Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 41 106
  • 494
# 255
Момичета стискайте ми палци утре ми е секциото!!!  Преди малко не приеха в отделениети и малко ме е страх  Praynig

Не се страхувай, всичко ще бъде наред !  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 256
Момичета стискайте ми палци утре ми е секциото!!!  Преди малко не приеха в отделениети и малко ме е страх  Praynig

Всичко ще мине успешно.  Simple Smile Hug Имаш едни палци и от мен.

Аз си ги поисках, но АГ ми даде само обменна карта, без направлението за хоспитализация. Та питането ми е:

Аз моите си ги взех вече. Защо не ти е дала направлението за хоспитализация? Длъжна е да ти го даде.
Ако откаже - виж дали личната ти лекарка не може да ти издаде такова.

Ако към момента съм си водила ЖК с един АГ, а сега за раждането ще ходя при друг, необходимо ли ми е направление от личната за смяна на АГ?

Не, за какво ти е такова направление? Отиваш и си раждаш в болницата, която си избрала и при лекаря, който си избрала. Като документи ти трябват само обменната карта и направлението за хоспитализация. (освен кръвните изследвания и двете амбулаторни карти - тази, която ти е водена от лекаря на ЖК и тази от личния лекар, където се вписват болничните.)
Виж целия пост
# 257
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре
Виж целия пост
# 258
Момичета стискайте ми палци утре ми е секциото!!!  Преди малко не приеха в отделениети и малко ме е страх  Praynig
Успех! Скоро ще гушкаш бебчето!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 259
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре
Честитоо!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 260
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре

Честито, NiaV !!  bouquet Очакваме историята ти Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре

Честито! Жива и здрава да е и много да ви радва!
Виж целия пост
# 262
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре
Честито,да ти е жива и здрава и много да ви радва.Бързо възстановяване Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 263
Относно направлението днес ми обясниха, че като всяко направление и то важи един месец, за това се издава около три седмици преди термин, за да обхване този период, в който е най-вероятно да се роди. Днес бях на преглед и не ми го издадоха, а ще ми бъде издадено следващата седмица /терминът ми е на 27 февруари/. Миналата бременност лекарят не ми го издаде навреме и без него родих, така че мисля, че не е от голямо значение, особено ако си с избор на екип.
Аз съм в 36 седмица и днес за пръв път ми слушаха тоновете, искат да ми ги слушат всяка седмица до раждането. Аз се чувствам добре, освен обичайните болки и придърпвания, но след направени изследвания на кръв и урина, отново ми изписаха желязо, което ще трябва да приемам до раждането. Тъкмо приключих с магнезия и биозин мама и хоп наново хапченца  Sick

НиаВ, честито за най-прекрасното бебе!!!! Пожелавам ти Матеа да е здрав и винаги да се гордееш с него!!! Нямам търпение да разкажеш за раждането си.

Боболинка, всичко ще мине успешно!!! Имай вяра в себе си, в бебето и в докторите!!!
Виж целия пост
# 264
Mersi много на всички, мн се вълнувам не мога да повярвам че утре отново ще стана мама и корема няма са го има вече.... Ехх
Ниа в честито са е жива и здрава !!!!!  Да расте и слушка!!!
Виж целия пост
# 265
Относно направлението днес ми обясниха, че като всяко направление и то важи един месец, за това се издава около три седмици преди термин, за да обхване този период, в който е най-вероятно да се роди. Днес бях на преглед и не ми го издадоха, а ще ми бъде издадено следващата седмица /терминът ми е на 27 февруари/. Миналата бременност лекарят не ми го издаде навреме и без него родих, така че мисля, че не е от голямо значение, особено ако си с избор на екип.
Аз съм в 36 седмица и днес за пръв път ми слушаха тоновете, искат да ми ги слушат всяка седмица до раждането. Аз се чувствам добре, освен обичайните болки и придърпвания, но след направени изследвания на кръв и урина, отново ми изписаха желязо, което ще трябва да приемам до раждането. Тъкмо приключих с магнезия и биозин мама и хоп наново хапченца  Sick

НиаВ, честито за най-прекрасното бебе!!!! Пожелавам ти Матеа да е здрав и винаги да се гордееш с него!!! Нямам търпение да разкажеш за раждането си.

Боболинка, всичко ще мине успешно!!! Имай вяра в себе си, в бебето и в докторите!!!


И Аг ми каза ,че мога да родя и без това направление, но от болницата ми казаха, че трябва да го нося...както и да е , утре ще се занимавам с това. И моят термин е на 27.02, все още не са ми слушали тонове, надявам се следващата седмица да се случи Simple Smile Simple Smile Simple Smile

NiaV , честита рожба, да ви е жива и здрава! Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре

Честитоооо  bouquet
Виж целия пост
# 267
Mersi много на всички, мн се вълнувам не мога да повярвам че утре отново ще стана мама и корема няма са го има вече.... Ехх
Ниа в честито са е жива и здрава !!!!!  Да расте и слушка!!!
Стискаме палци и утре очакваме хубави новини!
Виж целия пост
# 268
Niav , честито бебче.Да ви е много здрава и послушна.
Буболина ,и аз стискам палци.Макар, че съм сигурна,че всичко ще е наред.Чакаме хубавите новини!  Hug
На мен също не ми дадоха направление за хоспитализация,но аз ще си раждам там където ми се водят ЖК.Иначе първия път си исках всичко,защото родих на друго място-и съответно ми беше дадено всичко.
Аз все си мисля,че моето раждане може да е тези дни,въпреки че съм за 20.02.Снощи например към 2 ходих до тоалетна и после ми се гадеше.Не можах да заспя до 5 .Гони ме вълчи глад,имам и подговтвително контракции..да видим на бебчо кога ще му се доизлиза Laughing
Виж целия пост
# 269
Ниа, честитих в другата тема, но да го направя и тук bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия