровно явно токсично което доведе до рез на асат и алат до 258 при нормални 48. И нико и нямаше до миналата седмица. По принцип е много енергично куче обича сняг. Ьвно от студа се обостря нещо и със двете задни крачета не може да стъпи ,от болка стомахчето дтава твърдо. Давам и магне в6 и не пищи от него  иначе снощи изпадна в истерия. Сега сме и пуснали пкк,калции,калии,магнезии,фосфор,тсх, и за дирофилариоза теста. Довечера ще излязат рез. Доки има рентген но той е за по малки породи . Ще се помъчи да види нещо на него ако ли не ще я водя в софия но къде незнам. Извинявам се да правописа но бързам
Виж целия пост
# 56
Благодаря за новата тема!  bouquet

Chara, от кога е това, травма или??

На Бебка и спряхме всички лекарства, сега е само на фамотидин сутрин и вечер, защото повърна 3-4 пъти, явно стомахчето му дойде много тежко толкова лекарства. Много се тревожа, още не е излекувана и понакуцва. Sad
Всичко ще се оправи!
Дай и време.
Нали вече има подобрение?
Виж целия пост
# 57
На мен хич не ми пука от това, че вън е студено, че имало сняг или пък вятъра е сковаващ.
Търча си лудо и не искам да се прибирам-пътят към дома е с кандърми, че след като се наям- пак ще изляза.
Балтони и рокли не търпя да ми се пречкат и съм подвижна боклукчийска кофа.
Ах, и все имам нещо бяло на носа....за разкош.
Поздрав, Зу!

Виж целия пост
# 58
Ех шоколадов бонбон :*
Тя и Бебка до сега не беше имала проблеми, ама на... Да, малко по-добре е, поотпаднала е малко от повръщането явно.
Виж целия пост
# 59

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes animal037 smile3536 Разкош!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия