Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 539
  • 742
# 165
И аз заглеждам тази серия, но какъв е аромата на продуктите? Попадна ми крема за ръце, който не ми миришеше никак на рози,а търся такъв, който да има аромат на рози.
Пробвах продукта на L'Oreal retouch  черният и съм доволна, на моята коса се получи добре, днес ми спести плескането с боя, но не знам дали ще е икономичен, за който не го е пробвал леко втвърдява косата.
Взех и мицеларната за чувствителна кожа на Нивея, сега е на промо но още не съм я пробвала.
Виж целия пост
# 166
Мнения за този крем за лице?
Виж целия пост
# 167
Мнения за този крем за лице?


Заглеждам ги но не смея да купя, май всички са универсални за всеки тип кожа, както са на Орифлейм, което за мен е негативно. Как някой с мазна кожа и моята, която е толкова суха, че ако не се намажа с крем не мога да се усмихна, ще ни устрои един и същ продукт? Иначе на Рубела продуктите ги харесвам, не ми харесва, че смениха опаковките и много завишиха цените.
Виж целия пост
# 168
За тази серия кремове попитайте за тестери в аптеките. Преди няколко месеца в Ремедиум раздаваха брошурки със залепен тестер в тях на крем от тааи серия, така че може да имат налични мостри.
Виж целия пост
# 169
Горещо препоръчвам:
http://enasmarket.com/cosmetics-rose-bg/narsya-beauty/shampoo-argan-keratin
1 път се измих с него и ми стана любим. Отдавна го гледах на щанда и се реших да го взема и не съжалявам Simple Smile) Цената му не е толкова висока, колкото в сайта. За около 4-4 и нещо Simple Smile
Както и маската към него  bouquet
Виж целия пост
# 170
Горещо препоръчвам:
http://enasmarket.com/cosmetics-rose-bg/narsya-beauty/shampoo-argan-keratin
1 път се измих с него и ми стана любим. Отдавна го гледах на щанда и се реших да го взема и не съжалявам Simple Smile) Цената му не е толкова висока, колкото в сайта. За около 4-4 и нещо Simple Smile
Както и маската към него  bouquet
Лятото го гледах и му се чудих, не не посмях да го взема. Даже исках тук да питам за него. Благодаря за мнението! Ако го видя пак някъде, ще го взема.
Виж целия пост
# 171
Момичета,от шампоана на Милва с боров катран пада ли боята за коса? На мен и без това ми се отмива цвета много бързо с каквато и боя да се боядисам Sad Преди години ползвах шампоана и имаше много положителен ефект върху косата ми, но тогава не се боядисвах.
Виж целия пост
# 172
Взех си гелчето за лице на Yoghurt of Bulgaria и за сега много ми харесва! Уникално мирише, ако знаете други продукти, ухаещи така ще се радвам да споделите. Simple Smile Хич не изсушава и е страшно приятен заедно с четка, пък и без.
Виж целия пост
# 173
Момичета,от шампоана на Милва с боров катран пада ли боята за коса? На мен и без това ми се отмива цвета много бързо с каквато и боя да се боядисам Sad Преди години ползвах шампоана и имаше много положителен ефект върху косата ми, но тогава не се боядисвах.
Еми...най-вероятно ще падне.
Виж целия пост
# 174
Мисля да сменям епилатора с кола маска, та ако сте доволни от нагревател, както и кола маска, ще ми е от полза да споделите какво използвате.  Peace
Виж целия пост
# 175
Мисля да сменям епилатора с кола маска, та ако сте доволни от нагревател, както и кола маска, ще ми е от полза да споделите какво използвате.  Peace

На Перфект. Продават ги в Лили. Около 24 лв е нагревателят, патроните с кола маска са около 3.50 лв. Вършат работа, но като цяло е доста мацаница и постоянно остават петна някэде от тази лепкава гореща кола маска.  Peace
Виж целия пост
# 176
По ми харесваше със захарна паста. Но не знам, къде се намира такава да е евтина, освен сама да си я направиш. Иначе съм си взимала на Бодишоп, с нея ми се получаваше добре. Пробвала съм със студена кола- маска на Jancar, която, май, също е от захар, но нещо не ми се получи.
Виж целия пост
# 177
Мисля да сменям епилатора с кола маска, та ако сте доволни от нагревател, както и кола маска, ще ми е от полза да споделите какво използвате.  Peace
http://www.beautifullsin.com/2013/07/perfect.html
Виж целия пост
# 178
На Перфект. Продават ги в Лили. Около 24 лв е нагревателят, патроните с кола маска са около 3.50 лв. Вършат работа, но като цяло е доста мацаница и постоянно остават петна някэде от тази лепкава гореща кола маска.  Peace

Мацаница при мен става само с патроните на Перфект, изобщо не ги харесвам. Пробвай някоя друга марка, ще останеш приятно изненадана.  Peace
Виж целия пост
# 179
Рейна, коя марка препоръчваш? Аз други патрони не съм виждала в Лили. Тези от ДМ например стават ли за нагревателя на Перфект?  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия