
Много красиви актьори и много убедителни в играта . Момичето (още не съм ѝ запомнила името , съжалявам ) съм я гледала малко в друг сериал и тук все едно е друг човек . Евала за таланта и начина , по който го използва и превъплащаването ѝ в ролята . Хареса ми самият вид на сериала - някак разчупен, модерен , раздвижен. Не ме изгуби и с прекалено розови любовни моменти. Само на трети епизод съм и продължавам да наваксвам с вече излъчените серии по тв.
. Този път бях твърда и му казах: или ще го гледаш с мен, или ще стоиш в другата стая! Естествено, отиде в другата стая. Само се чудя кое гледам? Сериала ли, Бурак ли ...
Този филм доста контрастно ни показва двата свята беден-богат. Вижда се ,че Кемал е доста по-възпитан ,добър ,джентълмен ,радва се на малките неща. Той няма да третира Нихан като вещ. С него тя ще усети истинската любов .


привет и в тази темичка
привет и в тази темичка
))


Явно само аз съм търпелива и следя епизодите само по Диема Фемили.Препоръчани теми