Любители на кучета - тема 69

  • 43 653
  • 742
# 90
За 3 год не се научи да пикае навън.
А след третата година научи ли се?
Виж целия пост
# 91
За 3 год не се научи да пикае навън.
А след третата година научи ли се?

Едва ли знае, предполагам, че след третата година не са го гледали.
Дано поне не са го изхвърлили на улицата.
Виж целия пост
# 92
За 3 год не се научи да пикае навън.
А след третата година научи ли се?
Едва ли знае, предполагам, че след третата година не са го гледали.
Дано поне не са го изхвърлили на улицата.

Цитат
Аз съм отгледала наколко кучета

Да беше писала "аз съм пробвала да гледам няколко кучета"...
Виж целия пост
# 93
помбер за него най-голямата драма е дъжда, е тогава направо мускули правя да го суркам. Сега като е пухкав още снега скача, бяга, яде  Mr. Green, но като стане твърд/лед му измръзват краката, или влиза между възглавничките и се почва подскачане на 3 крака, иначе и той е облякан и като цяло не ми прави впечатление да го притеснява студа на тялото, само краката
Виж целия пост
# 94
Може йоркито да не е сред тази бройка на отгледаните.
Всъщност, до каква възраст е отглеждането на едно куче? След колко време то вече е отгледано? newsm78
Виж целия пост
# 95
Други идеи и информация коя порода колко косми пуска?
Какво ще кажете за следващата ни тема анкетата да бъде: Колко косми пуска вашето куче?
Виж целия пост
# 96
Други идеи и информация коя порода колко косми пуска?
Какво ще кажете за следващата ни тема анкетата да бъде: Колко косми пуска вашето куче?

 Laughing моят отговор ще е НУЛА  Laughing
Виж целия пост
# 97
Може йоркито да не е сред тази бройка на отгледаните.
Всъщност, до каква възраст е отглеждането на едно куче? След колко време то вече е отгледано? newsm78
Joy Joy Joy
Приравняваш кучешка към човешка година и когато стане на 18 човешки го изпращаш по широкия свят.  ooooh!
Виж целия пост
# 98
Разбира се, че не съм го изхвърлила, подарих го на една 16 год девойка. И до сега си е жив и здрав и го гледат добре. Другите 3 кучета съм ги гледала докато са били живи.
Не виждам какво толкова страшно казах. Уточних, че сигурно не се отнася за всички йоркшири. Съжалявам, но за мен куче, което за 3 год не може да се научи къде се ходи до тоалетна и къде не, въпреки положените немалко усилия е тъпо. Лично мнение.
Виж целия пост
# 99
Разбира се, че не съм го изхвърлила, подарих го на една 16 год девойка. И до сега си е жив и здрав и го гледат добре. Другите 3 кучета съм ги гледала докато са били живи.
Не виждам какво толкова страшно казах. Уточних, че сигурно не се отнася за всички йоркшири. Съжалявам, но за мен куче, което за 3 год не може да се научи къде се ходи до тоалетна и къде не, въпреки положените немалко усилия е тъпо. Лично мнение.
А може би така и не сте открили правилния подход за кучето.
Кучето сега ходи ли до wc където трябва? Ако да, значи проблемът е при вас.
Виж целия пост
# 100
Голо сляпо куче предлагам.
Виж целия пост
# 101
Няма куче, което да не пуска косми. Има такива, които се скубят повече и по-малко, но всички пускат косми- някои дълги и хвърчащи, други къси и забиващи се, трети незабележими много.  Все едно човек да не пуска коса... абсурдно е  Shocked
За "тъпото" просто няма да коментирам  Stop Stop

Бебка е малко по-добре, движи се без да куца, но виждам, че замята задното краченце леко. Вече в такова време излизането за нас просто е абсурд  Stop
Виж целия пост
# 102
Голо сляпо куче предлагам.


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 103
Няма куче, което да не пуска косми.

Моето наистина не пуска. Остават по гребена и четката като го реша, но иначе няма косми из къщи никакви. И с цайсите като гледам пак няма. Светли са ми мебелите и килима, а той черен, така че щяха да се виждат с просто око.
Виж целия пост
# 104
Много пишете ей, изтървах ви . Плащам си данъци и благодаря за новата тема .

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия