
За имот, да, но за бизнес. Абе направо да кажа- имот с хотелче.Ние с хотели не сме се занимавали досега, но и основната ни дейност не е това. Хотелската част ще е допълнение.
Звъннах все пак-уж да питам дали е пристигнал. След срещата с кмета-нямало проблеми уж.
Но да мине и утре срещата.
Аз и за спорта да кажа-бях лекоатлетка. Казвала съм ви го и преди.
Приеха ме даже в спортното училище, но нашите не ми разрешиха. Моят мъж е тренирал много спортове-предимно волейбол, баскетбол, защото има данни. А дъщеря ни е антиспортист. Не желае никакъв спорт, мрази физическото. Преби се преди години при скок от място на асфалта в училище и оттогава не може да скочи. Чиста двойка на нормативите в училище на скок. Но компенсира с другите дисциплини, та ще има 5 за срока.



