Любители на кучета - тема 69

  • 43 652
  • 742
# 570
Няма проблем с обезводняване, поне за сега.
Много ви благодаря!
Ох, много ми е притеснено. Дано да не е нещо страшно и малкото ми пухче да се оправи бързо!  Praynig
Мисля си и за едно кученце от болницата. Диагнозата му беше сепсис и трябваше или да се оперира веднага или да го преспят. Операцията струва 3500 евро, а жената нямаше толкова пари. Не знам какво стана с това куче. Жената си тръгна докато аз говорих с нашата лекарка, а кучето остана в болницата.

Виж целия пост
# 571
 Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked
Виж целия пост
# 572
Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked

За Германия става дума, там със сигурност цените са доста по-различни.
Виж целия пост
# 573
Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked

За Германия става дума, там със сигурност цените са доста по-различни.

Австрия май беше.
Виж целия пост
# 574
Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked

За Германия става дума, там със сигурност цените са доста по-различни.
Аз съм в Австрия, но в Германия не е по различно.
И това е в университетската клиника, където цените би трябвало да бъдат по поносими..
Съседката ми е платила 7 000 евро за две операции на задните крака на нейното куче.
В момента кучето и е добре и е напълно здраво, но това и е коствало доста голяма сума.
Виж целия пост
# 575
B & C, бързо да оздравявате!
И за си помислих, че е вероятно да е заради разстройството и евентуално обезводняване.

Сега залита ли, след като се стабилизира разстройството?

cutesmallcat, голям сладурчо е Страхо!  Heart Eyes
Бела също така си милее за новите играчки. Гушка ги и спи с тях. Докато не настане време да ги изкорми плюшките - къса и вади до безкрай памуци, много й е любимо.

Тя също и така "говори" - най-вече като не я черпят с храна, пък ядат край нея.  Crazy Но не, когато сме седнали на масата, там е дресирана и не настоява. В движение някой нещо да си вземе и тя протестира.  Crazy

В неделя тръгваме за Пампорово. Надявам се, че както миналата година дългият път ще й понесе безпроблемно.  Praynig
Виж целия пост
# 576
Ами то и тук ветеринарните услуги са много скъпи.
Лятото се наложи да оставя котарака ми на стационар в клиника, около 10 дни + лечението, ами отидоха около 600 лева.
Виж целия пост
# 577
Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked

За Германия става дума, там със сигурност цените са доста по-различни.

Те и тука не са много ниски за стандарта ни на живот. Просто сумата ми приседна. Като цяло знам, че навсякъде (поне там, където имам познати) ветеринарните услуги са доста скъпи.
Виж целия пост
# 578
Чули ли сте в момента да върлува стомашен вирус из София? Нещо не ми харесва моя кекчо. Няма апетит, акото му е жълто и меко. Говорих с доктора, но чак утре ще може да го види. Четох за жълти фекалии в нета и се вкарах в сто филма, кво ми трябваше...
Виж целия пост
# 579
Shocked Shocked 3500 евро? Да няма да й сглобяват ново куче за тия пари? Shocked Shocked

За Германия става дума, там със сигурност цените са доста по-различни.
Аз съм в Австрия, но в Германия не е по различно.

При нас все още не е полулярно, но при вас доколкото знам има застраховки на животни, които поемат сумите в подобни случаи.
Виж целия пост
# 580
Скрит текст:
B & C, бързо да оздравявате!
И за си помислих, че е вероятно да е заради разстройството и евентуално обезводняване.
Сега залита ли, след като се стабилизира разстройството?
Скрит текст:

cutesmallcat, голям сладурчо е Страхо!  Heart Eyes
Бела също така си милее за новите играчки. Гушка ги и спи с тях. Докато не настане време да ги изкорми плюшките - къса и вади до безкрай памуци, много й е любимо.

Тя също и така "говори" - най-вече като не я черпят с храна, пък ядат край нея.  Crazy Но не, когато сме седнали на масата, там е дресирана и не настоява. В движение някой нещо да си вземе и тя протестира.  Crazy

В неделя тръгваме за Пампорово. Надявам се, че както миналата година дългият път ще й понесе безпроблемно.  Praynig
Сега спи.
Кучето определено не е добре но не мисля, че има общо с разтройството.
Като му стане зле бяга от мен и не иска да го докосвам, викам го, а той не реагира, а само ме гледа - това не е моето куче. Като не му е зле (не залита) идва и ми ближе ръцете. Като бяхме навън всичко беше наред и искаше да ходи при другите кучета и по нищо не си личеше, че е болен. Единствената разлика от обичайното беше, че се остави да го нося. Беше си решил, че трябва да отиде при едно куче и аз вместо да го дърпам го гушнах и прибрах.
Мисля да го заведа днес при нашия лекар да го види. Искам да му погледне ушите, да му ги почисти и да му направи пълна кръвна картина. В болницата докато бях с кучето лекарката не му е гледала ушите.
Аз исках да сменя лекаря, но другият, който си избрах е отпуска до понеделник.  Rolling Eyes Не ми се чака до понеделник, че ще се побъркам. Не мога да гледам животинче, което виждам, че страда и да не знам как да му помогна.  Cry
Виж целия пост
# 581
Сега спи.
Кучето определено не е добре но не мисля, че има общо с разтройството.
Като му стане зле бяга от мен и не иска да го докосвам, викам го, а той не реагира, а само ме гледа - това не е моето куче. Като не му е зле (не залита) идва и ми ближе ръцете. Като бяхме навън всичко беше наред и искаше да ходи при другите кучета и по нищо не си личеше, че е болен. Единствената разлика от обичайното беше, че се остави да го нося. Беше си решил, че трябва да отиде при едно куче и аз вместо да го дърпам го гушнах и прибрах.
Мисля да го заведа днес при нашия лекар да го види. Искам да му погледне ушите, да му ги почисти и да му направи пълна кръвна картина. В болницата докато бях с кучето лекарката не му е гледала ушите.
Аз исках да сменя лекаря, но другият, който си избрах е отпуска до понеделник.  Rolling Eyes Не ми се чака до понеделник, че ще се побъркам. Не мога да гледам животинче, което виждам, че страда и да не знам как да му помогна.  Cry

Не ми харесва това, че бяга от теб. Отивай още днес на лекар.
Виж целия пост
# 582
Много се извинявам, че ви занимавам с нашите проблеми, но имах нужда да споделя. Confused

И нещо, което научих снощи - кучето ми има трите ваксини, но лекарката каза, че те не предпазвали кучето на 100% и това ще стана, чак като се имунизира след 1 година. Аз си мислих, че първите ваксини са напълно достатъчни и не е проблем да го пускам в кучешките зони, но според лекарката не е така и въпреки ваксините има вероятност да се разболее, макар и вероятността да е значително по малка в сравнение с едно не имунизирани куче.

змия, и на мен не ми харесва  Sad
Виж целия пост
# 583
 B & C, случайно да сте имали кърлеж?
Доколкото ми е известно може да дава някакви неврологични симптоми, дори и слез месеци дасе развие болестта...
Виж целия пост
# 584
Ох, миличкия Еди Sad( Стискам ви палци и да пишеш, че сега има да го мисля мъника. Като си спомня за едно повръщане как му треперих на моя, не мога да си представя какво ти е  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия