
Снежи

Джансел наистина почива, а с това иска да ни каже нещо. Няма да е свързано с планове за есента предполагам
, но какво ли е.
От картинката ми се струва че ще пътуват на някъде. 
Появи се нова снимка от време оно
Хубав ден!


, но какво ли е.
От картинката ми се струва че ще пътуват на някъде. 


преведоха ми го в общи линии.
Бил е в рибен ресторант и се възмутил, че някакъв разигравал сервитьорите, държал се с тях непоносимо, все едно са някакви изчадия.
Но не знам дали е собственикът или клиент. 





Присъединявам се към пожеланията! 
Браво на Джансел.

, и картинката ми не се показа, та се върнах пак към старата любима версия. 

Обикаля из Европата, ама дали само на мач е ходил в Шотландия или е турист там? 

Тази май и тя е оттам. 



да, в Шотландия е.
Просто не обърнах внимание на надписа на стадиона - Абърдийн футбол клуб.
Ето и още едно видео - караме колело, но в Единбург.




Привет и от мен 
Снейки
много ви благодаря
за всичко, което сте сложили за Джансел в темата
Бързам да се извиня и за дългото си отсъствие ...
че в Индонезия е излъчен и един от новите сериали на Джансел "Завръщане у дома"/"Eve Dönüş"/ с името "Torn Apart"
ми го превежда "Разкъсана на две"

По-интересен ми беше този клип с представянето на Джансел за зрителите на канал TV One 


Препоръчани теми