Звездни компромати- 312 част

  • 121 309
  • 747
# 150
Останах с впечатление,че Григор има нова треньорка-шведка.
Моят мъж май пак ме е качил на черешата. newsm78
Виж целия пост
# 151
Останах с впечатление,че Григор има нова треньорка-шведка.
Моят мъж май пак ме е качил на черешата. newsm78
Joy
Първо казаха, че е перуанец, после венецуелец. Новия треньор на Гришо - Дани Валверду.
Виж целия пост
# 152
Защо никой не казва, че на Гришо треньорът е такова сладурче, по-често щях да гледам  Flutter
Скрит текст:
Малко си приличат всъщност.
Това ли е новият треньор? Че на колко години е този?  Приличат на набори с Григор  Grinning
Виж целия пост
# 153
на 30 години е треньорчето.
Виж целия пост
# 154
Ох, как искам нашето хубаво момче да спечели! Голямо напрежение!
Григор, че е хубав - хубав е, ама ти внимавай какво пишеш, че да няма развод като те прочете онзи твоя сръбски фолкпевец. За Валерко говороря, не се прави, че не се сещаш  Joy
Аз днес изобщо не трябваше да идвам до офиса. Трябваше да си гледам петъчно мача у нас и да си сипя едно обедно винце. Сега ми е напрежение и мъкааааа  Whistling
Виж целия пост
# 155
Останах с впечатление,че Григор има нова треньорка-шведка.
Моят мъж май пак ме е качил на черешата. newsm78
Тази му е мениджър - Нина Венерстрьом.
Виж целия пост
# 156
Останах с впечатление,че Григор има нова треньорка-шведка.
Моят мъж май пак ме е качил на черешата. newsm78
Тази му е мениджър - Нина Венерстрьом.
А? Какво стана с Жорето Стоименов?  newsm78 Или тази Нина е за "външен пазар"?
Виж целия пост
# 157
https://topsport.bg/tennis/shvedka-se-zavarna-v-zhivota-na-grigor-dimitrov.html
т.е. евентуален бъдещ мениджър
Виж целия пост
# 158
Надал е много неприятен тип с това паразитно попипване преди всяко разиграване и вадене на гащите от задника Close Освен че и като муцуна ми е супер неприятен, защото прилича на някого, когото познавам...
Виж целия пост
# 159
Джей Ло и уж гаф с бельото и...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 160
Григор със Никол (Станкулова)  Heart Eyes

https://instagram.com/p/BPrclAQjmL0/
Виж целия пост
# 161
Николчето нали беше много интелигентна. Пунктуацията май не е най-силната й страна.
Виж целия пост
# 162
Николчето нали беше много интелигентна. Пунктуацията май не е най-силната й страна.
Кога това?  Laughing
Виж целия пост
# 163
Николчето нали беше много интелигентна. Пунктуацията май не е най-силната й страна.
Кога това?  Laughing
Е, как кога....все пак е завършила две гимназии едновременно Simple Smile

Пфу, какъв мач, щом чак на спортен инвалид като мен му стана интересно. Ядох сто пъти, подстригах се, а те още играят.
Григор не ми е някакъв любимец, но се представи достойно. Сега всички онези, които му се подиграваха преди 2-3 месеца, ще се гордеят най-много с него и ще казват, че винаги са вярвали в него.  ooooh!
Виж целия пост
# 164
Сигурно само аз ще си призная, че не вярвах в победата на Григор, макар че на финала беше точно толкова близо до нея, колкото и Надал. Дори не очаквах петсетов трилър, най-много 4. Вълнуващ мач. И страхотно представяне на Григор в турнира. Евала на Дани В.

И тези двамата ме зарадваха безкрайно много  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия