Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 552
  • 742
# 225
Евтерпа против пърхот. Тази със старата формула, не с подобрената  Peace
Виж целия пост
# 226
Момичета,да ви питам,дали шампоан Здраве против пърхот върши работа?Ако не е ефективен,има ли друг евтин,който да помага?Head and shoulthers не ми допада много.
Не.

За моите хора вкъщи купувам на Алверде био шампоан с био бразилски орех и био розмарин.
Виж целия пост
# 227
При мен нито Здравето проработи, нито H&S. На Алверде шампоана за чувствителен скалп (без сулфати) и този с хума на Милва дадоха най-добър резултат. На Билка за себореен дерматит също имаше ефект. Сега гледам, че в Елитис са пуснали на Елсев с хума, води се за мазни корени и сухи краища и е на промоция.
Виж целия пост
# 228
Много ви благодаря за отговорите,ще ходя днес по магазините и ще избера нещо.
Виж целия пост
# 229
Искам да ви похваля този прополисов вазелин, оправи ми сухото петно на лицето, нищо друго не ми помогна. И зачервяването намаля, пъпки също може да се третират с него, абе чудотворно нещо. Laughing Единствен недостатък е, че не попива, а си стои мазно, докато не го изтриеш, но ако се слага за през нощта не е проблем. Peace
Виж целия пост
# 230
Споделете бюджетен шампоан за хидратация ,моля.
За тънка,без обем и бързо омазняваща се коса.
Виж целия пост
# 231
Здрейте!  bouquet Преди доста години - над 15 помня, че си купувах за скраб на лице български трици от
смлян кестен, фирмата имаше и други добри продукти - хума, трици от пшеничен зародиш. Струваха много евтино - нещо от рода на 1 лв. Дали знаете за подобни продукти?
Виж целия пост
# 232
Момичета, някакви отзиви за тези два продукта на Христина?

http://www.kozmetikahristina.com/bg/cream-balm-for-eyes-and-wrin … -around-the-eyes/ крем-мехлем против бръчки? Дали е много мазен?

И този http://www.kozmetikahristina.com/bg/day-cream-with-collagen-and-elastin/ крем с колаген? Кожата ми е мазна та се чудя как ще понесе.

Гледах, че има доволни от околоочните на Талодерма. От крема или от гела за очен контур по-точно? Колко мазен е крема: http://www.lechitel.bg/product.php?p=62. Предполагам той е с по-плътна текстура и е подходящ за 30+? Rolling Eyes Търся такъв, който да е подходящ за сух контур, с добра хидратация и след крема да нанеса коректор, който да седи добре, а не да е твърде лек и воднист.

Благодаря предварително Simple Smile

Виж целия пост
# 233
Здрейте!  bouquet Преди доста години - над 15 помня, че си купувах за скраб на лице български трици от
смлян кестен, фирмата имаше и други добри продукти - хума, трици от пшеничен зародиш. Струваха много евтино - нещо от рода на 1 лв. Дали знаете за подобни продукти?
Не се сещам за кой продукт става дума, но аз лично съм много доволна от триците на Христина от пшеничен зародиш. Водят се за суха и чувствителна кожа, почистват много добре при мен, и не ми опъват кожата. Струват 4 лв., а опаковката им е доста икономична. Аз си ги ползвам вече 2 години сигурно, при ексфолиация веднъж седмично.
Виж целия пост
# 234
Здрейте!  bouquet Преди доста години - над 15 помня, че си купувах за скраб на лице български трици от
смлян кестен, фирмата имаше и други добри продукти - хума, трици от пшеничен зародиш. Струваха много евтино - нещо от рода на 1 лв. Дали знаете за подобни продукти?

И аз съм купувала. Мисля, че все още ги има. Триците, които Виктория Андреевна ти препоръчва, не са сухи като тези от пакетче, а са в бурканче като кашичка.
Виж целия пост
# 235
Виктория Андреевна -благодаря  bouquet ще погледна в сайта на Христина. Сега си спомних, че тиз в миналото май бяха на "Клеопатра".
❇Sisi_91❇ - сега остава и да намеря къде се продават  Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Аз съм много недоволна от Здраве против пърхот, направи чувствителния ми скалп много зле и от него започна да ме сърби двойно повече.
Защо ли не те прочетох онзи ден  Cry
Измих се с този шампоан, и сега умирам от сърбеж, имам и люспи, а досега никога не съм имала пърхут
Ужасен е
Виж целия пост
# 237
И аз си докарах сърбеж от Здравето. От косата ми падаха боклуци на парцали  #2gunfire

Сиси, как се ползват триците в пакетче?
Виж целия пост
# 238
И аз си докарах сърбеж от Здравето. От косата ми падаха боклуци на парцали  #2gunfire

Сиси, как се ползват триците в пакетче?

Като бях малка купувахме такива и май ги разтваряхме във вода до получаване на кашичка.
Виж целия пост
# 239
Здравейте! Моля, препоръчайте някои български кремове за лице (дневен и нощен) и околоочен. Съм на 36. Кожата ми е по-скоро комбинирана и малко проблемна, има малки мимични около очи. Чужденка съм  Simple Smile Миналото лято ходила съм в България за първи път. Купих някои български козметика. Испозвам ги сега и много ми харесва. През лятото ще отида в България отново и вече сега мисля на каква козметика да се обърне внимание  Simple Smile Предварително се извинявам за грешки защото не говоря български  Embarassed

Можеш да опиташ и Арома, Регал, като изпробваш ще намериш твоите продукти  Peace
https://www.aroma.bg/
http://www.rosaimpex.com/content/regal-natural-beauty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия