Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 7

  • 126 709
  • 739
# 60
Черна Любов 56.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

Синанджим,

Ей това Зезе бе?!  tooth Пак козовете в нея. Така е като Емо не е чувал за презервативи.  ooooh! tooth Сега ще си има собствено чоджуче и може да спре да се плюнчи за чуждото.  newsm78 Wink Grinning

Кемо май си има нов адвокат - Зехра.  Flutter



Мюжгян ханъм скоро може да тръгне и тя на работа в холдинга.



С роклЕто от танца Нихи първо е била на работа.



Това с танца галиба няма да е сън?  newsm78 Кемо доста бързо излиза от ареста.  Grinning




Виж целия пост
# 61
Мюжгян ако успее да му влее акъл в главата. Макар, че за него важи фразата: " На развитие не подлежи".
Виж целия пост
# 62
Черна Любов 56.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

Синанджим,

Ей това Зезе бе?!  tooth Пак козовете в нея. Така е като Емо не е чувал за презервативи.  ooooh! tooth Сега ще си има собствено чоджуче и може да спре да се плюнчи за чуждото.  newsm78 Wink Grinning

Кемо май си има нов адвокат - Зехра.  Flutter

[

хахаха мнгоо готин коемнтар - оба4е и аз си мислех същотото - тоя Емко не знае що е това предпазни мерки - явно е свикнал да дава пари за аборти  Joy нали Бану беше и тя хамиле  hahaha
Виж целия пост
# 63
А бе знае той, ама се прай на ударен.  Mr. Green Нали после като ги заплаши и ще се отърве. Така си мисли де. Със Зезе ще види зор.  Grinning

Да сложа една красива снимка.  Heart Eyes



Пу, пу да не са им уроки!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 64
Цитат
Така е като Емо не е чувал за презервативи.

Не е само при Емир туй  Stop при повечето комшийски дизита е така Wink там не признават контрацептивите  Party няма празно  hahaha hahaha hahaha
А колкото  до хамиле Зезка Thinking дали пък не ни заблуждават с тия две чертички,че са нейни  newsm78
Не че са много вариантите де  Crazy кекс  бърка малко народ в дизито ни  Grinning Grinning Grinning повечето само го сънуват  ooooh! ooooh! ooooh!
Бануто я боли глава нон стоп,Лейля  още не се е пресрамила, Асу-ако освен ръката си,не сме видяли да е отпуснала и още нещо на Туфо  Joy Joy Joy
Имам надежда само за Зехир,ама то ще е по-късно там  Peace
Виж целия пост
# 65


Popcorn

...Лейля  още не се е пресрамила...

В Клеопатрови ми е надеждата.  Wink tooth
Виж целия пост
# 66
които не е гледал да не 4ете:

Скрит текст:
убедена съм на 10000 процента 4е Зеза не е в кутията - Емко се е смилил и си я взел  Joy хубава сцена беше танца ,но засега енмгоат да миант по мое мнение бехлюл и бихтер с техния танц
Виж целия пост
# 67
и това уок уок ми беше много смешно - като иска да е yok да ползва презерватив - 4ок лесно е , а и може да си го позволи ( няма да разори коздожоуло холдинг за дузина дурекс  hahaha
Виж целия пост
# 68
Еййй, това Асуто ще се окаже по-голем дзвер от Емир. #2gunfire
Само дето не е предвидила, че предаването на Зейнеп като убийца на Озан, не може да раздели гълъбчетата.  Laughing Аз продължавам да мисля, че не Зейнеп го уби в края на краищата.  newsm78
Хареса ми как Емир се пържеше на бавен огън тая серия, особено след като и майка му констатира що за чудовище е станал, ама накрая пак се измъкна гадинката.  Confused
Виж целия пост
# 69
Рейтингът  Peace
https://www.gecce.com/haber-reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-1294
Виж целия пост
# 70
и аз щях да сложа реита защотоот исках да се види 4е явно вси4ки искат да гледат ашк и им е писнало от тая кара севда -  Heart Eyes

хубава сцена беше танца ,но засега енмгоат да миант по мое мнение бехлюл и бихтер с техния танц
Виж целия пост
# 71
Черна Любов 57.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 72
Черна Любов 57.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

мерси Синан  Peace

Е оказах се права - бях 100 процента сигурна 4е Зеза не е подаръ4ето Simple Smile Емко се е смилил?
Виж целия пост
# 73
Цитат
Е оказах се права - бях 100 процента сигурна 4е Зеза не е подаръ4ето Smile Емко се е смилил?
  newsm10
Емко стана много чувствителен на тема - деца. Явно тук бронята му се пропука.  Laughing
Виж целия пост
# 74
Ами то хубаво, но не сме давали съгласието си, да използват името на нашата група - "Любими сериали с провод"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия