Любители на кучета - тема 69

  • 43 654
  • 742
# 495
Утро, направо е престъпление да не я пуснеш в планината!

Амии....  Rolling Eyes
На Пампорово ще сме. И понеже комплекса е на едно по-пусто място...

cutesmallcat, ще проверя за тези джаджи.  Peace

Момичета, във фейсбук има група наречена "Хотели, в които допускат с домашни любимци". Има списъци, както и отзиви на места, на които членовете са ходили с кучетата си.

Има ФБ група, но списъкът е доста семпъл.

Ние сме били с куче единствено на Пампорово. Миналата година в един апартаментен комплекс.
Тази година на индивидуална вила. Надявам се всичко да е безпроблемно.
Виж целия пост
# 496
Не съм ползвала букинг, но приятели казаха, че там можело да се филтрира търсенето и излизало къде се допускат домашни любимци.
Ние досега веднъж само при пътуване ползвахме такъв хотел, но в Кан. Сестра ми ходеха с техния лабрадор на море - на бунгала и плажът е бил добър.
Виж целия пост
# 497
В букинга има такава опция, но реално не всички допускат кучета, особено ако е над 5 кила звяра. Преди да правите резервация от там е добре първо да се свържете с мястото и да уточните условията.
Виж целия пост
# 498
https://m.youtube.com/watch?v=HDcqqHR2Wzk
Виж целия пост
# 499
Много странно, аз я виждам снимката, сега дали е ок newsm78
Скрит текст:

Утро, посни я да потича  Hug И да пощурее в началото едва ли ще се отдели от вас  Peace

Получихме от стопаните на едната душичка-звездичка няколко консерви. Не смея да слагам повече от 2 лъжици и пак миризмата на изходният материал е ужасна  Sick
Виж целия пост
# 500
Ами аз да кажа къде съм била с куче
-ММЦ Приморско- допускат всякакви размери
-къща за гости "При Вальо"- отново Приморско- също всякакви размери
- язовир Цонево- къща  за гости "Камелия"
сега ми предстои отново ходене в една къща за гости, март месец до Сливен, ще пиша повече като посетя.
Виж целия пост
# 501
Тези от вас, които са ползвали/ползват намуцник, виждате ли някакво подобрение след въвеждането му?  newsm78
Виж целия пост
# 502
Много странно, аз я виждам снимката, сега дали е ок newsm78
Скрит текст:

Утро, посни я да потича  Hug И да пощурее в началото едва ли ще се отдели от вас  Peace

Получихме от стопаните на едната душичка-звездичка няколко консерви. Не смея да слагам повече от 2 лъжици и пак миризмата на изходният материал е ужасна  Sick
Снимката не се вижда
Виж целия пост
# 503
Тези от вас, които са ползвали/ползват намуцник, виждате ли някакво подобрение след въвеждането му?  newsm78

Откакто купихме намуцник не съм падала Laughing Laughing
Виж целия пост
# 504
Тези от вас, които са ползвали/ползват намуцник, виждате ли някакво подобрение след въвеждането му?  newsm78

Откакто купихме намуцник не съм падала Laughing Laughing

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 505
Тези от вас, които са ползвали/ползват намуцник, виждате ли някакво подобрение след въвеждането му?  newsm78

Откакто купихме намуцник не съм падала Laughing Laughing
А кучето лесно ли свикна с него?

Аз на моя звяр му купих намордник  Mr. Green но все още не е свикнал с него и правим упражнения в къщи.  Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Ами относително бързо. След като разбра, че без него няма да излезем, много бързо си примири, че ще е с него Wink Все още като види друго куче се опитва да се измъкне, но бързо й секват мераците като я закова до мене Wink
Виж целия пост
# 507
Аз на моя звяр му купих намордник  Mr. Green но все още не е свикнал с него и правим упражнения в къщи.  Simple Smile
Защо ти е намордник за тази малка муцуна? По принцип той ще си остане мъничък на размер и не вярвам някога да имаш проблем с хапане на други кучета или пък на хора. Поне породата не го предполага, а и по закон за дребни породи не се изисква намордник.
Аз на моя миналата година му взех един текстилен, но той успя му скъса някаква лента още на първото слагане.  Mr. Green Дано не ми се налага да го приучавам, че определено ще ми е доста трудно.
Виж целия пост
# 508
А баш тия малките са най-голямата напаст.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 509
Morríghan понякога е така. А пък моя хич не ги харесва дребните породи, особено ако са по космати.  ooooh! Иначе наскоро един познат ми се оплака, че неговия джак ръсел не харесва хора. Преди знам, че не харесваше такива с големи торби или пък които си влачат краката, а вече не харесва никакви хора, дори се спуска да си хапе. Изключително неприятно е това, бе значение че е само 7 кила куче.

От няколко дена има интересна група във фейсбук за суровото хранене на кучета. Ето линк към нея: https://www.facebook.com/groups/1228023650612720/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия