Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~165

  • 38 531
  • 737
# 315
Привет мили момичета ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ани,Злати,Гости ,Боби ,Сиси ...и всички които ще се появят по-късно . Hug Боби бързо оздравяване  bouquet
ЧЕСТИТА ПЕТЛЬОВА НОВА ГОДИНА!  bouquet






...и малко майтапче  Joy
Скрит текст:

Тио Heart Eyes винаги ме караш да се усмихвам Laughing в крайна сметка е важно как се чувстваме нали Wink
Виж целия пост
# 316
Тио Heart Eyes винаги ме караш да се усмихвам Laughing в крайна сметка е важно как се чувстваме нали Wink
[/quote]

Точно така Гости  Hug. Няма значение дали сме на 20 ,2х20 ,3х20 или 4х20 ...ние сме си момиченца -свежи кат кокиченца...който не ни харесва няма добър вкус    Joy
Виж целия пост
# 317
Тио Heart Eyes винаги ме караш да се усмихвам Laughing в крайна сметка е важно как се чувстваме нали Wink

b]Точно така Гости  Hug. Няма значение дали сме на 20 ,2х20 ,3х20 или 4х20 ...ние сме си момиченца -свежи кат кокиченца...който не ни харесва няма добър вкус    Joy [/b]


 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 318
Сиси  HugГости  Flutter Злати  Hug Тио  Hug Боби  Hug

Да ни е честита годината на Петела Да ни донесе повече късмет и благополучие  Praynig

Тио хубаво стихче си ни подготвила - от тук нататък винаги ще бъдем момичета  Grinning

Гости изгледа ли филма  newsm78

Боби с малко закъснение ще се почерпя сега  Hug

Злати  Hug

Сиси мерси за преводите  Hug

Още снимки от конака на Булката...



Виж целия пост
# 319
Сиси  HugГости  Flutter Злати  Hug Тио  Hug Боби  Hug

Да ни е честита годината на Петела Да ни донесе повече късмет и благополучие  Praynig

Тио хубаво стихче си ни подготвила - от тук нататък винаги ще бъдем момичета  Grinning

Гости изгледа ли филма  newsm78

Боби с малко закъснение ще се почерпя сега  Hug

Злати  Hug

Сиси мерси за преводите  Hug

Още снимки от конака на Булката...




smile3521
 но аз такъв мъж не бих търпяла.... Peace
Виж целия пост
# 320
Гости купил си човека апартамент точно срещу болницата  Joy Joy Joy Joy Joy
Но най-много се смях когато приятеля му се събличаше на площадката и обуваше калцуни, за да влезе в дома му... Joy Joy Joy Joy Joy Филмчето е много забавно, само края не е....







Виж целия пост
# 321
Добро утромомичета Hug Hug Hug
Пожелавамe ви един прекрасен ден,
събрал в себе си усмивки, любов, успешни стъпки и много красиви моменти,
които си струва да бъдат запечатани в сърцето!
Бъдете щастливи!
                                                                                                                                                                           
                                                                       
Ани Hugмерси за новите снимки Heart Eyes Hug
                                                                                   
Тио Hugмерси за пожеланията Heart Eyes Hug
                                                                                     
Злати HugАни wavey
                                                                                                               
Скрит текст:
Още вчера купих билката,само,че ходенето ми на село се отложи и се наложи снощи да ходя до едни съседи ,които са с печка на дърва да си поискам жара Laughing
Направих процедурата!Носа ми не беше запушен,но текна още повече и веднага ми мина главоболието!
Днес мисля да го направя пак!
Злати Hugмного ти благодаря,мила!
                                                                         
Сиси Hugнеуморна пчеличка си!
                                                                                                 
Гости Hugдоколкото разбирам от поста на  Ани "Целувката на живота"е с ллош край??? Sad
Момичета waveyвчера наред с лечението,се учих да правя гифчета...и успях
                             
                                                                     
                                                                                     
                                                               
                                                             
                                                                                                                                                               
Специално за Сиси Hug
                                                                                                       
Виж целия пост
# 322
Здравейте момичета  Hug
Прекрасен неделен ден ви пожелавам само с положителни емоции  lovekiss lovekiss lovekiss
Боби ме направи много щастлива с новите гифчете, които е направила сама  newsm68 Боби браво, супер мила  newsm10 smile3521 smile3501 Продължавай да ни радваш с гифчетата  Hug Hug
Мерси и за кафето и пожеланията  Hug Hug
Относно игралния филм - няма хепиенд на финала, но филмчето си заслужава да се гледа за разтоварване. А виждаме и неща, които се случват и в реала...Живота е красив и не трябва да го погубваме като ставаме хипохондрици.....Но любовта се оказва най-силното "лекарство" дори и за това заболяване.....
Нищо ново не мога да ви предложа, затова да се повеселим с нещо старо, но хубаво....



•❀•Gül Rengi இ ܓ

https://youtu.be/Kx0Oq1hu2G0
Виж целия пост
# 323



    Привети, незабравени момичета! Извинения, че не съм се появявала. Причини бол!... Grinning


   


    Добро, неделно утро и с една талантлива красавица:


   
Виж целия пост
# 324
Добро утро!



Боби Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията!Страхотни гифчета като за начало! newsm10 smile3501
Скрит текст:
Радвам се,че съм ти помогнала! Heart EyesАз бях много зле-3мес. със запушен нос и без обоняние! ooooh!

Ани Hug,за пожеланията, поздравчето и новите снимки от вчера! bouquet

Сиси Hug,за всички преводи! bouquet

Тио HugГости Hug





Приятен почивен ден! bouquet

ПП Криси Hug,е наминала докато си пиша поста! wavey
Виж целия пост
# 325
[/b]вчера наред с лечението,се учих да правя гифчета...и успях[/left]                              
                                                                     
                                                                                     
                                                               
                                                             
                                                                                                                                                               
Специално за Сиси Hug
                                                                                                       
smile3521 smile3501 smile3501 smile3501
Здравейте момичета
Ани,Боби,Злати,Криси Hug


Виж целия пост
# 326
Криси  Hug Злати  Hug Гости  Hug хубав ден момичета, макар и много студен  cold но тук в темата е приятно и уютно  Hug

Виж целия пост
# 327
Ани waveyКриси HugЗлати HugГости Hugмерси за аплодисментите Hug
                         
Скрит текст:
Не мога да направя гифчета от"Съдбата" Crossing Arms
Всички серии и на руски и на турски са блокирани,ако искаш да ги местиш от You Tube Crossing Arms
Както знаете имам"Съдбата" в компа,но пък не мога да намеря опция за създаване на гиф... Thinking
                                                         
Нови снимки от"ИБ"
                                                                                                                                   
                                                                       
                                               
Фърат Танъш(Fırat Tanış),който ще играе ролята на Адем в "ИБ",съм го гледала в"Щастливи заедно"(на снимката е този с бялата риза)!Голяма откачалка беше GrinningПредполагам,че героят му,поне в началота ще бъде отрицателен Thinking
                                                                                                                                           
                                                                 
Виж целия пост
# 328
                                                                 
Боби Grinning Сиси ще "полети" като види Галип и Сабиха.... Whistling Whistling Whistling
Ако тя ги хареса, може да и направиш аватар или подпис, че е  голичка Wink
Виж целия пост
# 329
Боби всички епизоди за Съдбата и отделни части от епизодите ги има тук
https://www.youtube.com/channel/UCjZMVjSNb24dE13BvfTyyng/videos
За съжаление има логото на автора на клиповете и картината няма да е чиста.
Ако искаш можеш да пробваш и от тук
http://www.tvyo.com/dizi/kaderimin-yazildigi-gun

За гифчетата не са съществени текстовете, защото са малки и трудно се чете текста...

Ще потърся някъде дали са качени оригиналните епизоди без лого и други знаци....

Гости и аз се радвам на Галип и Сабиха. Така и не го повториха този сериал по нито една телевизия, а много зрители го харесват....

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия