Добре дошли, НОЕМВРИЙКИ 2017!

  • 47 949
  • 739
# 420
Дори на този червен фон, чертите се открояват идеално Simple Smile
Вчера и моите гърди бяха по-спокойни, днес пак не могат да се пипнат от чувствителност.
Но пък за сметка на това така се изтърсих днес на работа, че ми се изправиха косите.
Слава Богу,паднах по дупе и разпределих тежеста добре,надявам се да нямам проблем.
И на мен ми е топло,първите една,две седмици ме тресеше, след това започнаха топлите вълни  #Crazy
Виж целия пост
# 421
Алекс, има къде къде по-налудничави поведения. 😂 Не си създавай излишен стрес!
А никоя от вас ли няма проблем с гаденето? Ще се побъркам, едни чинии не мога да измия, една манджа не мога да сготвя... Докато ми замирише на храна и се започва. 😑
Виж целия пост
# 422
Гаденето показва, че всичко е ок Simple Smile не се тревожи, аз пък се тревожа че нямам гадене... изобщо всеки луд с номера си:) имаче до сега спах ... по дремнах 2-3
Часа преди сън Хаха. Товаа за теста и аз мислих да го правя ама се стърпях и не си купих Simple Smile докато не идем на лекар и не чуем сърчице ще сме така притеснени, че сигурно даже и след това ... Мен даже корем не ме боли вече - и аз се психирам постоянно дали всичко е ок, и аз имам един аборт и е нормално да сме притеснени , но съм сигурна че нещата ще са добре до края!
Виж целия пост
# 423
Priestess Of The Moon  моят лекар ми изписа БИОЗИН мама за засилване на имунната система. Чета добри отзиви за него в другите теми.

Момичета как са ви коремите, започвам да мисля, че моят скоро ще ме издаде на работа. Скоро се видях с приятелка в 5 месец, почти я гоня хахах. Притеснявам се, че е рано да личи, а моят корем особенно вечер е страшно подут и твърд.
Виж целия пост
# 424
Добро утро Simple Smile За мазането да кажа и аз, че ако сте предразположени и от пиле мляко да мажете, пак ще се нацепите. Аз бях зимно бременна и се мажех в началото с кокосово масло, но много ми беше студено след баня, докато го размажа, та от дъжд на вятър го ползвах. Нямах никакви стрии от Б, само от детските години дето бях получила от рязко сваляне и качване на кг. Мисълта ми е да не разчитате на скъпата козметика като Мустела, защото имам приятелки, които по 3 на ден се мажеха и бяха страшни след това Sad. Скоро четох Руми (фитнес инструктора) с какво се е мазала и пише, че има ефект. Ето това е ползвала тя: Масло от карите,кокос и жожоба, Масло от шипка, Масло за бременни, Мустела.
Иначе относно тресенето, не си спомням подобно нещо първия път. Аз съм с топла кръв и нонстоп ми е горещо. Зимата Б не бях обличала почти яке. А сега така не втриса и постоянно ми е студено. Много странно и неприятно Sad
Виж целия пост
# 425
Priestess Of The Moon  моят лекар ми изписа БИОЗИН мама за засилване на имунната система. Чета добри отзиви за него в другите теми.

Момичета как са ви коремите, започвам да мисля, че моят скоро ще ме издаде на работа. Скоро се видях с приятелка в 5 месец, почти я гоня хахах. Притеснявам се, че е рано да личи, а моят корем особенно вечер е страшно подут и твърд.
Аз проблеми нямам (за сега), защото стартирах 44 кг, а и доста поредни дни повръщах. Пък и ми е рано още, но с това повръщане се появиха някакви съмнения у някои колеги...Смятам след прегледа да им кажа или ако мога да издаяня поне до влизане в 3 месец, би било добре. Все някога обаче трябва да се каже на работодателя, независимо дали вече ти личи или не. 😐
Виж целия пост
# 426
Гаденето показва, че всичко е ок Simple Smile не се тревожи, аз пък се тревожа че нямам гадене... изобщо всеки луд с номера си:) имаче до сега спах ... по дремнах 2-3
Часа преди сън Хаха. Товаа за теста и аз мислих да го правя ама се стърпях и не си купих Simple Smile докато не идем на лекар и не чуем сърчице ще сме така притеснени, че сигурно даже и след това ... Мен даже корем не ме боли вече - и аз се психирам постоянно дали всичко е ок, и аз имам един аборт и е нормално да сме притеснени , но съм сигурна че нещата ще са добре до края!



И при мен болките спряха, сега от време на време усещам лекичко пробождане там вътре, но не по притеснителен начин. Не ми се гади, гърдите не ме болят (само са напрегнати и огромни!), общо взето само ям и оформям тумбачето и усещам всякакви миризми от всякакви разстояния Simple Smile сигурно всяко състояние по време на бременност е нормално, не знам, но нямам намерения да се притеснявам, сега ми е паднало да се науча да съм спокойна  Laughing
Момичета от София, че и не само, някоя от вас ще ходи ли на Форум Време за бебе утре и в неделя в Интер Експо Център?
Виж целия пост
# 427
Добро утро, момичета !  Hug
Минавам да видя как сте и да се похваля, че моето напрежение в гърдите се завърна ! Grinning Относно студените вълни, аз ги редувам с топли, понякога толкова ми става горещо, че чувствам как всеки момент ще колабирам...
Искам да ви питам някоя от вас има ли ставни и мускулни болки? Аз усещам някой път сутрин, друг път вечер, краката си ги чувствам така, сякаш съм стояла дълго време на крак, а ръцете ме болят в китките и лактите, понякога и гърбът.
3вче, аз щях да ходя, но ми се налага да пътувам днес и няма да съм в София до вторник, много ме е яд, но скоро пак ще излезе нещо полезно, ти, ако ходиш, ще разказваш  Hug
Виж целия пост
# 428
aleks.crystal няма кой да те съди ! Всички сме в началото и сме притеснени да не направим нещо не както трябва. На мен много ми помогна лекарката ми която ми каза - Каквото и да стане стига да не кървиш няма от какво да се притесняваш. Опитай се да се разсейваш с каквото и да е друго. Моя приятелка която роди миналата година новмври ми каза че не е усетила нищо ама нищо до 6месец. Даже не и личеше! Беше леееекичко подута. А сега бебо е жив и здрав Simple Smile Няма бременност по учебник!

За студенината и аз снощи замръзвах. Климатика беше надут и бях с одеало отгоре. Напълно ви разбирам .

За гаденето от онзи ден започнах да го усещам повечко. И виене на свят.

Иначе  гърдите ми днес пак са се посули макар че онзи ден се бях очудила че никакви ги няма.
Виж целия пост
# 429
Здравейте, На Благовец (25.03) получих благата вест. На 36год. От София, първа бременност. Ще се радвам да съм с вас, макар и да се води, че съм месец след вас. Още не съм ходила на преглед, но по изчисления днес съм 4+6(5г.с.) термина се пада на 02.12.17 год. Но кой знае Simple Smile Прекрасен ден и положитилни емоции  bouquet
Виж целия пост
# 430
И моя тест беше ма 25.03. Прекрасно!  Аз от днес вече почвам също да усещам леко гадене ... търпи се разбира се , ночпредните дни изобщо го нямаше. Много ми е студено както И на вас - и доста силно взех да усещам миризми и да ми се догажда - успоредно с това ми изчезва огромния апетит който ми се беше отворил. Simple Smile да видим какво ли още неща ще се случват с нас Simple Smile доста е интересно, нали ?
Виж целия пост
# 431
Оф то не е едно. Току що ми се счупи парче от един зъб. 😥😥😥 Някой с опит? Вероятно трябва да запозная зъболекаря със състоянието си, но все пак да питам и тук за някакви препоръки...Колкото мразя зъболекари...
Виж целия пост
# 432
Албенка, благодаря за успокоението  Blush ти в коя седмица си?
Азава, добре дошла !  Hug
Шикче, ти в коя седмица си, че не си спомням?  Blush
Виж целия пост
# 433
Благодаря за приема Simple Smile Да ви питам: къде ходите на жк? Моята гинеколожка не води, и трябва да си търся.
Виж целия пост
# 434
Благодаря за приема Simple Smile Да ви питам: къде ходите на жк? Моята гинеколожка не води, и трябва да си търся.
В Щерев, от доста време посещавам Др.Коновалова за профилактични прегледи, но за съжаление за месец април няма часове, аз днес очаквам да си видя графика на работа за новият месец и ще запазя час при Др.Магунска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия