Или аз нацелих екземпляр, който е по-зле от Риба и Рак взети заедно в сферата на мрън-мрън, вай-вай?
Или аз нацелих екземпляр, който е по-зле от Риба и Рак взети заедно в сферата на мрън-мрън, вай-вай?
Нищо няма да излезе от тази история.
Не е като да няма разлика между мъж и жена 

Добър човек е, наистина, ама тази тъмна страна не е за мен.
Кога се запознахме, кога стигнахме до тук

Бил се подплашил от характера ми
Говорим за възрастен индивид, не за непорастнало лапенце на 20-30г. Прекалено мъжко момиче съм му идвала. При първата среща обсъдихме това, защо съм се превърнала в такава и уж не му пречеше, а се подхилваше, че не съм хапка за всеки мъж. Но някак си горд, че той не се е подплашил от моята особа, след като изрично го бях питала един път дали му се струвам прекалено странна. И уж всичко ток и жици.
Иначе да, прави сте и двете,според мен.
Иначе да, прави сте и двете,според мен.
Нищо няма да излезе от тази история. 


Препоръчани теми