Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 481

  • 39 334
  • 743
# 270
Сериалът на капитана тръгва на 08.03 сряда по канал Д



Ще трябва да се бори за зрителското внимание с Ертугрул, Кара севда, N309 и сериалът на Керем Бюрсин, забравих му заглавието. Конкуренцията е жестока, лоша работа. Rolling Eyes

Тези дни четох че част от първа серия е снимана в истински холандски затвор, даже и името му пишеше. Накратко героинята на Ханде Сорал, (каката на Бенсу Сорал) ражда извънбрачно дете излъгана от някакъв мъж... После мъжът и жена му си прибират новороденото, а героинята на Ханде Сорал попада в затвора ( не се обяснява по какви причини) Този път капитана май ще го играе адвокат Peace

Виж целия пост
# 271
 Капитана адвокат. Ще го загледам   па ша си проличи дали е хубав сериала .   Надали ша измести Ертагула  Thinking



Flutter









Диана ей ти го както го искаш    Joy то и аз така го сакам по джинси и плочки  Crazy



Виж целия пост
# 272
Здравейте ,  момичета   Hug

http://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/cumartesi-surprizi-gozde-kansudan-cok-ozel-aciklamalar/30252

Гьозде Кансу , изпълняваща ролята на Йешим - жената на Джелял в сериала " Вътре " е дала интервю за канала ShowTV . Ето откъса , в който говори за Чаатай :

 Rolling Eyes Вие се снимате с Чаатай Улсой в съвместни сцени в сериала . Как се работи с него ?

 Stuck Out Tongue Страхотно ! Ние с Чаатай се познаваме  от много отдавна . Веднъж се оказахме заедно в една голяма компания приятели , в която бяха Баръш Фалай , Йозге  и  други . Всички заедно 15 дни си починахме прекрасно . А след няколко години се оказахме и на една снимачна площадка .
Той е много внимателен , но неведнъж , в такъв голям сценарий се намират такива нюанси изгубени или забравени от всички, без корекция , които може и да не станат  добре . После всички възкликваме удивени !
Много внимателен , напълно се отдава на работата и много взискателен към себе си , много прецизен , в него има невероятна енергия .

Виж целия пост
# 273
 wavey
Възкръстналия или нещо подобно никой не може да го измести в Сряда, а рейта му е Shocked мнооооого висок, ама много.
Интересна и тъжна, ще е тематика на Дизито с Баръш, но в сряда съм с № и КаПтана отпада автоматично, а и мерси от драми. Stop
Виж целия пост
# 274
  Тоз Ертагул историческили е ?  Веднъж мернах фото  на Алтанов , който играе там с ятаган в кръв

   
 
 веждите   ooooh!    очната линия  червилото ,  спиралата   и стоят добре   и аз така  се гримирам  .  Четката на спиралата е важна  за да се получи добре.     
Виж целия пост
# 275
 Neidjal Hug  Феми Hug Hug

Довечера  нов фраг  Heart Eyes

Виж целия пост
# 276

  веждите   ooooh!    очната линия  червилото ,  спиралата   и стоят добре   и аз така  се гримирам  .  Четката на спиралата е важна  за да се получи добре.     


вече не излизам без нея  Joy Heart Eyes
 
Феми  Heart Eyes тока смятам , че е идеално .....като за събота следобед  Heart Eyes

Виж целия пост
# 277
  Дианче  Hug  Joy Joy
Виж целия пост
# 278
Дианче, Simple Smile стига вече с тези никнейми, мини на имена за по-кратко.
Бенсу никак не ми харесва на тази фотка, ама хич, като изкуствена кукла ми е на снимката.
Феми, не му знам тематиката на Възкръсналия, но от това, което съм мяркала не е за мен.
Виж целия пост
# 279
#icerde #вътре

Утре ни очаква репортаж  с Бенсу и Дамла
А засега споделят с нас това видео :

https://www.instagram.com/p/BQ8IkAlhO2z/?taken-by=showtv

Дамла казва , че е много щастлива да бъде част от екипа.
Бенсу казва , че снимат серия напред , и че каквито и предположения да са правили , всичко става на обратно  .
Нататък , момичетата казват за това , че брат Четин(Джелял) изобщо не се уморява .
Казват , че  Чачи и Арас са много весели .   Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
Скрит текст:
Дианче, Simple Smile стига вече с тези никнейми, мини на имена за по-кратко.
Бенсу никак не ми харесва на тази фотка, ама хич, като изкуствена кукла ми е на снимката.
Феми, не му знам тематиката на Възкръсналия, но от това, което съм мяркала не е за мен.

Наде  Hug това видяхте ли го ?

Енгин Йозтюрк се присъедини към  снимачната група на сериала " Безсрамници ". Напомняме , че  Енгин (да не се бърка с  актьора-адаш) е професионалист на високо ниво, който  е оглавявал групата по монтажа  на такива сериали като "  Нарекох те  Ферия " ," Войната на  Розите" , " Историята на една любов" . Статуса на семейното му положение : объркано




 Stuck Out Tongue Официалният акаунт на  сериала в Туйтър  съобщава  не само за нов  фрагмент на  Вътре/Içerde , но и за някаква  изненада  Thinking

Виж целия пост
# 281
Аз го видях вчера Peace Четирите изброени сериала са на Мед Япъм, та явно гравитира около тази продуцентска къща. Дано сега да се справя по-добре, че за Фериха конкретно доста  издънки имаше.... В едната сцена Емир се качи с асансьора, а след малко все едно не се е случило и пристига отвън, после като ги отрови Джансу имаше сцена в която Емир дръпна покривката с все посюда по нея, а после си беше на масата не пипната.... явно му бяха дали няколко различни заснемания пък той сложил и от двата вида- да има  Mr. Green Неколкократното прескачане на пейката на зимната сватба, както и други пропуски....
Виж целия пост
# 282
И аз го мярнах при рускините.
Ивче, сещам се за тези изцепки, Laughing за които споменаваш, а да не говоря колко често Емковата брава на вратата на апартамента му се променяше от топка в дръжка. Mr. Green
Виж целия пост
# 283
Това не са пропуски на монтажиста, а на режисьора и помощник режисьора, който би трябвало да следи да няма такива разминавания между заснетите сцени. А монтажистът работи с каквото снимано са му дали. Все пак не е магьосник, че да може да съшие сцените елиминирайки гафовете на снимачната площадка. Peace

Дамла и Бенсу ще ги гледам после, че сега не мога.  Peace
Виж целия пост
# 284
 Heart Eyes




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия