Тумбакът тежи, мама пуфти, АПРИЛче на топло танцува и спи - тема 11

  • 41 741
  • 739
# 330
И аз да се оплача, ММ го нямаше известно време и не съм му се нарадвала- снощи заспах докато гледахме филм, а днес него го боля глава и заспа  #Crazy #Crazy #Crazy ужасТТТТ направо.
Иначе цял ден ми помага - чистихме, михме, подреждахме ама и секс си трябва.
Виж целия пост
# 331
За риба и яйца и аз не съм чувала. Особено пък яйцето, ако е твърдо сварено. За риба и мляко съм чувала, да, но пак не мисля, че кой знае какво може да се случи толкова, поне не съм запозната с хора, натровени от тази комбинация  Laughing

Мис Джулай, горе главата. И аз сега съм във филма с преждевременното, моля те. Аз отдавна съм де, два пъти са ме гледали за разкритие, защото си бях внушила, че шийката ми се скъсява /няма такова нещо/ . Та реших да се кротна и изкарах едни сравнително спокойни седмици, ама тази вечер нещо се параноясах, имам контракции и нещо като менструални ли, кръстови ли, не знам какви болки. Ама си пих магнезия и се ровя по сайтовете и се чудя какво да си напазарувам.
"Worrying does not take away tomorrow's troubles. It takes away today's peace.'' Peace

Мъжът ми ме гледа, че съм се свила нещо ма леглото и почва: искаш ли да излезем някъде? Аз: абсурд. А да правим се*кс? И аз: моляя. Той каза с точност от кога не сме правили, над 100 дена някъде  Joy
Аз въобще дори не си и спомням. Плюс това и мен страшно ме боли пубиса, накак си и отдолу, но не вътрешно, а външно, едвам си местя краката. Такова нещо не е било предния път

Преди малко гледах по чужбинските форуми и видях една снимка на много бременна жена и надпис: ако нещо е паднало на пода, значи то вече не съществува за мен! Та аз съм така определено, в офиса падат листове, химикали, кламери, нищо не мога да взимам. В кухнята също - постоянно викам на малкия да дойде и да вдигне нещо от земята. От гардероба някаква блуза ми падна, само махнах с ръка, виждам, че някой я е прибрал. Значи всичко е наред  Laughing
Виж целия пост
# 332
Юле, пробвай с онлайн пазаруване дали няма да ти се оправи настроенето. На мен ми помага  Laughing

Моят половин в началото на бременността се беше засилил да качва и ме изпревари стремглаво с килограмите. Поизплаши се от кантара и започна да тренира у дома, намали количеството на вечерята и отказа някои по-вкусни удоволствия. Трябвало да е по-хубав татко. Сега сякаш е "глътнал" корема до почти предишните размери, за разлика от мен  Mr. Green  preggo

"Стой си на топло" ми е втръснало вече.

Силвър, аз все още се навеждам да взема каквото е паднало, но едва след като съм го погледала обвинително няколко секунди.
Виж целия пост
# 333
Това с падането на земята ми напомня за един лаф из фейса : "Ако искате да скриете шоколада от бременната си жена, не търсете къде да бъде, а просто го оставете на пода"  Laughing Joy
Само моят мъж ли е отслабнал 10 кила? Thinking
Мисля, че е заради месеци прекарани в ремонта.. че той нали паркета сам си слага, боядисваше си сам и само по веднъж на ден хапваше..
Не ме плашете с преждевременно раждане, че аз съм един филм..  Joy Но пазара определено ми помага - даже утре ще ми пристигнат нещата от Асда и ще се раздвижа по магазините, после пък ще ми правят фотосесия на коремчето  Crazy
Моят бебок много се е раздвижил ниско долу  Shocked
Цял ден нагъвах мекици и сега имам чувството, че имам топка с храна в гърлото.. направо ще повърна ooooh!
Виж целия пост
# 334
Мен пък що ми трябваше - чупнах си няколко блокчета от шоколада на децата и сега ми тръгнаха киселини Sick Патка с патка Banghead
Виж целия пост
# 335
Юле, пробвай с онлайн пазаруване дали няма да ти се оправи настроенето. На мен ми помага  Laughing
То вече не остана какво да купувам. Дребният може да се каже, че е обзаведен  Grinning
Мъжът ми от година и половина не е стъпвал във фитнеса. Върнахме се от Мармарис, започнахме ремонт на жилището и той съвсем забрави да тренира. Гледам го без никакъв тонус и го юркам да започва тренировките, че да живне малко, че покрай мен никъде не ходи, само ме обикаля като объл камък.

Белинда, споко, аз съм по-зле - одеве си намазах малко хляб с Нутела  Blush

И може и да съм питала, за което ще ме извините /акъла ми хич го няма/, но какъв термометър ползвате или смятате да купувате за бебчовците? Аз имам дигитален, но не си представям как ще тормозя спящо бебе, за да меря температура. Четох, че някои са доволни от тези, които измерват в ухото, но пък казват, че ако не го поставиш добре в ухото, не измерват правилно. Другите са тези с инфрачервена светлина. Та се чудя какъв да взема.
Виж целия пост
# 336
И на мен ще ми е интересно да събера мнения за термометрите.  Peace
От час се самоубеждавам, че не ми се яде шоколад, но май ще се предам на изкушението  Whistling
Виж целия пост
# 337
Охххх, защо при мен не се получаваше, като ям веднъж на ден да отслабвам (говоря за времето преди preggo ). Ами сега се тормозя с някакви ограничения в качването на килограми.
Да се оплача от ММ, не знам кое ме дразни повече, когато е свалил няколко грама или когато се вайка, че е качил няколко грама. А аз се чудя как да не започна да се търкалям.  Animal Pig
Малко ми е криво, че аз искам да ходим да разглеждаме колички и други разни неща. Исках да отидем утре на една лекция заедно, но за момента ще си ходя сама. Той иска: излизаме , купуваме (вече избрано) и се прибираме, ако може да е в първия магазин. Къде е удоволствието?
Аз пък от както падна снегът, мога да кажа, че съм излизала повече пъти отколкото преди това. Не съм се спряла.
От скоро бебо е много активен, а ММ все изпуск купона или няма търпение да изчака и правя клипчета и му ги пускам след това.
Виж целия пост
# 338
Мен тази вечер доста силно ме болят коремът ниско долу като при цикъл и кръста  Sad Поне контракции нямам, иначе щях да си изкарам акъла и сигурно щях да изхвърча към някое спешно...
За термометър - аз поръчах от Амазон такъв за ухо на Braun, имаше доста добри отзиви, дано съм уцелила.
Виж целия пост
# 339
Мен тази вечер доста силно ме болят коремът ниско долу като при цикъл и кръста  Sad Поне контракции нямам, иначе щях да си изкарам акъла и сигурно щях да изхвърча към някое спешно...
За термометър - аз поръчах от Амазон такъв за ухо на Braun, имаше доста добри отзиви, дано съм уцелила.
Може ли да дадеш линк?
Виж целия пост
# 340
И аз ще поръчам на Браун за ухо.

 mmamarity, поразмина ли ти? И аз бях така тази вечер, но с контракцийки,  даже мислех но шпа да пийна, не съм пила много отдавна. Де да знам, 8-ми месец сме вече, няма да става по-леко  Crazy
Виж целия пост
# 341
Кога осми бре Shocked Аз съм още в шести...На края, но все пак Rolling Eyes

Ужас, не мога да събудя децата, а след час тръгваме на ски ooooh! Ако видите с какъв гащеризон съм се скиприла hahaha XXL, грамаден, дори на корема имам още място, а в краката съм като втасала кифличка hahaha Няма да карам, разбира се, но да посъбера слънчице Hug
Виж целия пост
# 342

Малко ми е криво, че аз искам да ходим да разглеждаме колички и други разни неща. Исках да отидем утре на една лекция заедно, но за момента ще си ходя сама. Той иска: излизаме , купуваме (вече избрано) и се прибираме, ако може да е в първия магазин. Къде е удоволствието?

И аз бях така като теб, криво ми беше много, че не е инициативен в това отношение, но си дадох сметка, че хубавото е поне, че не мрънка за пари и плаща Grinning. ММ май си е такъв като се местихме в това жилище ми остави всичко да подредя и да избера аз както на мен ми харесва, пак му бях ядосана до момента, в който не видях на една позната как мъжа й и избира яке, защото той давал парите и трябвал да си каже последната дума. От тогава съм благодарна на Господ за ММ!

Виж целия пост
# 343
Ох, не мога да ви изчета. Термометъра, който ползвам е на Microlife за чело и ухо. Много съм доволна, може да мериш докато спи.
http://apteka.framar.bg/30019817/електронен-термометър-микролайф-ifr-100
Мис, я се стягай, ти си сериозен човек, няма да се предаваш на паниката. И аз имах труден период покрай 5 януари, когато ми правиха операцията миналата година, но не сритах отзад и гледам да не го мисля. При теб всичко идва от стоенето вкъщи, сигурна съм. Нормално е да нямаш тонус и настроение като само лециш вкъщи и то сама. Не остана, дръж се! А докторите какво казватн аз бях останала с впечатление, че не става по-зле поне.
Следващата седмица и аз започвам 8 месец и вече станах по-тромава...
Хайде, хващам малкия и отиваме да се пързаляме Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Мъжете са наясно, че ако не дават мнение, нещата ще приключат по-бързо  Laughing сега за някаква техника няма да ви оставят така доброволно, ама за тях това са дрешки за кукли, какво да се бъркат...  Wink аз вчера получих много добро предложение от фирмата за 10 дни работа от вкъщи, естествено много се зарадвах, не става въпрос за пари, а за нещо, с което винаги съм искала да се занимавам. Веднага седнах на компютъра и си помислих, че не е толкова неудобно, ще се справя... петнайсет минути по-късно се опитвах да си намеря по-удобна поза, след два часа въртене и наместване получих контракции и болки в корем, гръб, кръст... и се обадих да откажа  Sad никога не съм отказвала поет ангажимент, много тъпо ми беше... но реших, че не е моментът да се правя на смела кариеристка и че не си заслужава да си насилвам късмета, малко остана  baby_neutral изпих два магнерота и се тръшнах да си лежа... моят АГ каза, че ще си го пия до края поне три по едно, а ако усетя повече контракции или някакви болки - по две. Днес съм добре и следобед ММ ще ме води до Лидл да си търся прословутите потници за кърмачки  Flutter
след вчерашното ми падение и аз се чувствах доста зле и явно затова реших да купя нещо  Blush та поръчах безконтактен термометър https://fitzona.com/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D … comed-tm-65e.html
Не разбирам и аз много, но си го заплюх по характеристики и като поръчах, се похвалих на ММ  Sunglasses сега ще си търся някакво апаратче за кръвно под 100 лв, че съм започнала да го вдигам леко и да се следя. Ако имате отзиви - споделяйте  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия