Звездни компромати- 312 част

  • 121 309
  • 747
# 270
В на  Коцето  дискотеката ли бяха намерили стаичка, в която продават наркотици, или бъркам с друг чалга певец?

То беше ноторно известно на целокупна България от години, пък те полицаите изведнъж ей така, взеха, че я откриха...
Виж целия пост
# 271
SAG Award
Виж целия пост
# 272
....Шокирана съм от вида на Таня и Руши - не можеше да отидат по-неглиже и по-утрепани! Руши - рошав и брадясал, а Таня - и тя рошава, без капка грим и спортно облечена. Неуважително ми се струва - все едно са излезли на разходка в парка и случайно са се спрели да погледат чужда сватба.  Confused

Че дъщеря й да не да е по-различно облечена?
Може да си имат вътрешно-семеен дрес-код  Thinking

Точно това си помислих и аз. Не може поне елементарно усилие да не положат, това е сватба, за Бога. Малко гримче, лека и небрежна прическа.. Изглеждат наистина ужасно.
Виж целия пост
# 273
Руши и жена му изглеждат като клошари, като ги гледам имам лошото чувство, че и понамирисват на такива Rolling Eyes
Виж целия пост
# 274
Салма Хайек все едно ще празнува кинсиниерата си Laughing
Виж целия пост
# 275
Киникакво? Нали не очаквате всички да знаем такива завъртяни думички?!
Виж целия пост
# 276
Така кат гледам това е всичко друго, но не и Крисия...
Поне момиченцето от голямата снимка не прилича по нищо на това с муцките.
На малката снимка в дневник също. да не би да има сестра...? Не съм много запозната...
На едната от снимките с ноктите и муцунките от страни се вижда Крисия....

Отдолу в коментарите също пише че не е тя.
Виж целия пост
# 277
Киникакво? Нали не очаквате всички да знаем такива завъртяни думички?!
Вярно, ако не знае човек испански няма как да знае.  Peace Това е като сyйт сикстийн в Щатите, но при латиносите и е на 15 години. 15 е кинсе и от там и кинсиниера. Момичето става жена, това празнyват.
Ма баш така си изглежда иначе. В такива кичозни рокли са момичетата на празника.
Виж целия пост
# 278
А на български -ще се събират да пият блага ракия,  демек?
Виж целия пост
# 279
Благодаря, Бояна!
Латинките винаги са кичозни и на 15, и на 50... А Салмя има пословично лош вкус за дрехи! (май и за мъже. външен вид имам предвид, не финансова красота)
Виж целия пост
# 280
А на български -ще се събират да пият блага ракия,  демек?

Нищо общо Simple Smile
Виж целия пост
# 281
А на български -ще се събират да пият блага ракия,  демек?

Нищо общо Simple Smile

И нищо сериозно...  Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Булката на Зуека .
Скрит текст:
Виж целия пост
# 283
Роклята не е много баш,обаче жената е сладуреста.Това му е трета съпруга на Зуека нали?Влюбчив е май.
Виж целия пост
# 284
Трета, но с втората май нямаше брак, така че втора.

Много младее той, не им личи разликата.


Така кат гледам това е всичко друго, но не и Крисия...
Поне момиченцето от голямата снимка не прилича по нищо на това с муцките.
На малката снимка в дневник също. да не би да има сестра...? Не съм много запозната...
На едната от снимките с ноктите и муцунките от страни се вижда Крисия....

Отдолу в коментарите също пише че не е тя.

Според мен тук добре се вижда, че е тя, дясното момиче на снимката, а ръката й с орловите нокти е преметната в/у другото момиче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия