Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 7

  • 126 713
  • 739
# 585
какво е това сега - този против Емир ще спе4ели ли? Не мога да разбера - съдбата толкова ли оби4а лошите? #Crazy
Виж целия пост
# 586
РЕЗЮМЕ - KARA SEVDA - 74 ЕПИЗОД - ФИНАЛ
Скрит текст:
Благодарение на действията на Кемал, построеният от Емир капан се проваля. Попаднал в собствения си капан, Емир на свой ред се намира под обсадата на полицаите. Това преследване ще се превърне вече в смъртоносна игра за Емир.
Кемал е сигурен, че за тях няма да има спокойствие, преди Емир да поеме последния си дъх. Той задейства план за безопасност – да заминат за чужбина, докато Емир не бъде намерен жив или мъртъв. Емир пък, за да „вземе реванш“ в безмилостната война между него и Кемал, ще изиграе последния си коз. Ще отвлече Нихан. А пък пазач на Нихан ще бъде Асу, която е успяла да избяга от психиатричната болница. Докато Асу сграбчва възможността, която е чакала, за да си разчисти сметките, Кемал още веднъж ще застане пред Емир, когото е успял да залови, с най-важното споразумение в живота си. Но това споразумение ще е толкова силно, че ще промени цялата реалност досега. Сега всеки ход е кулминация на войната между тях и тази война е такъв величествен печат на съдбата, че докато не се постави последната точка, няма да се разбере кой ще напише правилата й.


Рени,  bouquet
Черна Любов 74.Епизод 3.Трейлър - Финал - Бг Субтитри

Синаджим,

И сега какво настъпи Кемо?  newsm78 Мина ли, клечка ли?  Thinking  33uu Ако е първото - адиос амигос. Ако е второ - мутлу сон. А бе от къде ги взе Емо тия мини бе?
Виж целия пост
# 587
селфи едва ли е емо - намерил ги е командоса
Виж целия пост
# 588
Тоя пък е га ти смешника.  Rolling Eyes Айде Емо е ясен за какво не го диша Кемалчи, ама командоса от къдЯ на къдЯ го прие толкова лично?  newsm78 Нейсе за нуждите на сценария какво ли не видяхме?  Wink Laughing
Виж целия пост
# 589
Тоя пък е га ти смешника.  Rolling Eyes Айде Емо е ясен за какво не го диша Кемалчи, ама командоса от къдЯ на къдЯ го прие толкова лично?  newsm78 Нейсе за нуждите на сценария какво ли не видяхме?  Wink Laughing

хахахахха мисле х4е това от КЪдя на КЪдя в господарите мен смао ме е скъсало от смях  Joy командоса просот скоро не се е занимавал скоро с никои  и просот му се ще да убие някого за кеф  Thinking страни хобита - прили4а ми на затворен 4овек тоя комадос - като 4е ли не излзиа много ..па и булка краи него се не види  hahaha
Виж целия пост
# 590



Айде немаше нужда, ама олсун.  Wink Sunglasses
Виж целия пост
# 591
този сериал долунар изглежда не лош - кога по4ва някои разбра ли?
Виж целия пост
# 592
Муци,  Hug отегчи се от финала на КС и почна да се озърташ за ново дизи ли?  tooth
Верно малко тегаво върви като за финал.  Confused Язе яко бях на мястото на Нихи така хубаво щях да я закопчея с онази верига лудата, ама сценарий.  33uu
А този пистолет в ръчиците на Зезе очаквам да гръмне!  smile3508
Виж целия пост
# 593
Муци,  Hug отегчи се от финала на КС и почна да се озърташ за ново дизи ли?  tooth
Верно малко тегаво върви като за финал.  Confused Язе яко бях на мястото на Нихи така хубаво щях да я закопчея с онази верига лудата, ама сценарий.  33uu
А този пистолет в ръчиците на Зезе очаквам да гръмне!  smile3508

хаахах ами датегаво е - наиситна ми се искаше пове4е от тоя финал - оня ден нещатата бяха на ниво ама ...
Виж целия пост
# 594
дано не гръмнат никого от добрите оба4е ....инак съм съгласна на муднасерия
Виж целия пост
# 595
на какво живописно място са сложили бомбата ....
Виж целия пост
# 596
пла4ете ли ве4е ... #Shocked
Виж целия пост
# 597
Пускайте спойлери, моляя Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 598
Пускайте спойлери, моляя Praynig Praynig Praynig

Кемал и Емир настъпиха мина и сега се 4удят какво да правят - Нихан се измъкна
Виж целия пост
# 599
Пускайте спойлери, моляя Praynig Praynig Praynig

Кемал и Емир настъпиха мина и сега се 4удят какво да правят - Нихан се измъкна

 ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия